İzmir Yarışı

Scudo

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
Bir özüre bakar;) . Çok zor birşey değil zannederim;) ..üstelik özürdilemek erdemdir . Ferdersyon ''forum köşelerinde eyleşin'' diye tabir edenlerin puan konusundaki isteklerine, ancak Ankara'nın su sıkıntısını hallettikten sonra sahip çıkar sanırım.

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
@Özgür!

konu izmir yarışıyı ama çok fazla başka yerlere gitti sanırım :rolleyes:

Oxsy

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@soneryen

O konuda hiçbirşey yapamazlar. Ama anlamadım neden bukadar sorun olduğunu .Çok problem çıkartmıyorlar.Önceden söylerseniz serviste bile problem çıkmıyor...:cool:

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Geçen sene parkurdan aklımda kalanları çizdim :) .. fazla değişmiş olacağını
zannetmiyorum, derelerden ,bahçe arlarından, köyün içerisinden, dik
yamaçlardan ormanın içerisinden Merzarlığın kenarından :eek: :D köprü
kenarlarından geçiyorsunuz. asvatta(az) toprakta gidiyorsunuzçok zevkli bir
parkur bütün sporcu dostlarımızı bekleriz
:) :) :)

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
Parkuru umarım anlamışsınızdır:)daha iyi çizen de olur diye diğer resimleri boş bıraktım:rolleyes: . Ama istenirse diğer açılardan da çizebildiğim kadarıyla çizerim..

gunerli

Üye
Tepki
66
@Hasan Hakan Koç

Hasan bey,
Ömr-ü hayatında herhangi bir bisiklet yarışına katılmamış olan bir vatandaş olarak, bu yarışa katılsam mesalâ, ne gibi evrak ve/veya kayıt için gerekli bilimum bürokratik işler nelerdir?Ayrıca, bir büyüğüm ve bisiklet konusunda benden daha tecrübeli bir kişi olarak,(yaklaşık 3 ayldır kendi çapında pedal çeviren biri olduğumuda eklemek isterim) "bu yarışa katılmak benim açımdan akıllıca bir iş midir?Yoksa, ben biraz daha bu olaya ısınayım mıdır?" Ne dersiniz?...
Bir parantez daha açacak olursam; Güzelbahçe Parkuru'nu hayatımda hiç görmedim.diyelim ki ben yarışa katılabilme şansına sahip oldum, orada ne uapacağımı, daha doğrusu yarışın kurallarını maalesef bilmiyorum.Herhalde ben daha bilmediğim ve sizden bilgi istediğim hususları yazmaya devam edersem, herhalde sizde bana " git kardeşim gülle atmayla veya ne bileyim, aletli jimnastikle falan ilgilen ilgilen" diyebilirsinizden hareketle mesajıma burada son veriyor ve yardımınız içinde şimdiden çok teşekkür ediyorum.
Saygılarımla...

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
@çelo

Bülentcim hiç öyle şey olurmu tabiki olur..,ferdi olarak da katılabilrisin yarışlara, ama bence istersen bu sene bir izle .
Parkur ve yarışlar hakkında bir fikrin olsun kendini yeterli görürsen , seneye katılırsın ama yinede ne iyi tecrübenin yarışarak elde edildiğini de unutmamak lazım ..
Ama parkurun bazı bölümleri varki biskletle elde inerken bile şahsen beni ürkütüyor .. buradan yarışçı kardeşlerimin nasıl geçtiğine dair bir fikrin olursa ne demek istediğimi daha rahat anlarsın ;) ..
sanki bu sene izlemede kalsan seneye her anlamda kendini hazırlasan daha iyi olur gibime geliyor ..
Bu sene bir kaç tane bu parkurda antrenman yarışı oldu onlara katılmış olsaydın bence girmende bir sakınca yoktu .. Seneye de antrenman yarışları mutlaka ki olur .. yinede karar senin ..

Yarışa katılamak bir amaç içinse bu sene beklemeni tavsiye ederim yoksa sadece katılmak istiyorsan tabiki katılımanın önünde pek bir engel yok..
Ben bu parkuru zaten yarış olmasa da kendimce yapabiliyorum, ama bir amaç olmalı mantığıyla bu sene de katılmıyorum ;) ..
Seyretmek ve orada dostlarlarla olmak da ayrı bir keyif. bunun da zevki ayrı..

Asıl benden Sevgi ve Saygılar
görüşmek üzere

gunerli

Üye
Tepki
66
@Hasan Hakan Koç

Hasan Bey,
Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim.Ben de aslında sizin gibi düşünüyordum.Şimdi daha bir emin oldum. Pazar günü saat kaçta başlayacak yarış?..Ayrıca yarış olmadığı zamanlarda bu parkura gidip turlamak mümkün mü?Yoksa özel bir arazi mi?Eğer siz idman için arada bir gidiyorsanız, bende size takılabilir miyim?:D (Mekanı öğrenmek maksadıyla...)
Herşey gönlünüzce olsun.

• Beğen
Tepkiler: Hasan Hakan Koç

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
Hep berber artık İzmir-Güzelbahçe MTB yarışı ile ilgili konuşabilirmiyiz lütfen ..
Bu çerçeve de katkımız varsa yorumlarımızı yazalım
Yoksa özlden sorularımızı, sorunlarımızı biribirimize iletebiliriz bulabilrisek bir çözüm bulabiliriz ,bu sayfaya taşımanın anlamı yok :(bir sorun olduğunu düşünüyorsak ayrıbir topicte uygun görülürse herkese açık, bir kez daha konuşabiliriz uygun bir dille tartışabilriz :( Herkesten rica ediyorum:) :) ..

Aybars Öge Sürücü

Forum Bağımlısı
Tepki
1.494
Cuma günü belediye ile görüşmemiz var. Son eksik ve ihtiyaçları belirleyeceğiz.

Birol Hocam Milli Takım ile yarışa gittiği için biraz ilgilen dedi. Umarım herşey güzel olur.

• Beğen
Tepkiler: İdris ACA

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
@çelo

Bülentcim sabah saat en geç 10 gibi başlayacağını ama elitlerin öğleden
sonra 13-14 gibi olacağını tahmin ediyorum .. bazı özel arazilerden geçiyorsunuz
normal zamanlarda malesef bazan sorun olabiliyor :( her zaman birlikte pedallarız
hiç sorun olmaz görüşmek üzere

Belediye nin bu sene daha fazla katkı yapacağını sanıyorum ..
Umarım güzerah ile ilgili bir sıkıntı yaşanmaz
Yukarı mezarlıktan sonra... dağın arkasındaki aşağıya olan
dik iniş .. beni çok korkutuyor:rolleyes: orandan inişte
umarım sporcu kardeşlerim çok dikkatli olurlar ;) ;) ;) ve onlar
için özellikle buyerde biraz daha fazla koruyucu önlem alınır:cool: ..
Zannederim Birol Hocam bu yeri hepimizden iyi biliyor;) :) ,
bu konuda hassasiyet göstereceğinden eminim..
(link)

(link)

Oxsy

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Mezarlıktan sonraki dik inişin (slalomdan sonra ağaç kökünün olduğu yer) zemini çok bozulmuş.Özellikle ağaç kökünün olduğu yer bayağa kötü olmuş.

parkur resimleri için teşekkürler Hakan abi...

• Beğen
Tepkiler: Hasan Hakan Koç

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
@oxsy

Okasalcım fırsatım olursa haftasonu parkuru gezmeye çalışacağım özellikle buraya bakacağım .. vatim olur gidebilrisem mutlaka bilgivereceğim . ayrıca ben sana çok teşekkür ederim hem bukadar başarılı bir sporcu hemde ince ruhlu kibar bir insan olduğun için .. bizim ayaptığımız bir şey yok Oksalcım ,siz başarılı olursanız biz gurur duyuyoruz hepsi o :) :)

(link)

• Beğen
Tepkiler: İdris ACA

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
(link)
Buradan bisiklet üstünde inerken max konsatrasyonla
inmek ve iniş için özellikle buraya enerjiyi - oksijeni
iyi ayarlayarak girmek gerekli diye düşünüyorum :) .