Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İzmir'den bisiklet Alımı

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında ozancan tarafından paylaşıldı.

1. ozancan

ozancan Üye

Seviye:
    Gönül isterdi ki direk mağazanıza gelip, bisikleti görüp alayım ama maalesef bu imkanım yok. Aslında İzmir'de mağazada görüp almak isterdim ama maalesef İzmir'de yok düşündüğüm model (SUB 30). Hazır siz de havale de %21 indirim sunmuşken bu fırsattan da yararlanmak isterim ama kafama takılan birkaç nokta var.

1) Bisikleti internet üzerinden alınca bisiklet bana demonte olarak ulaşacak sanırım, bu durumda bunu İzmir bir bisikletçi de mi yaptırmam gerekiyor, yoksa sizin anlaşmalı olduğunuz bu işi düzgün ve ucuz (belki ücretsiz) yapabilecek bir yer var mı? Yoksa direk monte edip öyle mi gönderiyorsunuz.

2) Olası bir problem durumunda veyahut düzenli aralıklar yapılacak bakımlar için sizden olamayacağına göre İzmir de nereden yardım alabilirim? Bisikleti direk İzmirde bir mağazadan almak yerine sizden almam bu gibi durumlarda bana eksi yaratır mı acaba?

3) Son olarak eğer almaya karar verirsem 28inch'lik model de hangi boy bana uygundur ( 1.85 boyum).

2. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    bisiklet size asıl parçalar monteli halde gelecek. sadece gidon, ve ön teker sökük gelecek biliğim kadarıyla. onlarıda eli alet tutan herkes yapabilir.

servis bakımından nerden aldığınız önemli değil herhangi bir scott bayiisine götürebilirsiniz. izmirde scott bayiisi ata bisiklettir.

kadro boyu seçiminde ise tur bisikleti alacağınız ve botunuzun uzun olması nedeniyle L boyu tercih edin

Gürsel BARANLI bunu beğendi.
  3. ozancan

ozancan Üye

Seviye:
    Cevabınız için teşekkür ederim, sizden almak konusunda hiçbir soru işareti kalmadı kafamda, birkaç gün içinde havale ile almayı düşünüyorum ama SUB 30 geçiçi olarak stok dışı oldu. L boyu ne zaman stokta olur acaba?

4. Cem Erdoğan

Cem Erdoğan Kıdemli Üye

Seviye:
    Ben Ankara'ya gelip alıcam.Eskişehir'de bakımları nerde yaptırabilirim??

5. cahitt

cahitt Üye

Seviye:
    izmirden sipariş vermeyi düşünüyorum, info@ 'e tel noyu mail attım ilgilenirseniz sevinirimm

6. diskinezi

diskinezi Yeni Üye

Seviye:
    merhaba aslında bunu size gelip yüzyüze konuşmak daha iyi olurdu fakat iş nedeniyle pek zaman olmadığı için burda yazmak istedim .sizden geçen ağustos ayında aldığım sedona bisikleti izmirden bir arkadaşa satıyorum ,arkadaş bisikleti sizin aracığınızla göndermemi istedi sizden ricamız arkadaş kargo ücretini ödeyecek,bisikletin sizde sökülerek kargolanmasını istiyor yardımcı olursanız çok seviniriz teşekkürler

7. diskinezi

diskinezi Yeni Üye

Seviye:
    Alıntı:
    diskinezi tarafından gönderildi

merhaba aslında bunu size gelip yüzyüze konuşmak daha iyi olurdu fakat iş nedeniyle pek zaman olmadığı için burda yazmak istedim .sizden geçen ağustos ayında aldığım sedona bisikleti izmirden bir arkadaşa satıyorum ,arkadaş bisikleti sizin aracığınızla göndermemi istedi sizden ricamız arkadaş kargo ücretini ödeyecek,bisikletin sizde sökülerek kargolanmasını istiyor yardımcı olursanız çok seviniriz teşekkürler

mağzamıza getirin yardımcı olalım.

erdoğanlar bisiklet gerçektende kaliteli dürüst ve bisiklet dünyasında eşsiz bir kurum sattıkları bisikleti satan kişinin bisikletini satmasında dahi hiçbir çıkar beklemeden yardımcı oldular Lütfi abiye sonsuz teşekkürler tatlımı alıp ziyarete de gelecem inşallah ...