İzmir Sağlam Pedal Ekibi - Hafta Sonu Programı

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

rochas

Daimi Üye
Tepki
181
Merhaba Bülent bey, maltepe-bostancı arasında oturuyorduk. Bende tanıştığıma memnun oldum, umarım bir an önce kaskınıza kavuşur ve katılırsınız aramıza...
(Gerçi bende yeniyim ama sağolsun herkes çok sıcak davrandığı için yabancılık çekmeden alıştım buraya :) ..)

güvenli sürüşler dilerim, tekrar hoşgeldiniz.

• Beğen
Tepkiler: kalkmazdüşmez
Scudo

gunerli

Üye
Tepki
66
Tüm iyi dileklerin teşekkürler,
Valla bugün veya yarın bu kask işini halletmeyi umuyorum(işlerden zaman bulabilirsek!!) Ya, sağda-solda baktığım yerlerde çok basit ve adi kasklar gördüm.Açıkçası bu bir güvenlik konusu olduğundan çok basit birşeyler almak herhalde sadece görüntüden öteye gitmez diye düşünüyorum.İnşaallah, hehangi bir turda birlikte pedallamak temennisiyle...
bu arada biz Kuzguncuk'luyuz.Çok memnun oldum, saygılarımla.
Bülent Günerli

• Beğen

gokturkgunal

Aktif Üye
Tepki
129
@Hasan Hakan Koç

Konak'ta buluşalım abi, grubun durumuna göre Balaban Gölü gezisi ya da, Balaban'a gelmeden Efemçukuruna çıkarız. Ama biraz uzun ve tırmanışlı bir parkur. Nedense kendime güvenmedim..
Bu arada 7:30 da karşıyakadan vapur var arkadaşlar, karşıyakadan katılacak arkadaşlar iskelede buluşalım derim.
Herkese selam ve sevgiler
Pedalların özgürlüğünden vazgeçmeyin....!!!!

• Beğen

Alpay ipekgil

Daimi Üye
Tepki
284
Sayın Hakan Koç Konakta buluştuktan sonra seferihisar sığacığa gidelim dönüşte opet in ordan yukar tırmanalım ya güzelbahçeden inelim yada çatalkayadan narlıdereye nedersiniz ?

• Beğen

Aydın

Forum Bağımlısı
Tepki
940
Ohh yaaa biz sınava gidelim, siz gezin olmuyor boyle ama :(

Saka bir yana bir iki pedalda benim icin atin lutfen. Bol bol fotograf bekliyoruz , o yuzden aman diyeyim makineleri unutmayin.

Kaski olmayan arkadaslar.. Cumartesi gunu aksami Karsiyaka'dan alabilecek arkadas varsa odunc kask verebilirim bu arada. msn: aydin_isik@hotmail.com

Yada baska bir yerdedir, ama tura Karsiyaka'dan katilacak biri vardir, o alip pazar gunu verir vs. vs..

Simdiden hepinize iyi eglenceler, karpuzun yanina peyniri unutmayin, aglatmayin karpuzu oyle :D

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
@aydin

Aydın'cım bir daha kine seni de bekliyoruz .
valla karpuz aldım bile . Ağır gelkirse yolda durup yemeği düşünüyorum . peynir zeytin gevrek te aldıkmıyıdı bunları tepede yemenin keyfine varmak için ya Himalayalar'a tırımanırız yada olduğumuz yerde tırmalarız bilemeyeceğim artıkın :D

• Beğen

rochas

Daimi Üye
Tepki
181
Aydın bey, pazar günü ne sınavı var? Umarım aklınız bizde kalıpta dikkatiniz dağılmaz. Her ne sınavı ise başarılar dilerim :)

Hakan bey, yanımıza almayı tavsiye edeceğiniz şeyler varmı? Sanırım bende birtek pompa eksik.. yama takımı var, artık lastik patlarsa üfleyerek şişiririm :D

• Beğen

gencizmirli

Forum Bağımlısı
Tepki
381
Abi tur nereye olacak kesin kararlaştırıldımı.Saat 8 de konakta buluşacağız,çatalkaya ya mı çıkıyoruz? güzelbahçe ye mi iniyoruz.?.Kesin bir yer yazarsanız iyi olur ona göre hazırlıklı gelelim.

Alpay abi ile telefon görüşmesi yaptım oda kesin bir yer wermedi.En son bu cumartesi sabahı gireceğim nete o zamana kadar yazarsanız çok iyi olur.
İyi sürüşler

• Beğen

Aydın

Forum Bağımlısı
Tepki
940
Şener (direk isimle hitap ediyorum affiniza siginarak :) bey takisini atalim mi? Ne bileyim boyle arada mesafe oluyor gibi :)

Pazar gunu senelerdir ite kaka sinavlarina girdigim acikogretim var :D Vakit bulup ta bakamadik, hayirlisi bakalim. Artik icimden geciririm sinavda, simdi surdalardir, sunu yapiyorlardir diye :D

Sener, alinacaklara yedek ic lastikte eklenirse iyi olur bu arada. Yamayla ugrasmaz, lastigi degistiriverirsiniz bir durum olursa. Pompa icin de seda'da 10 ytl'ye canavar pompa var. Fazla para vermeye gerek yok.

Hakan abi, bir ricam daha olacak karpuzu bicaksiz kesin abi (yumrukla yani), soyle Erol Tas edasiyla :)

• Beğen

rochas

Daimi Üye
Tepki
181
Tabiki atalım, benimki iş dünyasından kalan alışkanlık işte.. gereksiz bir alışkanlık bence ama kimileri direk isimle hitab ettiğinde alınabiliyor Türkiyede.. Yabancılara ise çok komik geliyor.. sanki ismin başına sir(sör) ekler gibi.. :D

Aslında lastiklere slime taktırmıştım, işe yarayıp yaramadığı konusunda da kimseden fikir alamadım. Eğer gerçekten işe yarıyorsa yama takımınada ihtiyaç olmaz ama nedense güvenemiyorum birtürlü.. :) ben en iyisi tavsiyene uyup Seda'dan bir pompa ve yedek iç lastik alayım..

Karpuzu kırarak yiyeceksek birde ıslak mendil almak lazım sanırım elimiz yüzümüz karpuz olduğunda yanakta bir çekirdekle oldukça yapışkan ve komik bir görüntü olur :D

• Beğen

lacordelio

Üye
Tepki
92
herkese selam....şener'in de bahsettiği gibi pazar günü bende gelmek istiyorum...gerçi kaskım yedek lastiğim yamam vs. yok...ama en azından bir kask edinicem bu hafta ve aksilik olmazsa pazar günü size katılıcam...bu arada şener ve eşi çok tatlı insanlar...bostanlı sahili onlarla daha renkli:):)ayrıca çay için tşk etmeyi de unuttum sanırım dün:)

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
@lacordelio

Tamamdır kask bisiklet yeter , gözlük(vardır herhalde ), eldiven de olsa iyi olur. Su yu unutamayın lütfen çantatada yer çok taşırım sorun değil:) . karşıyaka da seda bisiklet size en yakın oradan kaskı temin edebilirsiniz . ama buradan motis atabisiklet veya sardadan da ayarlarız hiç sorun değil almışken ayarlı hafif sağlam birşeyler almak lazım, tanınan arkadaşlardan forumdan da güvenle alabilirsiniz. Pazara bir tane bulalım gerisini konuşuruz görüşmek üzere

rochas

Daimi Üye
Tepki
181
Teşekkürler Kutluhan, çayın lafımı olur :) .. Bu arada Pazara kadar kask alamazsan bende ikinci bir kask var, beni durumdan haberdar et onuda getireyim.

Hakan bey, ben gözlük takamıyorum malesef burnum kırık olduğu için.. 7-8 yıl önce jimlastik salanunda salto atarken kendi dizimle burnumu kırdım :( hiçbir gözlük olmuyor malesef.. :cool:

• Beğen

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
Şener'cim geçen hafta Alpay Göktürk'le yamanlardan aşağı 40-50 ile inerken Göktürk'ü boğazından arı soktu bayağı şişti eleman popu üstü mü uçuyormuş ne anlamadım :D :( bayağı sıkıntı oluyor. gözede gelebilirdi kabus olurdu valla . pazara bir bakalım. yani şöyle şak diye tepeden inen vizörlü bir kask olsa süper olur aklıma gelmedi değil hani belki de vardır bu akşam bir bakacağım .

• Beğen

lacordelio

Üye
Tepki
92
@Hasan Hakan Koç

bisikletimi seda bisikletten almıştım zaten 1 ay önce kadar...kaskı da ordan almayı düşünüyorum:)gözlük eldiven var:)bu arada şener dün sizden behsetmişti...zaten görüldüğü üzere sitede de epey popülersiniz:):)sizi tanımak güzel olucak...aksilik olmazsa pazara görüşmek üzere:)

rochas

Daimi Üye
Tepki
181
çok gemiş olsun.. ucuz atlatmışınız..

Sanırım bana deniz gözlüğü iyi olur.. borusundanda arı girme ihtimali var ama neyse.. :D . burnumun üst kısmı kalın olduğu için(kırılan, şişen ve birdaha inmeyen yer..) gözlüğün alt tarafı havada kalıyor.. oyüzden burun kısmı geniş veya ayarlanabilir bir gözlük gerekiyor.. Bir gözlüğüm var ancak camdan olduğu için takmıyorum bisiklet kullanırken.. bakalım uygun bir gözlük bulursam alırım pazara kadar.. :cool:

• Beğen
Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.