İzmir'de montaj yapan bisikletçi tavsiyesi

trabzonlu ozan

Daimi Üye
Tepki
419
Bisiklet
Carraro
Bisikleti dropbara çevireceğim, gidon, aktarıcı, kollar, frenler vb. parçaları toplamaya devam ediyorum. Yalnız malzemeleri ya da bisikleti mundar etmek istemediğim için ücretini vererek montaj yaptırabileceğim güvenilir bir bisikletçi arıyorum. Tavsiyede bulunabilir misiniz arkadaşlar?

Scudo

Tasogare

Forum Bağımlısı
Tepki
1.340
İsim
Mugen
neden mundar edesinki ? parçaları sıkarken ayı gibi abanma yeter :) gidon değiştirmek basit iş zaten, herşeyi yerli yerince yerleştir önce, aktarıcıyıda yerleştir, Hi - Lo ayarlarını yap, sonra kabloyu gerginleştir ve sabitle, sonra çıkan sorunları yada ayarsızlıkları bisikletçiye göster

• Beğen
Tepkiler: Mertkangunes

trabzonlu ozan

Daimi Üye
Tepki
419
Bisiklet
Carraro
en sonunda youtube videolarından baka baka yapacağım gibime geliyor zaten

Taner35

Üye
Tepki
46
İsim
Taner
Bisiklet
Salcano
Manavkuyu tansaş ın o tarafta selim usta var .Üzerine tanımam tam ustadır :) (link) yeri burası

egesengun

Üye
Tepki
89
İsim
Ege Şengün
Bisiklet
Giant
Kesinlikle Selim Usta. Özkanlar İlköğretim'in yanı, Özge Bike...

trabzonlu ozan

Daimi Üye
Tepki
419
Bisiklet
Carraro
Hay Allah, bornova ters kalıyor, konak alsancak karşıyaka civarında var mı bildiğiniz?

Uddopekka

Üye
Tepki
8
İsim
Görkem Sayan
Bisiklet
Carraro
@trabzonlu ozan

Karşıyaka'da Seda Bisiklet var, baya iyiler.

trabzonlu ozan

Daimi Üye
Tepki
419
Bisiklet
Carraro
@Uddopekka
mini v fren diye bir şey var, drop bar gidonlarla kullanılabilen bir v fren. dün akşam seda bisiklete gittim, oradaki gözlüklü ustaya dedim ki bende şu şu parçalar var montaj yapar mısınız, "kollarla v fren kullanılmaz ki" dedi suratını buruşturup tam dinlemeden. anlatmaya çalıştım, omzunu "ben paramı alırım, istersen frensiz yap bisikleti zerre umurumda değil, parasını verirsen bisikleti ortadan katlar katlanır bisiklet yaparım sen paradan haber et" dercesine silkti. belli ki yoğun bir gün geçirmişti ama direkt hevesim kaçtı oradan. mecbur kalırsam giderim ama.

Tasogare

Forum Bağımlısı
Tepki
1.340
İsim
Mugen
@trabzonlu ozan
yoğun dönemlerinde pek gitmemek lazım, en iyi servisi sezon kapanınca ya da açılmadan hemen önce alabilirsin, onun dışında zamana karşı da bi gerilim var olabildiğince çabuk, elinden geldiğince hallediyorlar, kullanan kişi sen olduğun için, aynı hassasiyeti göstermelerini bekleme, ha takıntılı ustalar da var, ama yapamadığı zaman boş zamanımda getir şimdi yapamicam demeli. 1 haftadır bi sürü bisikletçiye gittim, zincir aktarıcıya temas ediyor diye. Bi tamirci hiç alakası olmayan şeyleri ayarlayıp sorunu çözemediği halde benden ücret talep etti, 10 lira gerçi normalde daha fazla istemeliydi ama yapamadığının o da farkında ve 10 lira dedi, e ama yapamadın, hiç bi gelişme yok, yinede mi dedim ? birden suratı düştü sinirlendi "o kadar oluyo ancak" dedi :) e tamam da geldiğimde de böyleydi ne değişti şimdi :) yani sorunu anlatıyosun dinleyen tamirci az, o gene bildiğini okuyo, listeden ilerler gibi, sana kolay gelsin

Tepki
42
İsim
aytunc tarakci
Bisiklet
Merida
küçük yalı sahilde , Parkur bisiklet var, güler yüzlüler ve daima yardımcı oluyorlar, gitmenizi öneririm. konağa 2 3 km sahilden gidilince.

• Beğen
Tepkiler: trabzonlu ozan

altughansinan

Aktif Üye
Tepki
327
İsim
Altuğhan Sinan Aydınoğlu
Bisiklet
Salcano
Sahilde Doruk var. İnternetten numaralarını alır ararsanız eğer detaylı bilgi verirler. Uygun zamanlarını öğrenip götürüp gönül rahatlığıyla orada toparlatabilirsiniz. Ben çok memnun kalmıştım onların hizmetinden. Hem abartılı fiyatlar yok hem de işçilik gayet güzel.

• Beğen
Tepkiler: trabzonlu ozan

poet

Daimi Üye
Tepki
167
Seda bisiklet üstüne tanımam bülent bey özellikle 10 numara insandır

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi