Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

izmirde kar keyfi

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Genar Batur tarafından paylaşıldı.

1. Genar Batur

Genar Batur Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    evet arkadaslar izmire uzunca bir aradan sonra kar yağdı. bizde bunu fırsat bilip bugün borayla beraber kavaklıdereye gittik, alide bizimle gelicekti, çok önemli sebeplerden dolayı gelemedi ama bence gelmemekle çok şey kaçırdı.
    neyse gelelim kavaklıdereye, kavaklıderede heryer kar arkadaslar. biz yola çıkarken izmirde kar kesilmişti ancak kavaklıdereden ayrılırken hala kar yağıyordu. yağmaya dün gece başladığı için yerlerdeki kar hala yumuşaktı ve sürmesi çok keyifliydi. herhalde çok uzun zamandır böyle kar görmediğim için bana acayip bir huzur verdi ve günlük dertlerimden uzaklaştırdı. işin içinde kar falanda olunca yolda ikidebir kayarız doğrudüzgün yol alamayız gibi düşünürken aksine çok keyifli bir sürüştü. hiç böyle problemler yaşamadık. karın fazla olmaması ve yumuşak olmasıda bunda etkili oldu. yola başlarken kar lastiği geçmiyordu ancak subaşından sonra jantın seviyesine ulaştı. su başında ufak bir kardan adam yaptık ve adını seyithan koyduk :D . nedense öyle içimizden geldi. subaşından devam ettikten sonra inişler başladı(bu arada tam tur yaptık) bu inişlerde çok hız yapamasakta çok heyecanlı inişler oldu. tam turu tamamladıktan sonra bu seferde tersten çıkıp ana patikaya girmeye karar verdik. çıkışlar çok dik olduğu için bazı yerlerde patinaj çeke çeke çıktık. ana patikadan iniş ise biraz tehlikeliydi çünkü kar yeri örttüğü için yerdeki taş, dal ve çukurları göremiyorsunuz zaten frenlerde tam tutmadığı için temkinli bir şekilde indik. neyse yeterince uzattım artık resimlere geçeyim
    resimlerin bazıları yağan kardan bazılarıda telefonun lenslerindeki buğulanmadan dolayı flu çıktı ama cep telefonuyla anca bu kadar oluyor idare edin artık
    iyi akşamlar

2. Berkay Benli

Berkay Benli Kıdemli Üye

Seviye:
    İlk yorum benden olsun. Süper bir gezi olmuş. Fotoğrafların İzmir'de çekildiğine inanasım gelmiyor. Keşke dersaneden fırsat bulup bugün karın keyfini çıkarabilseydim...:)

Genar Batur bunu beğendi.
  3. okokok

okokok Yeni Üye

Seviye:
    Evet arkadaşlar bugun natonun üst tarafındalardı.. tekerlek izlerini gördüm.. ilk önce bugun, bu havada kimsenin burada işi olmaz dedim.. demekki sizmişsiniz :) Yukseklerde baya rüzgar vardı nasıl yol aldınız. Tebrikler ,birgün biryerlerde umarım karşılaşırız :)

4. OkanAygün

OkanAygün Yeni Üye

Seviye:
    İzmir kelimesini duyduğum da içim tuhaf olur.Çok severim izmir'i yazın izmir'e bisikletimle gelmeyi düşünüyorum hadi hayırlısı.

5. derya.yildirim

derya.yildirim Kıdemli Üye

Seviye:
    Genar kırıcam kafanızı neden haber vermediniz oğlum:boese157:

6. Nail USANMAZ

Nail USANMAZ Bisikletkolik

Seviye:
    İzmir'de kar mı???:eek:

Güzel fotoğraflar.:D

7. utkuidikut

utkuidikut Forum Demirbaşı

Seviye:
    hemşerilerime sevgiler

Genar Batur ve Nail USANMAZ bunu beğendi.
  8. Ali Niyazi Duman

Ali Niyazi Duman Forum Demirbaşı

Seviye:
    kaçırdığım eğlenceye bak:(

9. Genar Batur

Genar Batur Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    hepinize yorumları için teşekkürler arkadaslar. alicim mutlaka gelmeliydin ama sebebini biliyorum oyüzden bişey diyemiyorum.
    derya sabah karar veripte yola çıktık. haber verme şansımız yoktu.
    yorumun için çok saol berkay bencede bi fırsatını bulup binseydin.
    nail abi bende bu kadar kar beklemiyordum. artık kimbilir kaç yıl sonra bukadar kar olur.
    bu arada karda bisiklet sürmek isteyenler havalar böyle olursa çarşambaya kadar kavaklıderede kar olur haberiniz olsun

Nail USANMAZ bunu beğendi.
  10. cemm

cemm Aktif Üye

Seviye:
    tebrikler çok güzel bir gezi olmuş insanın canı da çekmiyo değil:)

11. Apennin_67

Apennin_67 Aktif Üye

Seviye:
    of of güzel gezi olmuş tebrikler kardan adamı büyük sanmıştım ama bacak kadar bişeymiş bizim burda da kar var bende gezi yaparsam fotoları paylaşırım sizlerle

12. cemalcekliler

cemalcekliler Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Keşke uykuya yenik düşmeseymişim arkadaşlar ama all-star programına dalınca bir baktım sabah olmuş zaten.:(

13. smyr

smyr Yeni Üye

Süper olmuş gezi ya.ben kardan adama bittim ya,ne şirin şey öyle o :) hem bisiklet hem doğa hem kar valla bu kadar güzellik bir arada,kıskandırıyosunuz insanı valla genarcım :)

14. Serdar TEBER

Serdar TEBER Bisikletkolik

Seviye:
    Çok güzel bir gezi olmuş. Ayaklarınıza sağlık.

15. jamssea

jamssea Kıdemli Üye

Seviye:
    İzmir ve kar...Enteresan bir birleşim olarak geliyor insanın kulağına.Zaten sizde bu birleşimi kaçırmamışsınız.Bu güzelliği bizimle paylaştığınız için çok teşekkürler.

16. jamssea

jamssea Kıdemli Üye

Seviye:
    İzmir ve kar...Enteresan bir birleşim olarak geliyor insanın kulağına.Zaten sizde bu birleşimi kaçırmamışsınız.Bu güzelliği bizimle paylaştığınız için çok teşekkürler.

17. yerstem38

yerstem38 Misafir

karda bike sürmek keyifli olmalı bende bi kaç kere denemiştim gezi gzl olmuşa benzio pylaşm için teşkür

18. hat_enes

hat_enes Misafir

s.aleykum arkadaslar gercekten guzel gezı olmus bız adana gurubu olarak daha dogrusu benım kendı dusuncem sızlerın ıyılıgı ıcın aman ha amn kasklarınızı takın ben kendım kaza gecırdıgım ıcın sakın yanlıs anlamayın herkese basarılar teskkur edrım