Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

izmir'de siyah cannondale L kadro f9 çalındı

Konu, 'Kayıp-Çalıntı İlanları ve Duyuruları' kısmında caglarralgac tarafından paylaşıldı.

1. caglarralgac

caglarralgac Yeni Üye

12 ekim pazartesi ege üniv. havuzuna yüzmeye gitmiştim çıkınca bisikletin yerinde yeller esiyodu.güvenlik kamerası kayıtlarından bi adamın 1 dakika içinde bisikleti çalabildiğine tanık oldum.şikayetçi oldum araştırılcak adam bulunsada bisikletin çoktan satıldığını düşünüyorum.bisikleti alalı 1 ay olmamıştı daha delta bisikletten internetten almıştım.izmirde cannondale f9 hiç karşılaşmadım varsada çok azdır burdan duyurmak istedim herkese...

2. Ercan Saygılı

Ercan Saygılı Forum Demirbaşı

Seviye:
    Çok geçmiş olsun,umarım bulunur.

3. mask

mask Aktif Üye

Seviye:
    Geçmiş olsun moralini bozma daha iyilerini alırsın. Bu işi yapan sütü bozukları ise Allah kahretsin.

42FY bunu beğendi.
  4. Ferhat Şener

Ferhat Şener Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Çok gecmıs olsun..Havuza bnde gidiyorum ama bisikletle çalınma korkusundan hiç gıtmedım ıyıkıde gıtmemısım:(İnşallah bi yerden çıkar yakalanırlar.En azından bir pislikten de kurtuluruz...

42FY bunu beğendi.
  5. kenan

kenan Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    geçmiş olsun . benzer bi olayda geçen ay Ankara' da abimin bisikletini başına geldi. 1 dakika bile sürmemiş bizde bankaların güvenlik kameralarından aldık görüntüleri . umarım kısa sürede her ikinizinde bisikletleri bulunur . çalanlar adalete teslim edilir . selmalar.

6. fastest

fastest Aktif Üye

Seviye:
    geçmiş olsun kardeşim kampüsten çıkmıyolar sanırım bunlar izlemiş oldugun görüntüleri bizimle paylaşabilme gibi bi durumun war mı adamın eşgali belirlendi ise rahat bulunur diye düşünüyorum bi yerden sabıkası wardır mutlaka

7. Sencer Kan

Sencer Kan Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    İnanılır gibi değil... :eek:

Benim öğrenciliğimde o kadar güvenli bir yerdi ki Kampüs.. kendimi hiç bu kadar güvende hissettiğimi hatırlamıyorum..

Yurtta kaldığım o dönem.. Kampüs içinde hep bisikletle ulaşımı sağladım.. hiç bir şey de gelmedi bisikletimin başına..

Mezun olup, okul değiştirince o şen şakrak eğlendiğimiz ŞENLİKlerin yapıldığı alan, önce güvenlik nedeniyle kısıtlandı.. ertesi sene şenlikler sırasında bir öğrenci bıçaklandı..:eek: :eek:

bir sonraki sene.. yalnızca tören alanına sıkıştırılmış.. eğlenmeye çalışan balık istifi öğrenciler görüyordunuz.. alanın etrafını çeviren telden bir duvarı ve öğrenci kimliğinizi soran özel güvenlik güçlerini....

şimdi ise.. üst üste bisiklet hırsızlığı vakaları..

Yönetimin, Kampüs'te güvenliği arttırmayı geçtim, sağlamak namına harekete geçmesi için daha ne olması bekleniyor... ?

Eski bir Ege Üniversiteli olarak çok çok çok üzgün olduğumu belirtiyor, bisikleti çalınan arkadaşa geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum.. :(

ilkerturker bunu beğendi.
  8. caglarralgac

caglarralgac Yeni Üye

desteğiniz için teşekkür ederim.görüntülerde adam çıkar çıkmaz kapattılar.benim görmemin doğru olmayacağını söyledi güvenlik.polis kayıtları istedi ve araştırıyor.bu kadar kolay olmasın diye uğraşmayı düşünüyorum bu işle bende araştırıcam.kilidi kestim hop bisiklet benim oldu olmasın, en azından bisikleti bulamasakta adamı bulurlarsa iyi olur ama cezası ne olur onuda merak etmekteyim.bu arada motis bisikletle konuştum bugün.bu sene çok satmışlar cannondale f9 bunu düzeltmek isterim.peşindeyim...

Sencer Kan bunu beğendi.
  9. fastest

fastest Aktif Üye

Seviye:
    bence adamın eşgalini belirleyen görüntüyü alıp sitede paylaşmalısın izmirli bisikletçi cok bu sitede belki birimizin dikkatini çeker polisten önce bize denk gelmesi muhtemel her yer kamera oldu artık nasıl oluyorda nereden cesaret alıyolar anlamış değilim ben kameraların gelmesine çok sevinmiştim artık biter diye ama ters tepti sanırım :(

10. caglarralgac

caglarralgac Yeni Üye

peşini bırakmayacağımı söylemiştim dün gündüz yine bit pazarı turumu yaparken bisikletimi herifin birinin altında gördüm hemen 155 aradım ancak polis gelene kadar harekete başladı önünü kestim durumu anlattım polisi bekliycez dedim tartışmaya başladık yaklaşık sıcak temastan 12-15 dak kadar sonra polis geldi öğle vakti 14.00 gibi basmane karakolundaydım ancak gece 23.00 te bornova merkez karakolundan teslim alabildim bisikleti.herif büyük ihtimalle çalandan satın alan birisi yine satmaya çalışıyordu sivil polisler biraz daha geç kalsaydı temiz bi dayaklarını yiyecektim adamların bu iyi kısmı ancak bisikletin faturası elimde olmasına rağmen 10 saat sonra alabilmem de ayrı bi konu.yakaladığım adamın da çok fazla ceza alacağını düşünmüyorum.bu arada bisikletin faturasında seri numarası yazmıyordu bu yüzdende biraz problem oldu.herkesin dikkatini çekmek istiyorum bu konuya her zaman benim kadar şanslı olunamayabilir.ben bisikletime tekrar kavuştum işte bu iyi oldu :)

11. Alp Aslan

Alp Aslan Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Çok sevindim bulunabilmesine bu herkese iyi bir ders osun eğer faturalı alışveriş yapılıyorsa mutlaka seri numarasını faturaya işletmek lazım,tekrar geçmiş olsun

çirkin bunu beğendi.
  12. elif inci

elif inci Aktif Üye

Seviye:
    ben de çok sevindim.şükür ki mutlu sonla bitti hikayeniz...

13. funq

funq Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    çok sevindim, darısı diğer arkadaşların başına...

14. Ferhat Şener

Ferhat Şener Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Süpersin iyiki bulmussun benımde çalındı ama 3 hafta bit pazarı peşindeydım ama bişey çıkmadı malesef işin içine devlet girdimi zor çıkarsın;)

15. Kadirtanrıkulu

Kadirtanrıkulu Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    ege ünv dişçilik fakultesinde çalışan bir ayk boyacısı vardı adı hikmet.benim bisikletimi çalmıştı araştır belki odur

16. Ali Osman ALPARSLAN

Ali Osman ALPARSLAN Forum Demirbaşı

Seviye:
    Sevindim adınıza.. umarım bir daha böyle bir olay gelmez başınıza.

17. swunk

swunk Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    adamı sana göstermemişler bayaa yalan bu görmemen iyi olurmuş falan.

18. Önder Tarım

Önder Tarım Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Valla bisikletinizin bulunmasına çok sevindim.Dikkat etmek lazım geçen seneden beri Ege Üniversitesi'nin kampüsünden çalınan kim bilir kaçıncı bisikletti sizinki.O kadar çok haber okudum ki forumda oradan çalınan bisikletlerle ilgili artık kimsenin kampüs içinde kilitleyip bırakmaması lazım bisikletini.