Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İzmir'den merhaba...

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında Tahsin Hoca tarafından paylaşıldı.

1. Tahsin Hoca

Tahsin Hoca Yeni Üye

Merhaba İzmir Bornovadan katılıyorum 20 yıllık bir öğretmenim. Okulumuzdaki bazı öğretmenlerin bisiklet turlarına katılmaya başlaması bende de bisiklet merakı uyandırdı. Ve Sundu bisikletten Mosso 2670 Deore almaya gittim. Ama KTM Life Action'u görünce bir haftalık araştırmadan sonra bu bisikleti aldım. Ümit bisikletin distiribütörlüğünde getirildiğini söylediler. Tanımam da, araştırmadım da. Sonuçta alduğınız bayii önemli .Bostanlı Sundudan, Ali Sundu Bey, sağolsun hem yakın ilgi ve alakası ile, hem konusuna hakimiyeti ile beni iki kat pahalı bir bisiklet bütçesine ikna etti. Bence önemli olan bu sporu yapacaksanız ve bizim gibi orta yaşlıysanız iyi bir makine ile başlamanız ve bisiklete alışmadan soğumamanızdır. KTM'ye gelince ilk iki günde yaklaşık 40 km yol yaptım. Harika eskiden beri profesyonel olmasa da bisiklet kullanırım, ama bu makine harika. Bi defa Kadroda uygulanan işçilik, renk seçimi, kendine ait çizgisi, boyanın ve üst yüzey işlemlerinin kalitesi, seçilen kompenentlerin uyumlu çalışması, harika. Ne diyelim daha önümüzde KTM ile alınacak çok yol var.

Mehmet Altuğ ve ERTUNGA bunu beğendi.
  2. ERTUNGA

ERTUNGA Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Hocam hayırlı olsun bence güzel seçim yapmışsınız iyi günler de bol pedallamalar.

3. Berke

Berke Road Bike Cyclist

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Hayırlı olsun resimleri bekliyoruz. :)

Berke bunu beğendi.
  4. Mehmet Altuğ

Mehmet Altuğ surrender.to.music

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Tahsin hocam, yeni bisikletinizi güle güle kullanın :)

KTM'lerin boya işçiliği ve renk seçimleri benim de çok hoşuma gidiyor; özellikle turuncu rengi çok güzel ve yerinde kullanıyorlar ve bu renk adeta firmayla özdeşleşmiş.

Ne diyelim, darısı Türkiye'deki bisiklet üreticilerinin başına :) Özellikle Salcano'nun acilen iyi bir görsel tasarımcıyla anlaşması lazım.

5. Doğukan KARBAL

Doğukan KARBAL Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Hayırlı olsun hocam, ben de Bornova'dayım. Biliyorsunuzdur Çarşamba Akşamı Bisikletçilerini, bekleriz turlarımıza. Bol pedallar.. :)

6. ekren gökhan

ekren gökhan Bisikletkolik

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    Hayırlı olsun :)

7. Murat Cömez

Murat Cömez En yeni üye - Kayıt: Az önce

Adı:
    Murat Cömez
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Hoca camide olur... :) Hayirli olsun ögretmenim, bisikletinizin fotograflarini bekliyoruz. Ayrica birazda bisikletinizin komponentlerinden bilgi verirseniz cok iyi olur. (Kg, Parcalarin modelleri, kaca aldiniz vs. vs. )

8. atta

atta Forum Bağımlısı

Seviye:
    Hayırlı olsun :)
    KTM, Motocross, Enduro tarzı motosiklet üretiminde dünyada 1 numaradır. Bisiklet üretiminde de fena değildir herhalde :) Fotoğrafları bekliyoruz.

9. maraz emre

maraz emre Yeni Üye

Seviye: