Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Izmirdeki bisiklet gruplarina nerde, nasil katilabilirim.

Konu, 'Yerel/Bölgesel Bisiklet Grupları' kısmında Burak B. tarafından paylaşıldı.

1. Burak B.

Burak B. Yeni Üye

Merhaba degerli pedalcilar :) Araniza yeni katildim son 2 haftadir giant sahibiyim. Bisiklet onceside 2 yil kosu sporu yapan biriydim hergun yaklasik 9 km kosu. 1,5 ay once ise baslayinca, kosu yapmak icin zaman bulamadim onun yerine bisiklet sporuna yoneldim. Kucukyalida oturuyorum ve is yerim zeytinalaninda. Bisikletle gidip gelmeye basladim is donusunde alsancaga gidiyorum gunde toplam 70km yapiyorum. Gittikce yollar kisa gelmeye basladi ve keyifli dakikalar gecirmeye basladim :) izmirde toplanan sehirici kisa turlar yapan gruplar varsa sizlerden ogrenmek isterim. Hangi gunlerde,hangi saatlerde yapiliyor? Tur bisikletciyim, asfalti seviyorum :)

2. d.engin

d.engin Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    pazar günleri tansaşın düzenlediği bostanlı sasalı turları var.ben hiç katılmadım ama haftaya başlayacağım.başka uyan 3-5 kişilik turlar olursa bende katılabilirm

3. mustafa tabanlı

mustafa tabanlı Aktif Üye

Seviye:
    Merhaba
    İlginizi çekebilir ,konuyu takip ederseniz program detayları birkaç gün içinde belli olacak.
    Selamlar..

İstanbul BF, İzmir BF ile tanışmaya ve birlikte pedallamaya geliyor. (05 Nisan 2014)

4. andjustice4all

andjustice4all science rocks

Adı:
    Doğu Mert A.
    Bisiklet:
    KTM
    Seviye:
    selamlar, ben de küçükyalı'da oturuyorum ve bisiklet arkadaşı arıyorum. hatta burada konu bile açtım :)

5. Hamit E.

Hamit E. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    izmir bisiklet grupları face haberleşiyorlar.
    genelde sahil yolunu kullanırlar. ben bucada oturduğum için git gel çok sıkıntı. özellikle dönüş, ama isin oturduğunuz yerden sıkıntı yaşamazsınız

6. fthugr23

fthugr23 Aktif Üye

Adı:
    Fatih Uğur
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Buca'da başka bisiklet süren yok mu? :)