Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Izmir / Menemen'den Herkese Selamlar :)

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında kadirn tarafından paylaşıldı.

1. kadirn

kadirn Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Merhaba bisiklete gönül veren kardeşlerim abilerim aranıza izmir menemen'den katılıyorum adım kadir Naldöğücü 22 yaşındayım çocukluğumdan beri bisiklet tutkunuyum :) şuan yeni bi custom yol bisikleti toplama aşamasındayım elimde kadro ve maşasu var sadece geriye kalan parçalar hakkında orta halli fazla pahallıya kaçmadan toplamak istiyorum max 300-400 TL gibi bi para ayırabilirim öneri ve yardımlarınızı bekliyorum :) herkese iyi forumlar izmirli arkadaşlarımada selamlar :)

2. Tuğrul Arslan

Tuğrul Arslan Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba Kadir,bende Aliağa dayım..sana tavsiyem Karşıyaka'da seda bisiklet var Cumhuriyet İÖO.'nun karşısında çok ilgili ve alakalılar Bülent bey var ilgilenir ne istiyorsan ,ben ordan çok parça aldım ,Fiyatları makul sayılır nasıl birşey istiyorsan ona göre verir,indirim de yapıyorlar.....benden bu kadar...:D

kadirn bunu beğendi.
  3. kadirn

kadirn Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    sağol tuğrul abi hallettim bi şekilde parçaları temin ettim :) seda bisikleti biliyorum bizim mahallede komşumuzun akrabaları oluyorlar gerçekten güler yüzlü ilgi ve alakalılar ;) tur filan düzenliyormusunuz abi hafta sonu pazar günlerim boş katılmak isterim :)