Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İzmir'deki arkadaşlar, hafta içi ve hafta sonları ne taraflara gidiyorsunuz.

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında Ender Alıcıoğlu tarafından paylaşıldı.

1. Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu Onursal Üye

Seviye:
    İzmir deki tüm bisikletçi arkadaşlarıma merhaba, tabi forumdaki tüm arkadaşlarımada.

Ben, 24 Mart cumartesi sabahı, kısmetse İzmir'e geliyorum. Ama cumartesi ve pazar Kırkağaçta bir aile düğününe katılacağım. Pazartesiden itibaren 8 Nisan sabahına kadar kısmetse eşimle beraber İzmir ,Şirinyerdeyiz.

Tabi bunları niye yazdın demeyin, sabahtan beri tandemimi parçalara ayırmakla meşguldüm. Ve büyük bir zafer kazanaraktan, küçük arabama tandemi sığdırmış bulunuyorum. Allahtan 2 kişi geliyoruz, çünkü arabada başka oturacak koltuk kalmadı, hepsini söktüm.:D

ben ve eşim,Şirinyerden hareket edip, Konaktan, Güzelyalı, İnciraltı taraflarına turlar atmayı düşünüyoruz.
    Sormak istediğim birşey, inciraltı tarafından kalkan araba vapuruyla karşıya herhalde bisiklet ile geçiliyordur. Eğer geçiliyorsa karşıyakaya da geçeriz.

Bizi tandem üstünde, eşim ve beni görürseniz lütfen durdurup tanışın. Çok memnun oluruz.
    İzmir de bir yerlerde buluşmak tanışmak üzere hoşçakalın.

Selam ve sevgiler.

2. Aydın

Aydın Forum Bağımlısı

Seviye:
    Ender Bey simdiden hosgeldiniz diyeyim Izmir'imize. Haftasonu sehir disina cikmasam rehberlik ederdim size. Umarim bos arkadaslar vardir.

Neyse sorunuza geleyim. Uckuyular iskelesi (İnciraltından Konak'a giderken)'nden Karsiyaka'ya arabali vapur var. Ancak haftasonu Izmir'de hava kapali. Vapur seferleri bir yapiliyor bir yapilmiyor gibi su anda firtinadan dolayi. Ama telefon edip durumu sorabilirsiniz o gun icin. (Bostanli Vapur iskelesi Telefon, 0232 330 89 22.)

Saygilar, sevgiler, ve tandemi arabaya sigdirabildiginiz icin tebrikler :D

3. Aydın

Aydın Forum Bağımlısı

Seviye:
    Himm simdi bir daha okuyunca mesajinizi zaten pazartesiden itibaren demissiniz, yani firtina sizin icin problem degil, haftaya Izmir'e yaz gelmis olur :) Umarim karsilasiriz.

4. Ender Alıcıoğlu

Seviye:

Merhaba Aydın bey
    Ben ve eşim Zaten İzmir'liyiz. Gezilecek yerler sorun değil, mühim olan , forumdaki arkadaşlarla, İzmir de görüşüp tanışabilmemiz.
    Fırtına herhalde, biz dolaşmaya başlayana kadar sona erer.
    Ben çünkü cumartesi sabahtan kısmetse İzmir şirinyerde, evde eşyaları boşaltıp, yeniden arabamı oturulan araba haline döndüreceğim.
    Ve kırkağaca yola çıkıp, pazarteside Kırkağaçtan geri dönüp, bisikletimi toplayıp, havanın durumuna görede pedal basacağız.
    İnşallah bir yerlerde denk geliriz.

Sevgi ve selamlarımla.
    Hoşçakalın.

5. Fatih Buzgan

Fatih Buzgan Onursal Üye

Seviye:
    Abi ne güzel memleketinize gelecek olmanız.
    Keşke pazar günü İzmir'de olabilseydiniz, Güzelbahçe'de yapılacak olan antrenman yarışını izlemeye gelirdiniz, hem de bütün İzmir'li binicilerle tanışma, görüşme fırsatı bulurdunuz.
    Benim planım ptesi hava iyi olursa, başka da bir mani çıkmazsa binerek İst'a gitmek yönündeydi (İst'a ve oradaki dostlarıma askerden önce bir veda etmek için ne zamandır gidecektim), ola ki bir mani çıkar da İzmir'de kalırsam görüşürüz.

6. Ender Alıcıoğlu

Seviye:
    Fatih'cim merhaba

İnan Güzelbahçe deki antreman yarışını görünce çok sevinmiştim. bende ordayım diye. Mutlaka gelirdim ama, Kırkağaçtaki aileden, olan düğünle tam çakışması benide çok üzdü. Kısmet değilmiş.

Gitmezsen mutlaka bir yerlerde görüşürüz. Çünkü 2 hafta kadar oralardayız.
    Gidersende sanada iyi yolculuklar dilerim.

Sevgi ve selamlarımla.

7. Fatih Buzgan

Fatih Buzgan Onursal Üye

Seviye:
    Ender abi gitsem bile benim zaten 2 Nisan'da İzmir'de yedek subaylık sınavında bulunmam gerekiyor :) Gitsem de dönüşüm 2 Nisan'dan önce olacak ve 12 Nisan'da birliğe teslim olana kadar İzmir'de olacağım.Teşekkür ederim.Saygı bizden.

8. gencizmirli

gencizmirli Forum Bağımlısı

Seviye:
    İzmir i bimeniz büyük avantaj gezilecek yerler aslında çokta fazla değil.Tawsiyem güzelbahçe.inciraltı.ksk.konak.şirinyer buraları dolaşmanız.Bende şirinyerden çıkıyorum yola genelde ewim burada çok zewkli oluyor 15 dk da konaktasınız iyi sürüşler;)

9. Ender Alıcıoğlu

Seviye:
    İlginiz için çok teşekkür ediyorum.

Bende şu anda Şirinyerdeyim. Az sonra tandem bisikletimi toplamaya başlayacağım.
    Benimde aklımdaki güzergahım, Şirinyer, varyanttan, Konak, Konaktan da Kıyıdan İnciraltı istikametine gitmek. Tabi bir gün bu güzergahı kilizmana kadar uzatırız.
    Birde araba vapuruyla Karşıyakaya geçmekte, yapacağım güzergahlardan biri.
    Şirinyerden Kaynaklar tarafına gölete gitmekte aklımda olan güzergahlardan.
    Yollarda tandem bisiklette bizleri görürseniz mutlaka durdurun, tanışalım, çok memnun oluruz.

Sevgi ve selamlarımla.
    Hoşçakalın.

10. tırt kaptan

tırt kaptan Forum Demirbaşı

Seviye:
    Ender Abi, güzel İzmir'i çok severim hele birde bisikletle dolaşmak çok daha zevkli olmalı. Yalnız tandemle Varyantı çıkmak veya inmek hem zor hem de tehlikeli değil mi? Bildiğim kadarıyla ne kaldırım var ne de bisiklet yolu!
    Neyse bizim için de geziver oraları; ayrıca bizi fotoğrafsız bırakma, o güzelim İzmir Kokusu nasıl olsa hep burnumda, fotoğraftan görsek yeterli, orada hissederiz kendimizi... sağlık ve Esenlikler dileklerimle...

11. Fatih Buzgan

Fatih Buzgan Onursal Üye

Seviye:
    Eğer antremanlı iseniz, doğru vitesle ve pedal devriyle çıkıyorsanız, arkanızdaki de size uyuyorsa, varyantı da çıkabilirsiniz.
    Sadece trafik biraz aksar :) o kadar da olsun, onun da araç olduğunu öğrensinler.
    Bu arada dandik de olsa Türkiye'nin ilk ve tek 3'lü tandem'ını sürdüm, çok zevkliydi.İleride sevgilim/eşimle mutlaka bir tane tandem alıp o zevki paylaşacağız.
    Ender abi bu konuda, Türkiye'de "şanslı" bir iki kişiden biri :)

12. mustafateke34

mustafateke34 Aktif Üye

Seviye:
    ender abi b,ve ilknur abla merhaba izmir de güneşli günler ve kesintisiz pedallar dilerim...çabuk dönün de bizi de gezdirin....manavgat oymapınar barajı hakkında çalışma yapıyorum belki bi pazar da oraya gidebiliriz diye... yol durumu ile ilgili ve benzeri şeyler... babamın asker arkadaşı varmış orada yardımcı olabilir ...neyse siz bir dönünde güzel geziler yaparız...

:in: serik/antalya___mustafateke

13. Cemowski

Cemowski Kıdemli Üye

Seviye:
    İzmir bence istanbuldan bile daha güzel huzur açısından vs

14. Ender Alıcıoğlu

Seviye:
    Merhaba Fırat'cım

Dün Buca'nın üstünde Yedi göller ve Mevlana parkına gittik. İnan orası varyanttan daha dikti. Yarısına kadar bisikletle çıktık, ama yokuş çok dik olunca elimize alıp bisikletimizi öyle çıktık. Ve sizler için resimledik. Az sonra fırsat bulursan resimleri atacağım.
    Varyantı çok rahat ineriz, ama dediğin gibi bazı yerlerde yedekte çıkarız herhalde. Burda zaten, pek tandem olmadığı için, arkamızdan gelen sürücüler, bizi seyretmekten ve hayret nidaları atmaktan pek bizi engellemiyorlar.

Burda da bize hep hayretler içinde bakıyorlar ve aaa turistlere bak diyorlar. Antalya dan pek farkı yok anlayacağın.

Sevgi ve selamlarımla.

15. Ender Alıcıoğlu

Seviye:
    Fatih'cim merhaba

Varyantı zorlasak çıkarız herhalde ama, çok terleriz, onun için yedekte yavaş ,
    yavaş çıkmak daha iyi olur. Bir iki gün içinde varyantı inip, önce bir kordon boyu , sonrada güzelyalı tarafı yaparız. Geçerken Ata bisiklette Atalay'a bir merhaba deriz.
    Tandem eşler için süper birşey. En güzelide bisiklete binmek için eşten izin alma derdin olmuyor, çünkü eşin arkanda oluyor. :D

Sevgi ve selamlarımla.

16. gencizmirli

gencizmirli Forum Bağımlısı

Seviye:
    Selamlar arkadaşlar dün yani cumartesi günü kuş cennetine doğru pedal çewirdik.Saat 1,30 2 ciwarıydı gidişte 4 bisikletçi gördük selamlaştık bu forumdan mı acaba merak ettim...İyi pedallamalar