Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İzmir-Marmaris Turu

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Tanay Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Tanay Özcan

Tanay Özcan Üye

Seviye:
    Merhabalar Haziran 26sı ve Temmuz'un ilk haftası arasında İzmir'den Marmaris'e dolaşa dolaşa gezmeli, eğlenmeli, kamplı tur yapmak istiyorum. Katılmak isteyen ve ya önceden böyle bir program yapan varsa, hatta gelemeyecek ama şu şu şu rotadan giderseniz süper olur diye önerisi olan varsa lütfen ulaşsın rotayı, zamanı, kalacağımız yerleri belirleyelim.

ilk konumdur umarım yanlış bir şeye basmamışımdır :D

Ferhat Şener bunu beğendi.
  2. Sedat GÖKÇEK

Sedat GÖKÇEK Aktif Üye

Seviye:
    Selamlar

Ben Yarın Gelibolu-Fethiye arası tura çıkıyorum 26 sında biz çoktan İzmir'i geçmiş olacağız. Aşağıdaki başlıkta telefonum var bu tarihe denk getirebilirseniz. Birlikte devam edebiliriz. :D

http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=85518

Tanay Özcan bunu beğendi.
  3. Tanay Özcan

Tanay Özcan Üye

Seviye:
    27sinde İzmir'de denk gelseymişiz çok güzel olacakmış benim sınavım var 26sında yoksa her türlü katılırdım size

4. Eser Sevinç

Eser Sevinç Onursal Üye

Adı:
    Eser Sevinç
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Temmuzun 10 undan sonra aynı rotada ben de tura çıkacağım, bu bakımdan bu başlık çok güzel oldu, döndüğünüzde de yol hakkında ve kamp yapılabilecek yerler hakkında bilgi almak isterim sizden.

5. Tanay Özcan

Tanay Özcan Üye

Seviye:
    Tabi ki. keşke aynı tarihe getirebilseymişiz ne kadar kalabalık o kadar güvenli.

6. Fatih Karakoç

Fatih Karakoç Yeni Üye

Seviye:
    Biz de sizin rotanızı da içeren daha uzunca bir tur yapacağız. Ancak ne yazıkki tarihlerimiz uymayacak. Biz 1 Temmuz'da Mudanyadan başlayarak devam edeceğiz. Turunuzla ilgili paylaşımlarınızı, tavsiyelerinizi, konaklama yerlerinizi forumda yazarsanız biz de faydalanırız:D

Şimdiden kolay gelsin..