İzmir'de jant örmeye yardımcı olacak arkadaşlar.

Scudo

Duru Kırtasiye

Aktif Üye
Tepki
285
İsim
Abdullah Kurtuluş
Bisiklet
Salcano
Eyvallah Büyük ihtimal seda bisiklet te örülecek jantlar

NightRider

Forum Demirbaşı
Tepki
129
İsim
Süleyman Özgün
Bisiklet
Lapierre
Arkadaşlar bu jant örme hakkında video vs. bişey yokmu ? aradım ama bulamadım

Duru Kırtasiye

Aktif Üye
Tepki
285
İsim
Abdullah Kurtuluş
Bisiklet
Salcano
Bende o konuyu inceledim hatta çıktılarını da aldım elimde sehpa ve gerekli diğer ekipmanların çoğu olmadığı için pek güvenemedim açıkçası hatta şöyle ilginç bir durum var konuyu incelemeden önce rahatlıkla jant örebileceğimi düşünüyordum konuya biraz bakınca işin o kadar da kolay olmadığını çıktısını alıp detaylı incelediğimde bunun bir zanaat olduğunu düşünmeye başladım konuyu incelemeden jant değiştirmeye karar verseydim muhtemelen herhangi bir bisikletçiye uğrar sadece göbeklerin deore mi lx mi yada xt mi olmasıyla ilgilenir gerisini düşünmezdim (bilmemek mutluluktur) şimdi ise tamamen işler karışmış durumda hatta Shimano r500 set almayı bile düşünüyorum 300 tl fiyatı ile gayet cazip duruyor

• Beğen
Tepkiler: Helen

Helen

Aktif Üye
Tepki
234
Bisiklet
Mosso
Ben jant örebiliyorum :) Eh bütün bayanlar kazak örecek değil ya :) Bir ara baya ilgilenmiştim bu konuyla. Ama iş profesyonel sonuç hedefi arayışındaysa en iyi jant ören yere ördürmeyi tercih ediyorum.

Duru Kırtasiye

Aktif Üye
Tepki
285
İsim
Abdullah Kurtuluş
Bisiklet
Salcano
sanırım jant örme işinden vazgeçeceğim r500 jant buldum uygun 2. el şehir bisikletinde kullanırsam çok sorun çıkar mı 700*15 jant ölçüsü 30-32 kalınlığa kadar lastik takılabilir