İzmir'de jant örmeye yardımcı olacak arkadaşlar.

Duru Kırtasiye

Aktif Üye
Tepki
285
İsim
Abdullah Kurtuluş
Bisiklet
Salcano
Merhaba arkadaşlar izmir içinde jant örme konusunda tecrübeli arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi (Ücretini ödemek kaydıyla tabiki ) yada jant örme konusunda işinin ehli bir bisikletçi var mı önerebileceğiniz birçok bisikletçiyi aradım konu ile ilgili pek güvenemedim açıkçası ya çember yok ellerinde ya göbek bulunmuyor tel desen ha keza açıkçası sıkıldım

Scudo

valento

Üye
Tepki
38
İsim
murat kırlı
Bisiklet
KTM
sundu bisikleti tavsiye ederim.

Duru Kırtasiye

Aktif Üye
Tepki
285
İsim
Abdullah Kurtuluş
Bisiklet
Salcano
Eyvallah ikisine de baktım bisiklet bakı fren pabucu falan olsa gayet yeterli bisikletçiler ikiside lakin iş jant örme olunca pek yeterli gibi gelmediler tabi bilemiyorum daha önce jant ördüren arkadaşlar varsa

Duru Kırtasiye

Aktif Üye
Tepki
285
İsim
Abdullah Kurtuluş
Bisiklet
Salcano
@Ulaş Çavuşoğlu Her iki bisikletçiye de gittim sadece hissiyat tabiki oldukça ilgili güzel insanlar fakat çok standart jant ile uğraşacağıma yeni bisiklet bakmamı telkin ettiler daha çok belkide işlerinin ehli kimselerdir bilemiyorum daha önce jant ördürüp sorunsuz kullanan arkadaş var mı diye açtım konuyu daha ziyade

Cuneyt Erkman

Forum Bağımlısı
Tepki
702
Bisiklet
Salcano
sundu bisiklete jant akordu yaptırdım urlaya gelmeden otoban giriş düzlüğü yokuşunda jant teli kırdım şanssızlık ta olabilir tabi ama

• Beğen
Tepkiler: Duru Kırtasiye

Duru Kırtasiye

Aktif Üye
Tepki
285
İsim
Abdullah Kurtuluş
Bisiklet
Salcano
Burada amaç esnaf arkadaşları kötülemek falan değil jant örme işlemi çok karmaşık bilgi ve tecrübe gerektiren bir iş işe eli yatkın tecrübeli bisikletçi var mı diye bakınıyorum açıkçası

Umut AKAN

Aktif Üye
Tepki
115
İsim
Umut AKAN
Bisiklet
Merida
Abi senin gideceğin yer (bisikletçi olarak) Seda bisiklet güler yüz, makul fiyatlar,iyi işçilik .

Makul fiyata örnek verecek olursam arka rotorumda hafif yamulma vardı 2tl'ye düzelttiler sağ olsunlar :):)

• Beğen
Tepkiler: Kerim Hakan

Sarper Tuncer

Forum Demirbaşı
Tepki
391
İsim
Sarper
Bisiklet
Mosso
Konusunu bulmuşken sırayım :) bende böyle bir işlem için bisikletci arıyorum. 105 göbek var elimde ve bu göbeğe 1800gram civarında gelcek bi jant ördürmek istiyorum. Nerde yaparız bunu cidden? 20 telli falan örmek bir jant istiyom, böyle bişi mümkün mü acaba?

Duru Kırtasiye

Aktif Üye
Tepki
285
İsim
Abdullah Kurtuluş
Bisiklet
Salcano
Çok teşekür ederim hafta sonu bi uğrayayım ozaman

Süleyman Çakır

Aktif Üye
Tepki
107
Bisiklet
Corratec
Biraz uğraşırsanız kendiniz yapabilirsiniz. Tel boylarını ayarlamak jant örmede en mühim aşamadır. Bu kısmı halledebilirseniz, gerisi çorap söküğü gibi gelir. Uzun zamandır ben de yapmadığım için unutmuşum. hafta sonu alt model bir shimano janta üst model bir göbek taktım. Magura göbeğin yarı çapı diğerinden büyük olduğu için teller uzun geldi. Ama bu bile çözülemeyecek bir problem değil.
Fena görünmüyor, akışı mükemmel :)
(link)

Duru Kırtasiye

Aktif Üye
Tepki
285
İsim
Abdullah Kurtuluş
Bisiklet
Salcano
En son kendim örecem sanırım shba falan yok elimde

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bornova civarındaysanız Özge Bisiklet'te Selim usta var. Ben memnun kalmıştım işçiliğinden ;)

Türka¥

Forum Bağımlısı
Tepki
2.271
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Ghost
o halde ben de seda bisiklete gidip jant ayarı yaptırayım, ne zamandır kime yaptırsam diye düşünüp duruyordum

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Karataş yakinaninda parkur bisiklet var oraya götür olmadı seda bisiklet olmadı parkura götür bu bisiklet mağazaları biraz tuzludur benden söylemesi

Helen

Aktif Üye
Tepki
234
Bisiklet
Mosso
Triatletler üst düzey bisiklet bakımı için bisiklet.com'un Yelki mağazasına gidiyor. Yarış öncesi bakım için defalarca denk geldim. Jant örümünde de iyiler sanırım çünkü Bornovadan birinin elinde tekerle geldiğini görmüştüm. Eğer üst düzey donanım takılıyorsanız uğrayın derim.

• Beğen
Tepkiler: Duru Kırtasiye