İzmir'de bana ve bisikletime saldırı!

Şafak Başlar

Forum Demirbaşı
Tepki
347
Bisiklet
b'Twin
Yamultana kadar kadroyu kafasına vurma fantazileri kursam da, dalaşmamak en iyisidir. Öfkelenince mantıklı düşenemiyor insan..

Scudo
Tepki
6
belli bi standarta sokulmus böyle alıstırılmıs koyun gıbı bı mılletımız var afedersiniz ama böyle yani benimgibi farklı bi şey yaparsanız tepki görürsünüz yabancı müzik dinlerim ne anlıyon derler :D kot pantolon giymem esofman giyerim gittigim yerde sporamı geldın derler :D bisiklet kullanırım manyakmısın araba varken derler profesyonel ve bilincli olarak kullandıgımız bısıklerımızle bızı dıslarlar farklı gıyım farklı bısıklet kask gozluk oldugu ıcın dıkkat ceker kısaca bole fark fark fark. ÖZGÜRLÜK bunu insanımız bilmiyor yada benimseyememiş

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
böle bisey benım arkadasımın basınada gelmıstı. 2 kişi araya almıslar. benım arkadasta aşırı zeki. maşasının kilitlemesini cıkarmıs maşadan levye gbi. onun maaşa biraz cins cevrdın mı cıkıyo. maşanın ıcındeki uzun demirle dalmş. :D

F.Ertuğrul Aydın

Forum Demirbaşı
Tepki
99
Bisiklet
Scott
bende 1hafta önceki antremanımda şaşırtıcı bi olayla karşılaştım
tam tempo tutturdum gidiyorum adamın teki sırtıma yarı su dolu şişe attı ne olduğunu şaşırdım :(

Tepki
1
@Cenk Devrim

Bende bu gunlerde orda cok olay yasiyorum. Sonunda birini aticam denize ama ne zaman bilmiyorum. Hatta ne yapalim biliyormusunuz, bugra arkadasimizi da alalim, mutlaka tanidigimiz baska bisikletli arkadaslarimiz vardir, onları da alip gidip o bufeye bisikletlerimizi dayayalim. 10 kisi oldugmuzda bakalim laf yapabilcekler mi? yok hala laf yaparlarsa, bisiklet selesinin sadece oturmaya yaramadigini ogrenmis olurlar ;)

Muammer A.

Üye
Tepki
1
demekki neymiş.biber gazı..biber gazı..biber gazı..

geçmiş olsun kardeş.bende kamp alanına giderken biber gazını alırım çok faydası oluyor.her zaman yanında tut.kavga etmen hiç gerek kalmıyor.ben elim ağır diye kullanıyorum.doktor tavsiyesi :)

Muammer A.

Üye
Tepki
1
@cengizhan bekir bayram

ben geçen gün sultanahmette 2 bisikletli gördüm uzun yoldan gelmişler belli.selam verdim ve bisikletlerini incelerken dikkatimi çekti ikisinde de haydar vardı.özenle kadroya tutturmuşlar.üzerinde çizikler felan vardı.demekki kullanmışlar.tebrik ettim ikisinide.

Gökhan GÜNERİ

Aktif Üye
Tepki
36
@Muammer A.

Bu ne yaa.Bu kadar hayretle okuduğum birkonu olmamıstı.Bende birkaç tacizle karşılaştım ama şiddete başvurmaya mahal verecek bir olay yaşanmadı çok şükür.En ilgincide arkadaşların bisklette haydar taşımaları.
Bende başıma gelen olayı anlatayım.Manisada Karaköy de devam ederken yanımdan geçen elektrikli bisikletli karakter yoksunu ,laf attı kısa sürede hızlanarak arkasından yakaladım önüne geçtim durdurdum ve sonra elimden kaçarak kurtuldu sonra yolda tekrar yakaladım ve '' gel sen gel amcamın manavı var şurda dedi'' beraber amcasının manavının önüne kadar gittik ,dayağı yiyeceğini anlayınca bana '' seni affettim bidaha yolda öyle şeyler yapma'' dedi.Varmı böyle bişey.''Bende sana artık saygı duyuyorum'' diyerek bisikletime bindim ve uzaklaştım.:D :D

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
@akifberkant

yazdıklarınızdan anlaşılıyor ki, yaptığınız kesinlikle doğru olmuş :D

elleriniz dert görmesin

(tabi ki kaba kuvvete karşıyım... ama bazen dişe diş, bazen de diş gitmesin diye önceden önlem almak gerekiyor vs vs... ;) )

Hasan TÜRKER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.805
gecmıs olsun dıyorum. ayrıca o yaratılara ınsan bıle denmez bence. onları hıc bır sıfata sokamazsınız kı onlar gıbı saygısız hıc bır canlı yoktur...

Kıvanç ERTÜRK

Forum Bağımlısı
Tepki
70
Bisiklet
Corratec
geçmiş olsun o kişi o akılla çok yaşamaz.Bakana da ne bakıyorsun diye saldırır bakmayana doğru yürü der vs. ...... olduğu için

M.öztürk

Üye
Tepki
55
İzmir Konak Meydanı nın Türkiye cumhuriyeti sınırları içerisinde olmadığını düşünüyorum. Midyeciler " biz mardinliyiz adamı doğrarız " , simitçiler " yavaş geç tozutma " tarzı sözlerle bulaşıyorlar. Diğer taraftan başıboş köpekler ısırmaktan beter ediyor. Ayrıca bir ara sokakta tinerciler tarafından önüm kesildi cebimde su parası vardı 1 tl onu verip kaçmak zorunda kaldım. Şu araç camından su atılma olayını da olaydan saymıyorum.

Ben konak meydanını , kemeraltı , ikiçeşmelik ve civarını bisikletle gidilmemesi gereken yerler listeme yerleştirdim. Yaşamış olduğum çokça kötü olaydan ötürü bisiklete ara verdim. Vaktim olmadığı için çoğunluk geceleri sürüyorum tek başımayım ne kadar pislik varsa beni buluyor. Türkiye Cumhuriyeti devleti masum vatandaşını koruyamayacak , savunamayacak , zorbalara fırsat verecek kadar aciz konumdadır. Bir ara hayattaki hedeflerimi geri plana atıp anarşist eylemler yapmayı düşündüm fakat boyun eğip bisiklet sürmeyi bırakmak daha kolay geldi.

Darth Sirrus

Aktif Üye
Tepki
105
Bisiklet
Specialized
hocam geçmiş olsun :( o kadar çok problemli insan varki sürekli uyanık sürekli tetikte olmamız lazım özellikle biz bisikletçiler bazen şeytana uyacak gibi olsamda karşımdaki dengesize falan acıdığımda değil bisikletime kıyamadığımda ne münakaşaya giriyorum ne de başka birşeye ama böyle bir durumda senin yapabileceğin birşey kalmamış gelmiş bulmuş seni resmen umarım biz de sende karşılaşmazssın böyle durumlarla bir daha tekrar geçmiş olsun