Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İzmir'de Bisiklet Tavsiyesi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında mrmess tarafından paylaşıldı.

1. mrmess

mrmess Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba İzmir Merkez'de yaşıyorum, kilom 110 kg, boyum ise 188cm civarıda bisiklet için ayırabileceğim bütçe en fazla 500-600.TL arasında olabilir, aylık 50.TL civarında taksitle satın almak istiyorum, belli bir kullanım amacım yok her türlü ortam veya şartta kullanabilirim... Yardımlarınız için teşekkür ederim...

2. muher

muher Üye

Seviye:
    Hocam bende izmirdeyim , valla bende büyük bi araştırma içindeyim . SUNDU BİSİKLET şuanda en cazip yer olarak geliyo bana , çankayada , bostanlıda yerleri var büyük showrom , bende ordan alcam . SEDONA 711 yada 751 .

3. hasim yuce

hasim yuce Aktif Üye

Seviye:
    ben de 3 hafta önce Çankaya Sundu bisikletten Carraro aldim. Hüsnü Bey mutlaka yardimci olur.

4. Karşıyakalı_351/2

Karşıyakalı_351/2 Üye

Seviye:
    abi bence göztepe tarafında doruk ve ata bisiklete bakmalısınız çankayaya sundu bisiklete karşıyakada seda bisiklete bunlara bir bakın mutlaka size yardımcı olur onlar :)

5. muher

muher Üye

Seviye:
    Hüsnü abi sağolsun baya bi yardımcı oldu :) Sonunda aldıracak 751 ' i . :D

6. emrea

emrea Üye

Seviye:
    Parkur Bisiklet Ali Bey'e müraacat edin. Specialized satıyor. Size uygun ebatta bisiklet diğer mağazalarda bulamayabilirisiniz. Sizin XL veya 21" bisiklete ihtiyacınız var. Her marka bisiklet de 110 kg için uygun olmayabilir.

7. ferhat albayrak

ferhat albayrak Yeni Üye

ben 3 tane bısıklet alıcağımı soyledım ama husnu bey hıç dınlemedı bıle benı we bornawadan 3 bısıklet aldım.ne ıstedığıne ıyı karar wer bence ben bıanchı toledo aldım su an memnunum . we lastıklerı değiştircem warmı tawsıye eddığınız ımarka model? teşekkurler