İzmir'de çalınan SCOOT CONTESSA

Nomad

Daimi Üye
Tepki
189
Bisiklet
Trek
Aşağıda fotoğrafları olan bisiklet 20 Şubat 2012 Akşam 20:00-21:00 arasında İzmir, Bornova, Manavkuyu, Kadın dünyası spor salonunun önünden çalınmıştır. Herhangi bir yerde olurda rastlayan eden olursa başlığa yazmasını rica ediyorum..

ÖZELLİKLERİ:
SCOOT CONTESSA 50 XS KADRO
SHIMANO FULL DEORE VİTES VE FREN
BEYAZ ÜZERİNE MOR DESENLİ

http://i113.photobucket.com/albums/n203/hamuslu/karisik/scott1.jpg

http://i113.photobucket.com/albums/n203/hamuslu/karisik/scott.jpg

Şimdiden ilginiz için çok teşekkür ederim...

Scudo

Bahadır Ulusoy

Forum Bağımlısı
Tepki
231
İsim
BAHADIR ULUSOY
Bisiklet
Salcano
geçmiş olsun inş. bulunur

Nomad

Daimi Üye
Tepki
189
Bisiklet
Trek
İzmir'de yaşayan bir arkadaşımın bisikletidir ve scoot'un contessa modeli Türkiye'de çok da rastlanılan bir model olmadığından üstelik bisikletin kadro boyu ile mor&beyaz gibi rengi dikkat çekici olduğundan bulunacağını umut ediyoruz, temennileriniz için arkadaşım adına çok teşekkürler dostlar...

Tepki
44
Bu taraflarda; aklımızda olacak mutlaka. Geçen pazar bit pazarında komik fiyatlı harika bir kaç bisiklet görmüştüm, şüphe etmemek elde değil.

caner ünsal

Forum Bağımlısı
Tepki
485
Bisiklet
Scott
Bu taraflarda; aklımızda olacak mutlaka. Geçen pazar bit pazarında komik fiyatlı harika bir kaç bisiklet görmüştüm, şüphe etmemek elde değil.]

İzmir Bit pazarında, bir gün önce çalınmış bisikletini bulup satın alan apartman görevlimizi hatırladım. Adamın polise ve yargıya güvensizliği çok derindi.

timurdigital

Daimi Üye
Tepki
466
Bisiklet
Merida
forumda çalıntı konusu ile 3-4 konu açtım, ya kimse okumuyor yada tınlamıyorsunuz.
bu bisikletleri park etmeyin yada başından ayrılmayın,illa parkedeceğiniz bir yere gidecekseniz ikinci bir ucuz bisikletiniz olsun onunla gidin,çalınacaksa eski bisiklet çalınsın,yada bisikletle gitmeyin şeklinde 3-4 konu açtım.
dinleyen olmadığı için bisikletleriniz çalınıyor, ikinci eski bir bilsiklete kimse binmek istemiyor,neden? bu arkadaşımız üzerine alınmasın, genel olarak yazıyorum, sizler pahalı bisikletlerinizi park edip başından ayrıldıktan sonra daha çok kimsenin bisikleti çalınır.
bu yazıyı sataşma olarak gören varsa forum yönetimine beni şikayet etsin.