izmir kaş-antalya ?

çağatay

Üye
Tepki
3
daha önce gitmiş tecrübeli arkadaşlarımızın fikirlerini almak bu doğrultuda hareket etmek istiyoruz şuanda 2 kişiyiz,katılıcak başka arkadaşlarla birlikte yolculuğumuz daha zevkli hale getirmek tabiki isteriz turu bazı yerlerde çadırda bazı yerlerde bize önerebileceğinz pansiyonlarda kalarak gerçekleştirmek istiyoruz gidiş rotası olarak denizden çok kopmadan kenardan gidicez

Scudo

Ferhat Şener

Forum Demirbaşı
Tepki
562
Bisiklet
Giant
Tam olarak hangi tarıhte baslıcaksınız tura?Benımde bodrum-marmarıs-fethıye turu dusunuyorum eger uygun olursa bırlıkte pedallarıs;)yalnız ben cadır olayıne gıremıjem cunku yok:( Ve duş almak gerekır dıye dusunuyorum....

çağatay

Üye
Tepki
3
ailelerden gerekli izinleri alabilirsek size eşlik etmek isteriz rotamızı bodrum olarak belirleriz.turunuz hakkındabiraz daha bilgi verebilirmisiniz cgtynizam@hot msn adresim eklerseniz detayları konuşalım

semdekor

Daimi Üye
Tepki
312
Tam da İzmir'den Kaş'a bisiklet turu var mıdır diye bakıyordum:) 31 Temmuz- 8 Ağustos arasında böyle bir tur düzenlenirse yolları bilen arkadaşlar da katılırsa mutlulukla katılırım.

çağatay

Üye
Tepki
3
bize eşlik etmenizden bizde mutluluk duyarız tecrübeli bu yolu daha önce gitmiş arkadaşlarda katılırsa yola çıkıcaz (aile iznini almayı becerebilirsek uzak yol diyorlar)

• Beğen
Tepkiler: semdekor

semdekor

Daimi Üye
Tepki
312
@alperen bağcı

sen de bizimle kaş turuna gel o zaman:)

nuhcan

Forum Bağımlısı
Tepki
812
İsim
nuh can
Fethiye'ye kadar fazla bir şey beklemeyin. Bodrum, Datça, Marmaris bölgesine bisikletle girmeyin. Bisikletleri Muğla'da bir otoparka veya emanetçiye bırakın, otobüsle gidip bu bölgeleri gezin. Sonra Fethiye'ye geçersiniz. Fethiye'den ölüdenize de bisikletle gitmeyin, perişan olursunuz...

Fethiye'den saklı kente geçmeyi unutmayın.
Sonra parata üzerinden Kaş-Antalya yoluna girersiniz...

Patara'dan sonra köy yollarına girin, belen rampasını çıkmayın... Kaştan sonra Kekovayı tekneyle gezin... Sabah saat 10'da tekneler kalkıyor...

Şimdilik bu kadar

• Beğen
Tepkiler: çağatay

onur ti

Aktif Üye
Tepki
95
2 Ağustos ile 10 Ağustos arası böyle bir tura çıkma niyetim var. Önümüzdeki hafta Altınolukta olacağım. 1 Ağustosta da yedek subaylık sınavım var İstanbulda. Hemen ardından yılın son bisiklet turunu gerçekleştirebilirim umarım.

Benim de çadırım yok ama bitane edinebilirim sanırım. Detaylar nasıl?

Ferhat Şener

Forum Demirbaşı
Tepki
562
Bisiklet
Giant
@nuhcan

Muğla yolunda pek bir iç açıcılık yok ama bodrum marmaris datça fethiye bisikletle gezilecek güzel yerleri var.

Fethiye'de ölüdenize gittim tırmanış açısından zorluyor fakat her çıkısın bir inişide vardır...;)Haftaya gerçekleştireceğim turumdan kesitler yayınlarım bütün buraları gezmeyi düşünüyorum....

ocanakci

Daimi Üye
Tepki
241
Bisiklet
Lapierre
arkadaşlar ağustos başında izine ayrılacağım inşallah.benimde akhisar ya da izmir'den marmaris düşüncem var. umarım ekip yapma şansını yakalarım. daha önceden tur yapmış arkadaşların da paylaşımlarını beklerim.

• Beğen
Tepkiler: Ferhat Şener