Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İzmir-Manisa-Spil dağı-Kemalpaşa-İzmir/15 Haziran 2013

Konu, 'Şehirlerarası Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında muhammetagan tarafından paylaşıldı.

1. muhammetagan

muhammetagan Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Spil dağı gezime ait resimler paylaşıyorum. Forumda isteyenler için daha ayrıntılı resimlerde mevcut, hatta ben rastlamadım ama yılkı atlarını çeken arkadaşlar olmuş. Gezi planı yapan arkadaşlar varsa işe yarar temennisiyle...
    Gezi planı:
    [​IMG][/url][/IMG]
    Alttaki resimler hemen tırmanışın başında Manisa manzaralı çay bahçesinden, son resim ise malum yol...
    [​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG]
    Genel olarak Manisa yönünden dağ yolu bu şekilde...
    [​IMG][/url][/IMG]
    Tırmanışta solumda kalan vadilerden bir resim...
    Çakıla girmeden çekilen Manisa manzarası ve aynı noktadan yolun devamı...
    [​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG]
    Yol üzerindeki bir çok oluktan bir tanesi, hayrat, gerçekten çok hayra geçiyor...Allah razı olsun yapandan...
    [​IMG][/url][/IMG]
    Teras yapmışlar, seyir yeri Manisa manzarası...
    [​IMG][/url][/IMG]
    Aşağıda görünen yer Sultan Yaylası, yapılar gördüğüm kadarıyla yeni yazlık bir nevii, ikinci resim aynı noktadan gelinen yol, üçüncü resimde dağın karnından tatlı bir eğime sahip yolu görüyoruz, son resim dağ yolu, devam...
    [​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG]
    Burası spil dağı milli parkı/piknik alanı görüldüğü gibi inşaat halinde...
    [​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG]
    Burası dağın Kemalpaşa yününden inişi, yörünen yer dağın zirve tafafı, 4-5 km resimdeki gibi toprak yol, sonra asfalt...
    [​IMG][/url][/IMG]
    Burasıda dağın zirvelerinden bir tanesi, görünen yol Kemalpaşa iniş yolu...
    [​IMG][/url][/IMG]
    Kara bulutlar zirveyi kapattı, yağmur geliyor...
    [​IMG][/url][/IMG]
    Kemalpaşa yönünden milli park girişi...
    Sütçülere bağlı bir köyden beni karşılayan ve çıkışa kadar eşlik eden kardeşlerim...
    [​IMG][/url][/IMG]
    Son resim Kemalpaşa- İzmir yolundan kara bulutlar spil dağını kapatmış, zirve görünmüyor; ıslandın mı? diye sorarsanız ıslandım hemde iliklerime kadar, kimin umurunda...
    [​IMG][/url][/IMG]

Evren Uyanık ve erendiz çetiner bunu beğendi.
  2. ercan günes

ercan günes Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    kardes eline ayağına sağlık aynı rotayı gecen sene üç arkadaşla gercekleştirmiştik çok çok yorucu lakin inanılmaz bir deneyim olmuştu aynı cafede kahvelerimizi caylarımızı yudumlamıştık bak simdi bir sene geriye götürdün bizi :) çok zor bir rota seçip gerçeklestirmissin tebrik ederim fotoğraflarda bir o kadar hoş güzel olmuş .ewet sütcüler köyündeki o insanların sıcakkanlılığını misafirperverliğini doğallığını ömrümce unutamam tekrardan tebrikler ayaklarına sağlık :)

muhammetagan bunu beğendi.