İzmİr Ramp photos 13.09.2008 YAZ SEZON SONU FOTOĞRAFLARI

Scudo

mac-bmxtreme

Daimi Üye
Tepki
196
çok iyi adaşım(ali)........ayrıca backflip+thailwip çok güzel olmuş kafanın üstüne iniş yaptın heralde:D:D:D:D:D:D......hareketler çok başarılı...gerçekten

• Beğen
Tepkiler: tektekerali

punkermanmania

Forum Demirbaşı
Tepki
219
ali dostum sen olayın son noktasısın heralde bu mtb street olayında , allah nazarlardan saklasın yoluna devam et mukemmel olmus !!!!
eline ayagına ve bisikletine saglık .

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Kardeşim tebrik ediyorum.Sadece fuardaki hareketlerinde çekebildim, onlar da hep gece ve orta seri makinelerle oldu.
Eğer 2 defa film çekilecekse bu seninle olacaktır fakat artık ne Can'ın ne de benim büyük bir filme ayıracak vaktimiz yok.Çünkü hayat kavgası çoktan başladı.Ayrıca bunca uğraşımız şimdiye kadar binici sayısını artırdı fakat bisikletçiler dışındaki insanları da etkilemek, değiştirmek gerekiyor.
Belki kısa klipler yapılabilir.Sen yine de organizasyonların hepsine git, görün, göster kendini.

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
ali ne olduya bisikletinin başına bişeyler gelmiş duydun üzüldüm geçmiş olsun.

• Beğen
Tepkiler: hsrv_khy

Eaworkz

Forum Bağımlısı
Tepki
1.561
evet bende duydum geçmiş olsun garanti işler umarım :) aynı zamanda sanada geçmiş olsun ugur seninkiside garntilikmiş yahu :)

tektekerali

Aktif Üye
Tepki
210
@ErkaL

TEŞEKKÜRLER ERKAL.Sorun çözülcek en yakın zamanda. Ugur'unda ,benimde... :)

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
ala ala bak sen ikimizinde garantilik bi durumu var ha. merak ettim şimdi. ikimizdede aynı olan ne varki :D

• Beğen

tektekerali

Aktif Üye
Tepki
210
Valla açıkçası ben çok bekleyemiycem 1 haftadır çift amortisörlü çelik kadrolu bisikletle gezmekten bıktımm.:D

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
bende pek beklemek niyetinde değilim. korkuyorum bi yerden atlarken kafayı gözü patlatıcam diye :D

• Beğen

Doruk Atay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.507
aman aman sabret biraz ugur zaten catlak... bide yırtılırsa cok fena olur.. benmki de yırtılmıstı alın borusundan, direk cene üstüne iniyosun... allahtan ellerimi koydum yerede bişi olmadı... yoksa sonuc felaket olabiliyor.... ;)

• Beğen
Tepkiler: ujur