İzmir Karşıyaka KRON XC 250 DF Bisikletim Çalındı

-OnuR-

Aktif Üye
Tepki
46
İsim
Onur
Bisiklet
Carraro
Merhaba arkadaşlar kırmızı beyaz siyah kron bisikletim apartmanın içinden çalındı dışarda balkon demirlerine bağlı bisikletlerde var onlar duruyor sadece benim ki çalınmış etrafa sordum gören duyan yok apartman kapısı bazen kapanmıyor normalde konrol ederdim bir baktım bisikletim yok. Karakola gittim 1 saat sonra gelmemi söylediler.

http://f1207.hizliresim.com/z/9/9khht.jpg

Scudo

Emre G.

Forum Bağımlısı
Tepki
797
İsim
Emre Gulen
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Geçmiş olsun bisiklet bulunsa bile nasıl hak iddia edilir sonuçta kaç tane xc250 vardır işiniz çok zor.

Furkan Çınar

Forum Bağımlısı
Tepki
217
Bisiklet
GT
Civardaki cocuklara sorabilirsiniz ama sizin de hataniz var maalesef tehlikeli bir yere koymussunuz bisikleti.

-OnuR-

Aktif Üye
Tepki
46
İsim
Onur
Bisiklet
Carraro
@Emre GÜLEN

Teşekkür ederim bisikletin şase numarası var faturada yazıyor.

@furkancinar98

Bu konuda haklısınız etrafa sordum dediğim gibi gören duyan yok.

tt2000

Forum Demirbaşı
Tepki
431
Bisiklet
Diğer
Geçmiş olsun.İzmir'de bisiklet hırsızlığı yine coştu galiba. İzmir dışına çıkarıp uzak illerde satıyorlar diye tahmin ediyorum.

timurdigital

Daimi Üye
Tepki
466
Bisiklet
Merida
öncelikle geçmiş olsun.
sizin için zor bir durum.
bisiklet çalıntı ilanları bölümüne o kadar yazdım ve diğer üyeler de yazdı,lütfen bisikletlerinizi apartman boşluğu,bodrumu,çatısına koymayınız.
pizzacının önüne,hamburgercinin yanına koymayınız.
bisikletinizi park edip,kilitleyip yanından ayrılmayınız.
bu forumdaki kişilerin ben dahil tüm bisikletleri normal insanların kullandığı bisikletlerden değil,yani pahalı ve özelliği olan bisikletler.onun için bisiklete bindikten sonra evinizin içine koyunuz,hiç bir zaman dışarıda başı boş bırakmayınız.
umarım Onur arkadaşım bisikletin bulunur ve bulunduğu anda yüzündeki gülümseme hiçbir zaman kaybolmaz,saygılar.