İzmir'de bana ve bisikletime saldırı!

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
@muhammed müslüm önderci

Sinirlenmekte haklısın. Ama takmamak gerek. ama ben senin yerinde olsam ben de deli olurdum. Tartışırdım belki de! ama dengesiz insanlarla muhattap olmaya gerek yok! Sorna canımız sıkılır. Geçmiş olsun diyeyim :)

Özelden mesaj yazdım okursan sevinirim.

Scudo

bahadır76

Daimi Üye
Tepki
173
Bisiklet
Diğer
her bölgenin kendine has arıza insanları mevcut. ben burada orta parmak gösterilerine maruz kalırken bir başka arkadaş bir başka şehirde küfüre bulaşabiliyor. sakin olmak en iyisi. bu karşınızdaki insanı içten içe delirtir ve umursanmadığını zannettirir. ee bu insanlara da böyle muamele gerekli. takmayın sakın. geçmiş olsun.

M.Burcu Cebesoy

Forum Bağımlısı
Tepki
341
aklıma ne geldi :D

bi defasında da park gibi bir yerde bisikletimi demirlere bağlamıştım , sadece 10 dakikalık bir işim vardı , sonra gelip alacaktım ordan . gittim geldim bi baktım , bisikletimi kaldırıp demirin öbür tarafına fırlatmışlar ama bisiklet bağlı olduğu için düşmemiş havada ters duruyor :D yani bir insan ( bakın hala insan diyorum ) neden böyle birşey yapmış olabilir ki , ne gibi bir zarar vermiş olabilirim birisine ? aklım almıyor :) sadece gelmişler eğlence falan olsun diye herhalde kaldırıp fırlatmışlar , indirene kadar canım çıkmıştı :D

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.380
Her zaman derim 4 ayaklı hayvanlar iki ayaklı hayvanlardan iyidir.. Ama sizede hayvan oğlu hayvan rastlamış..

Tepki
39
arkadaslar bu ülkede bisiklete ve bisiklet sürücülerine karsı büyük bir antipati var maalesef. Sebebini anlamak çok zor gerçekten hiçbir fikrim yok açıkçası..

Tepki
28
Nasıl bir zihniyete sahip toplumda yaşıyoruz anlamak mümkün değil pazar akşamı 21:30 da bisikletimle tramvaya biniyorum bir dünya mız mız insanla yüz yüze gitmek zorunda kalıyorum. Alttan alarak çözüm sağlamaya çalışıyosun dahada üstüne geliyorlar Allahtan bir iki anlayışlı insan çıkıyorda ortalığı sakinleştiriyorlar.

• Beğen
Tepkiler: Hasan Bildik

MuratHan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.287
Bisiklet
Scott
@Hasan Bildik

Yapmayı isteyipte yapamadıklarını gerçekleştirdiğimiz için. Maalesef yaşamın her kesiminde gelişmemişliğimize sebep olan en büyük komplekslerimizden biridir bu.

Semiral Öztürk

Aktif Üye
Tepki
66
geçmiş olsun arkadaşım. Böyle yaratıklar var ne yazık ki etrafımızda. bende küçükçekmece sahilde sürüyorum bisikleti. kasklı formalı görünce bazı yaratıklar bisikletlerini üzerime sürüyorlar.

Mehmet_Gürsoylu

Forum Bağımlısı
Tepki
381
Geçmiş olsun bulaşmamak en iyisi bu durumlarda.Kendini bilmezler her toplumda var.

OMER AYYILDIZ

Daimi Üye
Tepki
211
@MuratHan

Kesinlikle!

Bende bugün eve dönüş yolunda (Eskişehir Anadolu Üniversitesi Eczacılık kapısı) trafiğe engel olmayım diye olabildiğince sağdan gitmeye çalışırken arkamdaki belediye otobüsü kullanan organizma tarafından sıkıştırıldım ve pedalım kötü bir şekilde kaldırıma sürttü reflektörü de kırıldı. Arkasından o refleksle bağırdım ama umrunda bile değildi.

Benim de anlam veremediğim tamam magandalrın davranışlarına anlam yükleyebiliyorum. Çünkü bunu anlayacak beyin kapasiteleri yok. Peki taksi otobüs ve servis şöförleri neden anlamıyor. Hergün bizler gibi yollardalar ama yok arkadaş onlarında diğerlerinden pek farkı yok!!!...

• Beğen

M.Burcu Cebesoy

Forum Bağımlısı
Tepki
341
Bi aralar bu otobüsler dolmuşlar yüzünden iyice sinirlerim bozulmuştu , körüklü belediye otobüsü üstüme üstüme geliyordu kavşakta , ben de onun üstüne üstüne sürdüm bisikletimi :D nerdeyse kafa kafaya çarpışacaktık ( ne çarpışma ama ! ) sıyırarak geçtik birbirimizi , en son hatırladığım adam otobüsü durdurmuş aynadan bana bakıyordu :D

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
@Tolga Ayla

hay bin yaşayın

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
@Hasan Bildik

aslında hepimizin bildiği cevabı hepimiz adına ben söyliyim...

bu ülkede sınırları zorlayan herkese bi antipati var!!

yaptığımız hiçbir iyi şey cezasız kalmıyor...

çünkü dar sınırlar içine hapsolmuş, kıskanç bir toplumuz!!
bi de üstüne gelişmemek için/hoş görüsüz olmak için direniyoruz, tuz biber oluyo...

bakınız erkek ve kadınların dedikoduları!! :rolleyes: ;)

• Beğen

Murat Dağcı

Aktif Üye
Tepki
75
Bir de orası İzmir. Ben çoğu zaman "Uzaylı" diye laf yiyorum.. Burası Konya.. Konya'da neler oluyor bir bilseniz..

M.Burcu Cebesoy

Forum Bağımlısı
Tepki
341
ben biliyorum konyada neler olduğunu , hatta bir ara söylediğimde arkadaslar kabul etmemişlerdi : )

M.Burcu Cebesoy

Forum Bağımlısı
Tepki
341
Birçok şehir geçtim bisikletle ama konya kadar rahatsız olduğum rahatsız edildiğim bir şehir olmadı :) kızacaklar şimdi böyle söylediğim için ama öyle napimmm .

Cenk Devrim

Aktif Üye
Tepki
27
Gidip o büfeye dalasım geliyor arabayla konuyu okuduğumdan beri
Yanlış olduğunu biliyorum ve şimdi tutabiliyorum kendimi ama olay intikal ettiği sırada oralarda olsaydım duramazdım.Başıma bela olacak bu konulardaki hassaslığım. Hele bisiklete karşı bu tavır devam ettikçe bir gün kesin bela açacağım başıma, başka ihtimal yok.

yavuz erkut

Daimi Üye
Tepki
96
bizde dün akşam karşıyakadan bornovaya dönerken arkadaşla 5 saniye içinde 3 adet dingil(teknik terim dingil değil şöför koltuğunda oturanlardan bahsediyorum) tarafından sıkıştırıldık. bi adet araba arkasından kamyonet arkasından minibüs. 3üde farklı binekler. son gelen üstüme sürmüş arkadaşım söyledi. ben farketmedim. anca kornaya basıp üstümüze sürüp korkutmaya çalışıyolar. inseler neler olcaklarını aslında çok iyi biliyorlar da :) burası izmir arkadaşlar emin olun burda çoğu şehrimizden daha fazla dingil var..