Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İzmir Turları???

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında ugur_gurkan tarafından paylaşıldı.

1. ugur_gurkan

ugur_gurkan Üye

Seviye:
    Merhabalar izmir de bütün turlara katılmak istiyorum... acaba yardımcı olup yol gösterebilicek war mı? bornovada ikamet etmekteyim, amacım pedallamak ve tanışmak yer zaman şu an için fark etmez acaba haftalık olarak bütün izmirdeki turları bilen benimle paylaşabilirmi forumda araştırdım çarşamba akşamı saat 8 tanşas die geçiyor ama daha çarşamba gününe yıl war bisikletimi yeni eskişehirden getirdim o yüzden biraz heyecanlıyım dolaşmak tanışmak isteyen olursa burdan ve msn üzerinden bana ulaşabilirler

Vereceğiniz bilgiler için şimdiden teşekkürler

Aytekin_yusuf0@hotmail.com

2. emre tatlıcıoğlu

emre tatlıcıoğlu Kıdemli Üye

Seviye:
    bende isterim tabiki özellikle uzun yol

3. Kemal Çetinkaya

Kemal Çetinkaya Aktif Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    izmir de bazı gruplar akşamları belli yerlerde toplanıp şehir turları yapıyorlar. bu şekilde bisikletçiler birbirleriyle tanışma imkanı da buluyor. ayrıca düzenlenen uzun turlardan da bu şekilde haberdar olmak ya da bir kaç kişi kararlaştırıp bir yerlere gitmek de mümkün. sizlere öncelikli önerim bu tip gruplara katılmanızdır. bu şekilde en kısa yoldan pedallayacak birilerini bulabilirsiniz.
    çarşamba akşamları bornova özkanlar tansaşın orada saat 20:30 da toplanılıyor. ayrıca perşembe akşamları da göztepe iskelede 20:00 da toplanılıyor. ege pedal grubunun da bu tarz etkinlikeri var sanırım sitelerinden öğrenebilirsiniz.
    bazen bornova da kayadibine ya da evka 4 üzerinden homeros tarafına tırmanıyoruz. çarşambaya kadar gidecek olursak buradan yazarım.

ugur_gurkan bunu beğendi.
  4. ugur_gurkan

ugur_gurkan Üye

Seviye:
    teşekkürler ilgi duyup burda paylaştığınız için... izmir bisiklet grubuna üye olmak ücretli sanırım ya neden böyle bi uygulama yapmışlar ki bana biraz saçma geldi sonuçta ortak amaç pedallamak bi araya gelmektir maddi yönden illaki bi gerekceleri wardır düşünen abilerimizin ama dediğim gibi...

güzel yazmışsınız ama heyecanlıyım dedim ya çarşamba gününe kadar nasıl sabrederim bilmiyorum ve izmirdeki yol güzergahlarınıda bilmiyorum sen çarşambaya kadar o kadar bekle bide o gün hava yağışlı olsun şaka gibi gelir bu bana :(

5. emre tatlıcıoğlu

Seviye:
    sıkıntı yok şimdilik hav durumuna göre sadece derecede düşme var okadar

6. Gülgün

Gülgün Kıdemli Üye

Seviye:
    Egepedal sitesinde Ekim ayı tur programı yayınlanmış. Toplanma yerleri Karşıyaka iskelesi.
    Salı - Perşembe akşamları , Cumartesi - Pazar günleri de sabahtan çıkılan turlar var.
    İlginizi çekerse tur takviminin yer aldığı adres burada ...

7. emre tatlıcıoğlu

Seviye:
    ilgimizi çeker tabiki saol biz heyecanlı ve hevesli kişiler olarak :D

8. ugur_gurkan

ugur_gurkan Üye

Seviye:
    çk teşekkürler böyle güzel bi bilgiyi bizlerle paylaştığınız için...
    bi sorum olacak acaba bi siteye yada herhangi bi yere kayıt yaptırmak gerekiyormu gezilerinize katılabilmek için?

9. emre tatlıcıoğlu

Seviye:
    bildiğim kadarıyla bir kayıt falan yaptırmanıza gerek yok sadece buluşma saatide buluşma noktasında olmanız yeterli uğur bey

10. Mustafa Volkan Koca

Mustafa Volkan Koca Forum Bağımlısı

Seviye:
    Uğur Bey merhaba bir ege pedal üyesi olarak turlarımıza davet ediyoruz gruba katılmak için herhangi bir ücret alınmıyor sadece kaskınızı alıp gelin sizinle tanışmaktan büyük mutluluk duyarız turlarımız salı perşembe saat 20:00de karşıyaka iskelenin hemen sağında toplanıyoruz cumartesi ve pazar günleride uzun turlarımız var herzaman bekleriz sitemizden takip edebilirsiniz www.egepedal.com

11. Gülgün

Gülgün Kıdemli Üye

Seviye:
    Ben geç kalmışım anlaşılan :p , Gerekli bilgiler verilmiş. Kaskınız varsa eldiveninizi alıp gelmeniz yeterli.
    Keyifli pedallamalar ve yeni keşifler dilerim.

emre tatlıcıoğlu ve ugur_gurkan bunu beğendi.
  12. gökhan saraç

gökhan saraç Kıdemli Üye

Seviye:
    buca turlarımıza da bekleriz :) ilgili bilgileri forumdan takip edebilirsiniz

13. ugur_gurkan

ugur_gurkan Üye

Seviye:
    Arkadaşlar,Abilerim,Dostlarım.. Gerçekten parmaklarınıza sağlık ilgilenmeniz beni o kadar mutlu etti ki anlatamam gerçekten çok teşekkür ederim inşallah bir gün mutlaka tanışmak nasip olur...

14. ugur_gurkan

ugur_gurkan Üye

Seviye:
    Merhaba Mustafa Bey, yarın davetinize katılmayı bi onur bilirim inşallah yarın çok büyük bi aksilik olmazsa karşıyakaya gelmeyi düşünüyorum sırf davet ettiğiniz için ve sizinle tanışmak için :) kaskım fenerim arka çakarım lastik tamir setim ve alyan olarakta sadece 5 numara alyanım bulunmaktadır :)
    sitenize göz gezdirmiştim çok olumlu düşünüyorum arkadaşlar gerçekten emek veripte tur güzergahı belirlemişler kendilerine teşekkür ediyorum şu an üye bile oldum :)

SALI AKŞAMI TURLARI

TARİH :5 EKİM 2010
    TOPLANMA SAATİ : 20.00
    TOPLANMA YERİ : Karşıyaka iskele
    GÜZERGAH : Karşıyaka iskele – bisiklet yolundan Bostanlı – Koçtaş önü – Sasalı

totalde kaç km yol tutuo? gidilen yer serin mi? rüzgar durumu falan nasıl acaba ona göre tedarikli gelmek isterim? siz grup üyesi olarak yanıtlarsanız çok sevinirim

BİRDE Bİ RİCAM OLUCAK AMA BORNOVA KÜÇÜK PARKTA OTURUYORUM KARŞIYAKAYA HİÇ OTOYOLDAN GİTMEDİM BANA EN KESTİRME VE EN GÜVENLİ YOLU KABA TASLAK TARİF EDEBİLİRMİSİN? OTOBANI KULLANMAK İSTEMİYORUM GÜVENLİ OLMADIĞINDAN

15. ugur_gurkan

ugur_gurkan Üye

Seviye:
    Teşekkür ederim mutlaka gelmeye çalışıcam konu hakkında bi kaç sorunum war ama buca konusu altında sorduğum zaman arkadaşlarımız cevaplarlar :)

16. emre tatlıcıoğlu

Seviye:
    sen önce bu hafta sonuna hazırlan uğurcum manisa bizi bekler ikinci seçenek olarakta yamanlar kara göl turu tak arka taraftan emiralem ve bornova :))

17. caner karahaner

caner karahaner Üye

Seviye:
    meraba turlarınız nezaman düzenleniyor acaba

18. caner karahaner

caner karahaner Üye

Seviye:
    herkez katılabiliyormu

19. caner karahaner

caner karahaner Üye

Seviye:

20. Mustafa Volkan Koca

Mustafa Volkan Koca Forum Bağımlısı

Seviye:
    merhaba ben daha yeni gördüm cevabınızı geldiniz mi acaba otobandan hiç gelmedim güvenlide olmaz sanırım siz yine bildiğiniz yoldan gelin bornova bayraklı sol tarafta bisiklet yolu var karşıyakaya kadar oradan sahile çıkarsınız iskelede toplanıyoruz bu hafta salı yağmur nedeniyle yoktu tur perşembe inşallah yağmur olmazsa orada görüşürüz turlar 40 km civarı oluyor rüzgar az denecek kadar az orada görüşmek üzere iyi akşamlar