Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İzmir Seferihisar Sığacık Bisiklet Turu (video)

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Güncemden tarafından paylaşıldı.

1. Güncemden

Güncemden Zamane Gezginlerinin Güncesinden...

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Merhabalar arkadaşlar uzun zamandır tur videosu yapmayı planlıyordum sonunda bunu hayata geçirmeyi başardım çok fazla birşey yazmak istemiyorum olumlu olumsuz tüm eleştirilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler iyi seyirler hepinize :)

2. belgen

belgen Aktif Üye

Adı:
    Cagatay
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    bir lokma parkuru çekeydin. baktım hep konuşuyorsun kapattım.

Ahmet Özcan ve Orhan Akarkut bunu beğendi.
  3. ratm

ratm Forum Bağımlısı

Adı:
    Hakan Engin
    Seviye:
    Yiğit kardeşim emeğine sağlık. Yavaş yavaş daha da güzel videolar çıkaracağını umuyorum. Enes (canavaerkeşifte) in videolarını muhtemelen izliyorsun, o da biraz ilham vermiş olabilir sana, bu çok güzel bir şey.
    Çağatay 'ın söylediğine katılıyorum, biraz daha fazla ortam görüntülemesi yapman gerekiyor bence. Yolculuk sırası olabilir veya durduğun ortamlar olabilir. Bir de tur güzergahını gösteren haritayı belki arada gösterebilirsin, en azından kafada daha kolay canlanır. İç mekan çekimlerinde de ışığa dikkat etmek lazım, daha fazla ışık ve beyaz ayarı gerekiyor.
    Çalışmalarının devamını bekleriz, muhakkak çok güzel şeyler çıkacaktır.
    Başarılar

murat16 ve Güncemden bunu beğendi.
  4. Orhan Akarkut

Orhan Akarkut Bisikletkolik

Bisiklet:
    Eddy Merckx
    Seviye:
  5. Güncemden

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    @belgen Parkuru çekmek istiyordum aslında hatta yanımda iphone için kapta vardı ama işte ilk deneme olduğundan böyle oldu bu arada aksiyon kameramda gelicek yakında yeni turlarda daha görüntü alıcam yoldan
    @ratm ilk defa video editledim imovie yi de yeni yeni keşfetmeye başlıyorum yeni videolarda onlara da dikkat edicem teşekkür ederim umarım daha iyi videolar çıkacak :)

nonsteril bunu beğendi.
  6. Türka¥

Türka¥ Onursal Üye

Adı:
    türkay
    Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    bu turu hangi gün yaptın.. izmirde son birkaç gündür feci rüzgar var adamı canından bezdiriyor!!!

bir de diğer arkadaşlara katılıyorum, sadece konuşmak olmaz, bol bol da yolları çekmek paylaşmak gerekir ;)

7. geziniyo

geziniyo Üyeliği iptal edildi

Seviye:
    Bence çok güzel olmuş...İlk videoya göre çok başarılı, artı ilk videolarda heyecan çok normal o yüzden yeni videolara devam... :) Bu arada çarşamba akşamı klasiği olan yeni videomu mutlaka izle seninle ilgili şeylerde var :)

Güncemden bunu beğendi.
  8. soneryen

soneryen Onursal Üye

Adı:
    Soner
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Bende arkadaşlarla aynı fikirdeyim. Tabiri caizse az laf çok iş misali. Yol, parkur, sürüş şartları, tırmanma şeritleri, inişleri hepsini görmek isterdim.

9. Güncemden

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    @soneryen Haklısınız birdahaki videomda tüm yolu çekip onun üzerinden konuşmayı planlıyorum
    @Türka¥ aynen öyle ne yazıkki canımdan bezdim rüzgarlardan, 12 sinde yani dün yaptım

@geziniyo ilk videoda inanılmaz heyecanlıydım çünkü hayatımda ilk kez kamera karşısına cıktım insan bir garip oluyormuş gerçekten, yüreklendirdiğin ve takdir ettiğin için çok teşekkür ederim abi çarşamba akşamı videosunu heyecanla bekliyorum :)

soneryen ve geziniyo bunu beğendi.
  10. geziniyo

geziniyo Üyeliği iptal edildi

Seviye:
    @Yiğit Kirazpınar Ben hala bile heyecanlanıyorum :) Beş defa aynı bölümü çekip konuşurken tavşan gibi kilitlendiğim bile oluyor :) Tecrübelendikçe videolarda doğru orantıda değişecek ;) Bu arada güncemden adlı youtube kanalına abone oldum hemen ... :)

Güncemden bunu beğendi.
  11. Güncemden

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    @geziniyo aynen öyle hele turdan geldikten sonra yorgunluğunda etkisiyle son bölümü kaç kez çektim hatırlamıyorum bile konuşurken birden dona kalıyor insan:D ilk abonem hayırlı olsun o zaman umarım destekleyenler artıcaktır :)

Ali Pülhan ve geziniyo bunu beğendi.
  12. Ali Pülhan

Ali Pülhan Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Seferihisarda esen durdurucu rüzgar kesintisiz esiyor genelde,bu yönden şanssızıs maalesef, bende böyle zamanlarda menderes istikameti ile yetiniyorum, birdahaki turunuzda acizane tavsiye edebileceğim İzmir-Güzelbahçe-Yelki--Seferihisar ve S.hisar merkezden yukarı yönelerek dağlık ama aşırı rampalı olmayan yinede zorlayan eğimlere sahip Gödence köyüne ulaşıp oradanda Bademlere köyüne inerek İzmire dönüş yapabileceğiniz hoş bir güzergah da var fazlada rüzgar almadığı için telef olmama garantili ve bol baraj gölü, orman, vadi ve zirve manzaralı. Bu arada pedallarınıza sağlık, arkadaşlarında belirttiği gibi videolarda olmasada bol fotoğrafla tur yazınızı desteklerseniz mis gibi olur.( Ha unutmadan Teos harabeleri yanında bulunan tesislerin şezlongunun 2 m yakınına oturduğum için zoraki 5 tl verdiğimi hatırlarım, oralara gelenler söğüşlenmek istemediğinden genelde kendi imkanları ile yetinirler bu yüzden sinek avlar gelenide affetmez o tesis görünümlü terkiviranlar)

13. erendiz çetiner

erendiz çetiner Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Emeğinize sağlık.Eksiklikler giderilince daha başarılı videolar ortaya çıkacaktır eminim.Bol pedallarınız olsun...

Güncemden bunu beğendi.
  14. Güncemden

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    @erendiz çetiner Çok teşekkür ederim yorumlarınız için, videoları baya bir düzelttim aslında editleme olsun görüntü kalitesi olsun birçok şey öğrendim yeni videoları izlerseniz farkı görürsünüz ama yine bir tur videosu yapmam gerekiyor sanırım bu yeni tecrübelerim ışığında :)