Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İzmir Karşıyaka Yeni Bisiklet Yolu mu ?

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Osman Atasoy tarafından paylaşıldı.

1. Osman Atasoy

Osman Atasoy Aktif Üye

Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    Merhaba Arkdaşlar,
    İzmir/Karşıyaka Berin Taşan sokak Belediye binası yanında başlayan bu yol yeni bisiklet yolu mudur ?
    Eğer öyleyse Belediye çöpleri neden buraya bırakır ? Neden arabalar bu yola park eder ? Neden bu yola dükkanlar levhalarını koyarlar ? Yorumları olan var mı ? Bu durumu Belediyenin e-mail adresinide göndermek gerekiyor.
    :alkis:

2. henrygale

henrygale Yeni Üye

Seviye:
    Valla hocam bisiklet yolu olduğunu pek sanmıyorum ama ne olduğunu da bilmiyorum açıkçası. Ben İzmir'de, sahil şeridi dışında bir yere bisiklet yolu yapılacağına, yapılsa bile yolu adam gibi kullanabileceğimize de ihtimal vermiyorum doğrusu. Gerçi bu söylediğim tüm Türkiye için geçerli. Sebebi de şu, fotoğraflarda gördüğümüz gibi sarı demirleri oraya dikmişler ama bizim uyanıkların oraya park etmesini engelleyememişler. Trafikte o kadar çok araç var ki, şehrin iç kesimlerinde bisiklet yolunu nereye yaparsan yap aynı manzarayla karşılaşırsın. Bakma sen, sahil şeridi bisiklet yoluna uygundu o yüzden yaptılar. Hali hazırda belli bir "düzeni!" olan şehir içinde o olaya kalkışmazlar diye düşünüyorum.

Soner U. bunu beğendi.
  3. Osman Atasoy

Osman Atasoy Aktif Üye

Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    Haklısınız İzmir sahildeki bisiklet yolu adam akıllı olsun da, bırakın şehir içi kalsın. Ama böyle bir uygulama yapıp sarı direkler ile ayırıp, asfalt döküp, çöp kutusu konacaksa, biraz lüks kaçmış derim ben...

4. Gürkan Ç.

Gürkan Ç. Forum Bağımlısı

Seviye:
    Yaya kaldırımı olabilir belki, yada yaya kaldırımını geliştireceklerdir. İlginç :confused: