Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İzmir Karşıyaka Bianchi Comfort çalındı

Konu, 'Kayıp-Çalıntı İlanları ve Duyuruları' kısmında ersen t. tarafından paylaşıldı.

1. ersen t.

ersen t. Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    22 Ocak 2013 Salı akşamı Karşıyaka metro istasyonu girişinde bulunan bisiklet park alanına kilitlediğim bisikletim çalındı.

Metronun güvenlik görevlisine o bölgeyi gören kamera olup olmadığını sordum, olmadığını ve hemen her gün birisinin gelip bunu sorduğunu, çok sık bisiklet hırsızlığı olduğunu söyledi.Buna rağmen hiçbir önlem almayan yetkilileri de bu vesile ile tebrik ediyorum.

Bianchi Comfort
    Asıl fotoğraflarını çektiğim halde şimdi bulamadım.Karşıyaka karakoluna çalıntı ihbarında bulundum.
    Bisikletin kadro numarası TN 04280103

Rengi koyu lacivert.İtalya üretimli, lastikleri dahi orjinaldi, üzerlerinde bianchi yazısı vardı.Yukarıdaki fotoğraf internetten alınmadır.Benim bisikletin ön farı sökülü, yerinde sepet vardı.Bisiklet fotoğrafta gördüğünüz üzere çift amortisörlü.

Kilit; anahtarlı kalın bir motosiklet kilidiydi.Anahtarı kilit yerine oturmadan çıkmıyordu.O bölgeyi bilen iç ek detay yazıyorum; istasyonun her iki tarafında da park alanı var.Benimki arka tarafta yani dolmuş durakları tarafında değil diğer tarafta, en sondaki demire kilitliydi.

Buraya yazma maksadım bulunmasını ummuyorum ama en azından bir arkadaşımız yanlışlıkla satın almasın.

2. Alper Yılmaz

Alper Yılmaz Aktif Üye

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    Çok büyük geçmiş olsun

ersen t. bunu beğendi.
  3. Ali Nihat GÖRAL

Ali Nihat GÖRAL Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Kardeşim geçmiş olsun...Ben de seninle aynı dertten muzdaribim...Bu memlekette emek hırsızlığı gibi tüm hırsızlıklar ne kadar da kolay yapılır oldu değil mi?Yazık...Umarım bulursun...

ersen t. bunu beğendi.
  4. -OnuR-

-OnuR- Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Geçmiş olsun benimde aynı semtte bisikletim çalındı Allah bu haramda gözü olanları nasıl biliyorsa öyle yapsın.