İzmir Urla Maratonu'nun ardından...

Scudo

esbike_gokay

Daimi Üye
Tepki
180
Muam çamurla özdeş biri oldu artık çamur yakışıyor valla :) herkese güzel yakışmaz çamur altında gülümsemesiyle meşhurlaşan bir obje oldu yarışa gelemedim malesef sağ ayak tabanımda ufak bir çatlak var onu iyileştirmeye çalışıyorum.Tek ayakla antrenmana devam :) Herkes çok eğlenmiş gözüküyor izlerken bile çamurlanmış kadar oldum.Yarışların devamını İzmirlilerden özellikle bekliyoruz.Organizasyon için kendilerine teşşkür ederiz.

• Beğen
Tepkiler: Serkan Kes

Altan Kalay

Forum Bağımlısı
Tepki
271
urla yarışlarının toplu olarak sonuçları açıklanacak mı acaba?

yasinymn

Forum Bağımlısı
Tepki
1.285
@memocy

bende 1.80 noby nic vardı ön ve arkada gayet iyiydiler ama bu yarışta ne takar san tak şansa ihtiyacın vardı. :cool:

Tepki
48
Bisiklet
Scott
@elif

Sonuçlar bellide, hiçbir yerde süreler yazmıyor. Zaman tutulmamış sanırım

Tepki
2
bu yarış çok güzeldi ama bisiklet maratonundan çok koşu maratonu gibi oldu herşey için teşekkürler

muamyildiz

Daimi Üye
Tepki
412
@ysnymn

gittigin 2 km yol, nerden de hemen yorum yapmışın, ilk kulak kıran sen degil miydin :). sen parkurun ortalarını, hele bir de son 5 km sini görseydin ne lastik takarsan tak para etmedigini anlardın yasincim. :D

ama bu lefty olayı bir anda sempatik geldi. senelerdir anlamsız ve sadece estetik bir tasarım olarak degerlendirdigim lefty yi hiç böyle düşünmemiştim. belki de ana tasarım amacıy budur ama ben bilmiyordum. mehmet cemal in mesajını okuyunca gözlerim parladı. lastik seçimini bilmem ama lefty li biri baya rahat giderdi bize göre :)

• Beğen
Tepkiler: memocy

yasinymn

Forum Bağımlısı
Tepki
1.285
elbette muam zaten bende söyledim ne takarsan tak bu parkurda bir avantaj sağlamaz diye :)

Serkan Yazıcı

Daimi Üye
Tepki
800
Bundan sonra Kaçkar Bisiklet yarışlarında umarım parkurda küçük çamurlu bir alan görünce isyan etmezsiniz.Beterin beteri vardır,kaç kişi Birol Ağbiye itiraz etti merak ediyorum.:D :D :D

Altan Kalay

Forum Bağımlısı
Tepki
271
3. km. de hız sensörüm kırıldığı için hız verileri elde edemedim, buyrun parkur karakteristiği bir kez daha.

(link)

yasinymn

Forum Bağımlısı
Tepki
1.285
@Serkan Yazıcı

Serkan abi daha düne kadar hiç çekmeköy için şikayet etmedim ama urlayı görünce ( 3 km yarışabildim ama ) :D çekmeköy asfalt gibi kalır ::eek:

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Yarışı izlemeye binerek gittiğim için (ve beraber gideceğim arkadaşlara geç kaldığımdan 30 ortalamayla bastığım için) terden sırılsıklam olmuştum ve pek keyifli izleyemedim yarışı.
Zaten etraf çamur içindeydi, ben de kapalı alanda ısınmayla meşguldüm.
Yine de çektiğim 7-8 fotoğrafı orijinal boyutlarıyla sizlerle paylaşayım dedim;

(link)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
URLA ödüllerini alan varmı arkadaşlar,yoksa ben yanlış hesap nosumu verdim:)
unutulduk diyorum

Erkut Yiğit

Forum Bağımlısı
Tepki
822
@SEDONAM
Aynen, hesabı kontrol etmekten sıkıldım artık. Bana da yatmamış.

ExtremeBiker

Aktif Üye
Tepki
26
yarış hakkında detaylı bir yazıyı yazarı olduğum sitede yayınladım. Bu arada bende hala bekliyorum ama sanırım unutulduk ödül konusunda.