Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İzmir'de güvenilir bisikletçi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Cem Berk Taşbaş tarafından paylaşıldı.

1. Cem Berk Taşbaş

Cem Berk Taşbaş Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    İzmir'de Güvenilir, fazla bisiklet modeli mevcut olan dükkanlar hangileridir ? Bir de eğer internetten bisiklet almayı düşünürsem Yurtdışı/yurtiçi Güvenilir siteler hangileridir ? Lütfen alışveriş yapmış olanlar yazsın.

2. Atahan Eker

Atahan Eker Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Çankaya Sundu bisikleti önerebilirim. Kendilerinden alışveriş yapmadım fakat diğer mağazalara göre çok ilgili davrandılar. Hatta gidip başka yerden bisiklet alında bu adamlara haksızlılk ettim hissine kapıldım :mad:

Cem Berk Taşbaş bunu beğendi.
  3. S. Onur

S. Onur Yeni Üye

Adı:
    Onur SÜSLÜ
    Seviye:
    Atahan arkadaşımızın dediği gibi çankaya - Sundu bisiklet.Bisikletimi alalı 2 hafta oldu hem model konusunda hem bilgi konusunda hiç üşenmeden 2 saat boyunca tartışıp anlaştık ve doğru bisiklet seçiminde yardımcı oldular bakım içinde oraya götüreceğim ;)

4. Cem Berk Taşbaş

Cem Berk Taşbaş Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Peki teşekkür ederim cevaplarınız için, Çankaya sunduyu birkaç kişi daha yazmıştı daha önce başka bir konuda demek ki gerçekten iyiler. Eğer aradığım bir bisiklet orada yoksa önerebileceğiniz güvenilir bir site var mi peki ?

5. geziniyo

geziniyo Üyeliği iptal edildi

Seviye:
    Ayni sekilde Bostanli Sundu da...

6. thomisus lx

thomisus lx Onursal Üye

Seviye:
    Çankaya'da Sundu Bisiklet, Hüsnü Bey orada. şatışını yaptıkları tüm bisikletlerin tamamını görebileceğiniz benim şu ana gördüğüm en büyük bisiklet dükkanı. cateye ve pro gibi markaların, internette karşılaşamayacağınız bir çok modeli ve shimano ile ilgili herşeyi bulabileceğiniz en kapsamlı mağaza. Sundu, ben lise 2 de bisiklete başladığımda, bundan 23 yıl önce, bulduğum yerdir. izmir'de bisiklete başlayan biri, internet ve bisikletforum olmasa bile, 6 ay içinde Sundu bisikleti bulur :) siz şanslısınız.

ayrıca Alsancak'ta kordonda da accell bisiklet dükkanı da Sundu bisikletin bayiisidir. oradaki delikanlıda çok yardımsever ve içten biri. hemen yan dükkan ise İzmir'deki tek delta bisiklet mağazası. mağaza sahibi beyefendi de bilişim seltöründen ayrılmış çok bilgili ve çok seçkin biri. iki dükkan yanyana ve tek taşla iki kuş vurabilir ve ülkedeki markaların neredeyse yarısını inceleme fırsatı bulabirsiniz.

mektupçu durağında parkur bisiklet de specialized ürünlerinden bazısını inceleme fırsatınız olur ancak ben pimpirikli bir ve cebinde akrep olan bir müşteri olduğum için; pek alışveriş şinas biri değilimdir. parkur bisikletten eldiven ve elcik dışında bir şey alamadım. bir de 63cm bir kafam olduğu için bir specialized kask yakalayamadım. stok fazla tutmuyorlar, haliyle sipariş üzerinde ürün getiriyorlar.

9 eylül konservatuvarının orda motis bisiklet var. sahibi dünya iyisi biri. nakitte çılgın indirimlere imza atıyor. ürünleri de fena sayılmaz ancak yakalayan alıyor. ayrıca merrell ayakkabıları da uygun fiyata alabilirsiniz.

diğer bisikletçileri de biliyorum ve ziyaret ediyorum ama bu 4 lü kadar sık değil. zira yaklaşımları almayacaksan meşgul etme ile bu adam bişi almayacak sorarsa birşeyler söyleyip geçelim arasında değişiyor. tabii bana davranışları böyle. 40 yaşındaki göbekli cebinde akrap gezdiren birine ben olsam kim bilir nasıl davranırım.

7. Cem Berk Taşbaş

Cem Berk Taşbaş Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Fırat abi geçen sene bisikletimi Bostanlı sundudan almıştım ben de :) Mehmet abi Ayrıntılı yorumun için teşekkür ederim kısmetse mezun Olduğum gün o 4 bayiyi de gezip kararımı vericem :))

8. Hasan Saylık

Hasan Saylık Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Karşıyaka da aktif pedal, Alsancak kordon da Delta bisiklet..

9. geziniyo

Seviye:
    Az once Bostanli Sundu bisiklete gittim, gecen hafta aldigim ktm in hidrolik fren elciginden belli belirsizde olsa yag kacirdigini farkettim...
    Acikcasi iyi olduklarini biliyodum daha oncede alisverisim olmustu ama bu kadarini beklemiyodum. Girdigim gibi tanidilar,sorunumu anlattim ki hani ben tamir ederiz hallederiz gibi bi cevap bekliyodum, Ali Sundu bey sorunlu elcige soyle bi bakti alyanla biraz sikilastirip ben daha ne olacak diye sormadan iciniz rahat olsun bi hafta takip edelim devam ederse gelin hemen sifiriyla degistirelim ureticiyle biz hallederiz dedi...
    Bu laftan sonra da benim diyecegim gozunuz kapali Sundu bisikletten alis veris yapabilirsiniz gercekten bu kadar musteri dostu ve sattigi malin arkasinda sonuna kadar duran bi esnaf daha gormedim...
    Ornegin haziran gibi esime bisiklet bakarken ( adamin ekmegine mani olmamak icin ismini vermeyecegim) karsiyakada yeni acilan bi bisiklet magazasina gitmistik, esnaflik zaten sifirdi hadi bunu yeni acilmis olmasina bagliyorum fakat ben profesyonelim siz daha biseyden anlamiyosunuz modunda konusmasina gicik oldugum icin bisikleti almaya karar verdigimiz halde cikip gitmistik...

10. geziniyo

Seviye:
    Sunduyla ne bir ahbapligim ne bir akrabaligim var ama gercekten iyiler

11. Deniz

Deniz Üyeliği iptal edildi.

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Çankaya Sundu gerçekten ilgilidir. Bir de Küçükyalı civarında sahilde Doruk bisiklet var. Bir hayli bisiklet çeşidi var, marka marka. Yardımcı da oluyorlar. :in: