İzmir (Üçkuyular Feribot) - Çeşme Grubu

Scudo

Yigit Kurt

Aktif Üye
Tepki
88
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@ozan mete şakar

Ozan hocam biz teşekkür ederiz herşey için. İnşallah gene turlama şansımız olur.

Tepki
0
Bisiklet
Carraro
selamlar güzel turlar olmuş tebrik ediyorum. bende yenigirnede ikamet ediyorum carraro 225 modeli var, bende bisiklet konusunda yeniyim ancak kondisyonumu toparlamaya çalışıyorum genelde bostanlı bisiklet yolunu kullanıyorum ancak yanlız olduğum için bazen sıkılıyorum zaman zaman bana turlardan haberdar edersiniz bende aranıza dahil olmak isterim. kendinize iyi bakın.

Yigit Kurt

Aktif Üye
Tepki
88
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@tayfun erkan
Tabiki Tayfun Bey. Biz de mavisehir tarafindayiz. Siz de yeniyseniz birlikte antrenman yapabiliriz. Bu tur organizasyonunu ben yaklasik 15 gun once foruma yazmistim. Belki de gozunuzden kacmistir. Persembe gunu karagol ya da ornekkoy manzara cafe tarafina gitmeyi dusunuyoruz. Tirmanis antrenmani olmasi acisindan iyi olur. Gelmek isterseniz haberlesiriz. İs donusu olacagindan aksam 19.30 gibi cikariz sanirim. Daha net degil ama haberlesiriz.

ratm

Forum Bağımlısı
Tepki
1.867
İsim
Hakan Engin
Benim de çıkmayı çok istediğim bir yoldur aslında Karagöl ama şu zamana kadar yaptığım birkaç denemede maalesef başarılı olamadım :( Bilmiyorum daha önce denediniz mi ama ciddi zor bir yol, en azından bana göre öyle. Yokuş antremanı için çok faydalı olur kesin. Çıkarsanız mutlaka buradan da paylaşın, ki bana da gaz olsun. Sağlıklı günler ...

Yigit Kurt

Aktif Üye
Tepki
88
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@ratm

Hocam gittigimiz yere kadar gidelim taraftariyim.. Aslinda cok cok cok agir da olsa dinlene dinlene de olsa tepeye ulasmak cok onemli bence.. Kisacasi basarabilmek.. Baktik olmadi gittigi yere kadar gider basar doneriz

Tepki
35
Bisiklet
Merida
bisikletimi 2 gün önce aldım ve şu an alışma evresindeyim. Katılmak isterdim. Gerçekten çok güzel bir tur olmuş. Tebrikler.

• Beğen
Tepkiler: Yigit Kurt
Tepki
11
Bisiklet
Giant
Önümüzdeki hafta cumartesi günü birlik sığacık turu yapmak isteyen arkadaşlar var mı? :)

(90km civarı toplam)

• Beğen
Tepkiler: izmirlefkosa

TaylanEr

Aktif Üye
Tepki
53
Bisiklet
Carraro
Bu aralar tam da istediğim turu yapmışsınız :) Sizin yorumlarınızdan yola çıkacağız arkadaşlarla :) Ayaklarınıza sağlık :)

• Beğen
Tepkiler: Yigit Kurt

Yigit Kurt

Aktif Üye
Tepki
88
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Şehir - Tur
arkadaşlar dayanamadım bu hafta da tek başıma gidip geldim.. c.tesi bisikletime atladım gittim.. ailemin yanında kalarak ertesi gün gene bisikletimle geri döndüm.. özellikle geri dönüş performansım çok iyiydi.. birşey farkettim, tabi bilemiyorum belki sizler daha iyi bilirsiniz ama yaşayarak tecrübe ettim; arkadaşlar su içmiyorum artık. powerade içiyorum ve ara ara kuru üzüm yiğiyorum. İnanılmaz fark ediyor. Gerçekten su şişiriyor. Su içmiyorum derken şöyle söyleyim; 67 km. lik dönü yolumda 0.5 Litreden biraz fazla su tükettim. Fakat 3x0.5 Litre yani toplamda 1.5 litre powerade tükettim. Bence inanılmaz bir yararı var. Uzun yolda tavsiye ederim.

https://www.bisikletforum.com/a/img89/4526/lrh3.jpg

Yigit Kurt

Aktif Üye
Tepki
88
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Caglayan.Yagci

çok güzel bir plan.. yol nasıldır acaba? :) rampalar vb? seneler oldu seferihisar'a gitmeyeli.. günübirlik tur için de çok ideal.

TaylanEr

Aktif Üye
Tepki
53
Bisiklet
Carraro
@Yigit Kurt Önümezde ki hafta Cumartesii.... Belki bende katılabilirim her ne kadar Teçhizatımı o zamana kadar tamamlayamasam da :)

Yigit Kurt

Aktif Üye
Tepki
88
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@TaylanEr

aslında şöyle kamp yaparak da keyifli bir organizasyon olabilir.. teçhizat derken benim yanımda 28 jant ve 1.40 lastik için yedek iç lastik mevcut.. yama pompa anahtar takımı vb. aklına gelebilecek herşey var. tabi sen çanta kask eldiven güvenliğin ile ilgili teçhizatı önce tamamlamalısın

TaylanEr

Aktif Üye
Tepki
53
Bisiklet
Carraro
Lamba,arka çakar,matara gibi ufak şeyler eksik... Ve en önemlisi bisiklet bu hafta içi gelecek inşallah :)

Tepki
37
@Yigit Kurt

Size tavsiyem su tüketmekten vazgeçmeyin. Suyu tüketirken susamayı beklemeden düzenli aralıklarla az miktarda olmasına özen gösterin. Böylece kaybedilen suyu zamanında yerine koyarak bünyenizi zorlamamış olursunuz. Şişkinlik de yaşamazsınız. Powerade yerine kuru üzümü tercih edebilirsiniz. Kan şekerinin ani artışını önlemek durumundasınız. Bu nedenle üzümü aralıklarla ve az tüketin. Bilinçli turlarınızın devamı dileğiyle.

Tepki
11
Bisiklet
Giant
Selam arkadaslar,

Cts sabahi 8:00 civari uckuyular iskelede bulusmayi planliyoruz. Bostanlidan gelecek bir arkadasimiz var. 07:15 vapuruyla karsiya gececek.

Rampalar icin mapmyride sitesini kullanabilirsiniz. Cepten yazdigim icin link ekleyemiyorum. Hamama giren terler misali biraz rampa olacaktir elbette :)

K.Burak

Daimi Üye
Tepki
103
Bisiklet
Giant
Biz 3 arkadaş Güzelbahçe üzerinden Sığacığa gittik. Pek fazla rampa yoktu Sığacığa kadar.

Tepki
24
Bisiklet
Colnago
Merhaba arkadaşlar ,Yüksek Teknoloji'de öğrenciyim,Cumartesi günkü Tur'a katılmayı düşünüyorum... şuan Aliağadayım ,bostanlı'ya araba ile gelicem Üçkuyulara arabayı koyup size eşlik edicem., .....Çağlayan bey tur'a kaç kişi katılacak ?..Ben aynı gün gidiş-dönüş planlıyorum, Teknoloji'den sonraki yolu bilmiyorum zemin nasıl, rampalar vs? ,Yol bisikleti mi mtb mi daha iyi gider ? ...Varış noktası neresini planladınız, Tur'a kaç kişi katılacak ?., irtibata geçelim ...İyi günler.

Tepki
21
Bisiklet
Bisan
Bende ay sonunda bisikletimi alıp bir sonraki turlarda aranızda olmayı çok isterim. Şimdiden kazasız belasız turlamalar diliyorum herkese. Çok heveslendirdiniz beni valla.

Tepki
11
Bisiklet
Giant
Selam arkadaslar,

Cumartesi gunu ~94 km'lik uckuyular - sigacik turumuzu gerceklestirdik.
Keyifli bir tur oldu.

Donus yolunda, sert esen karsi ruzgar'in etkisiyle biraz (!) zorlandik :)

Sigcik tarafina tur yapacak arkadaslara tavsiyem, mutlaka rotadaki ruzgar durumunu kontrol etmeleri olur :)

29 haziran cumartesi gunu uckuyular - cesme turu planliyoruz...