Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

izmir - selçuk - kuşadası - didim - bodrum - datça eylül başında

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında ozanpalas tarafından paylaşıldı.

1. ozanpalas

ozanpalas Yeni Üye

Seviye:
    selamlar eylül ayının ilk günü izmirden başlayıp datçada son bulacak bir tur planlıyorum katılmak isteyen olursa tam da ben o zamanlar oralarda olacaktım diyen olursa lütfen haber eylesin. görüşmek üzere

2. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    selam, ben de 10 eylül haftası izmir-kuşadası-bafa-didim-bodrum-datça-marmaris turu planlıyorum.
    Ancak o tarihten sonra hazır olacağım, yoksa daha erken çıkabilecek olsam dahil olayım isterdim.
    Turun bittiğinde (veya devam ederken) bilgiler paylaşırsan takip ederiz!..

ozanpalas bunu beğendi.
  3. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Bu arada rota ve planından kabaca bahseder misin?

4. Kemal Çetinkaya

Kemal Çetinkaya Aktif Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Ben de böyle bir rota planlıyordum, iyi denk geldi bu tip bir konu açılması. Muğla'dan başlamayı düşünüyordum aslında tura ama belirttiğiniz rota da hep aklımda. Bodrum'dan Datça'ya geçişi feribotla mı yapacaksınız ? Ben var diye biliyorum feribot sizin bir bilginiz var mı ? Gökova üzerinden Marmaris'e, oradan da Datça'ya geçmeyi planlıyordum ama feribot varsa direk Datça yapıp, Fethiye'ye geçmeyi planlamıştım. Çıkacağım tarih maalesef belirsiz duygusal sebeplerden dolayı şimdilik. Umarım beraber pedallama fırsatımız olur.

ozanpalas bunu beğendi.
  5. Çağatay Çağlar

Çağatay Çağlar Forum Demirbaşı

Seviye:
    Gitmek istediğim bir rotadır ancak malesef ağustos 27 ile eylül 6 arasında bütünleme sınavlarım var. Şanssızlığın da bu kadarı. Sonrasında olsa muhakkak katılırdım. Artık tur sonu izlenimleri ve fotoğrafları takip etmekten başka şansım kalmıyor. İyi yolculuklar şimdiden..

ozanpalas bunu beğendi.
  6. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Bodrum-Datça feribotu varmış ve günde 2 sefer çalışıyor. Ben de tur planımı buna göre yaptım.
    Feribot hakkında: http://www.bodrumferryboat.com/tr/calendar.asp

7. ozanpalas

ozanpalas Yeni Üye

Seviye:
    ayın ilk günü bi aksilik olmazsa izmirden yola çıkacağım yavaş bi tur olmasını istiyorum ilk gün didime varmayı planlıyorum efes ve kuşadasına uğradıktan sonra. ikinci gün bodrum ve o gece bodrumda kalıp öğlen gibi tarif ettiğiniz gibi feribotla datçaya geçeceğim . aslında tur gökova körfezinin en iç noktasında bulunan akyakada bitirmek. işten ancak ayın ilk haftası izin alabiliyorum bundan dolayı bu bir haftayı bu kıyı şerid,nde geçireceğim. tur planım böyle fakat burası güzelmiş burada biraz daha kalsam mı dediğim mutlaka olacaktır diye düşünüyorum. gezmeceli görmeceli bir tur olacak. mümkün olduğunca fotoğraflı bi makale oluşturmayı planlıyorum. gidecek olaca arkadaşlara da umarım yol gösterir.

8. ozanpalas

ozanpalas Yeni Üye

Seviye:
    bu akşam eskişehirden yola çıkıyorum otobüsle. sabah erken saatte izmir otogarından pedallayacağım kuşadasına doğru . katılmak isteyen olursa ya da yolda denk gelelim diyen olursa iletişim için 05067991369