Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İzmir Karşıyaka akşam gezimiz...

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında gencizmirli tarafından paylaşıldı.

1. gencizmirli

gencizmirli Forum Bağımlısı

Seviye:
    Akşam gezimizi 3 kişi yapmayı planlıyorduk,ama gündüz turumuza katılan İrfan abi hastalandığı için 2 kişi eğlenceli bir tur yaptık...fotoğraflar çok detaylı değil devamlı durup çekilemedik 1,2 yerde durup çekilebildik...İşte fotoğraflar;)

Alaybey meydandaki anıt.

Bisikletlerimiz ve biz...

Ay ve yıldızın mu güzel görüntüsünü görmek çok güzeldi..

Hakan abi gece gezimizde senin kulaklarını çınlattık biraz...(Ne kadar neşeli bir insan olduğundan başladı konu ama çok fazla çınlamamıştır fazla konuşmadık):D

candede, jamssea ve Hasan Hakan Koç bunu beğendi.
  2. Hasan Hakan Koç

Hasan Hakan Koç Bisikletkolik

Seviye:
    Deniz'cim Şener'cim resimleriniz görünce hele hele sizi birlikte görünce çok mutlu oldum ..Kalbinizin güzelliği yüzünüze vuruyor yakışılıklıkda keza öyle .
    İyi vakit geçirdiğinize eminim keşe akaşamları vaktim olsa bende gele bilsem belki bir gün ayarlarız.
    Bu hafta hep beraber cumartesi uzun, pazar ise kısa bir program yapabiliriz . Karşıyaka yada bornova tarafınada gidebiliz.:) mutlaka haber vereceğim

gencizmirli bunu beğendi.
  3. thoth

thoth Yeni Üye

Seviye:
    henüz yeni bisiklet sahibi oldum
    deniz ve şener gazilerinizi okudum forumdan oldukça keyifli gözüküyorlar
    sınavlarım yakında bitiyor ve sonra tatil:)
    size katılmayı isterim

iyi sürüşler

4. Alpay ipekgil

Alpay ipekgil Kıdemli Üye

Seviye:
    Nasıl olurda akşam bana haber vermeden tur yaparsınız.Bunları yazarken Antalyadayım sanırım haftaya geceturlerımız başlayacak umarım katılırsınız şimdilik hoşçakalın

5. Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu Onursal Üye

Seviye:
    Merhaba

Nihayet İzmir'de gece gezilerine başladı. Çok memnunluk verici bir iş. Ve bu katılımlar her hafta aynı yerde başlatarak devam ederse çığ gibi büyüyeceğinizden eminim. Antalya'da da aynen olmuştu. İlk gece gezimize eşim ve ben ikimiz başlamıştık. Şimdilerde ise bayağı bir katılım ile yapıyoruz, perşembe akşamı gezilerimizi.

Sevgi ve selamlarımla.

Hoşçakalın.

6. Önder Özdoğan

Önder Özdoğan Onursal Üye

Seviye:
    Arkadaşlar yüreğinize sağlık...

çok güzel bir akşam turu yapmışınız,bu gezileriniz devamı diliyoruz.Paylaşımlarınız için teşekkür ederim.:in:

sağlıcakla kalın..

7. Nedret Günaydın

Nedret Günaydın Onursal Üye

Seviye:
    offf be özlemişim oraları,paylaşımınız için teşekkürlerr...

8. jamssea

jamssea Kıdemli Üye

Seviye:
    Gerçekten çok güzel bir şehir İzmir.Bu fotoğraflarda bile güzelliğini yansıtıyor.Güzel bir gezi.Pedallarınıza sağlık!

9. poibra

poibra Üye

Seviye:
    Ankarada okuyan ve yaşayan bir izmirli olarak içim sızladı vallahi :) Benim içinde pedallayın arkadaşlar !

10. KevSerSeri

KevSerSeri Bisikletkolik

Seviye:
    Az olsun, öz olsun, kafan rahat olsun...

Her ne kadar kalabalık çıkılan turlar eğlenceli ve şamatalı geçiyorsa, az kişiyle yaplına turlar da bir o kadar huzurlu, sakin ve düşündürücü geçiyor.

Gerçi pedallamak isteyene gece-gündüz, soğuk-sıcak,kalabalık-tenha fark yapmaz...

Paylaşım için teşekkürler...

11. Fatih Buzgan

Fatih Buzgan Onursal Üye

Seviye:
    Gençler aramıza hoşgeldiniz.Eldiven, kask ve hoş bisikletlerinizle daha uzun yıllar aramızda bisikletle kalacağınız anlaşılıyor, bir de tayt edinirseniz, bisikletten daha fazla keyif alıp daha uzun turlara korkmadan çıkabilirsiniz.
    Paylaşım için teşekkürler.

12. gencizmirli

gencizmirli Forum Bağımlısı

Seviye:
    Evet en önemli eksiğimizde o sanırım.En kısa zamanda taytta edineceğiz.Paylaşımlarımız devam edecek;)

13. candede

candede Bisikletkolik

Seviye:
    İzmirin sıcaklığı Kapadokyanın üzerine büründe.
    Yıllar önce seyre,yollara çıktığımda.Şimdi kaybetmiş olduğum aramızda olmayan çok sevdiğim sevgili dostum,Sadık ile birlikde.İzmiri turalarken,sıcak yüzlerin içerisinde kaybolmanın mutluluğunu yaşadım.Bugün İsviçre'de olan sevgili arkadaşım Aysen ile birlikde Kemeraltında kumpirin tadına doyduk.Karşıyaka'ya geçerken,martıları beslemenin şiirsel ruhunu yaşadık.Karşıyaka'da çıplak ayakla çimler üzerinde yürüyüp uzanmanın keyfiyle...demlenmiş yaren çayının tadına vardık.Orada dilencinin bile gülümseyen yüzüne tanık olabilirsiniz.
    Eğenin incisi güzel kent İzmir.
    İzmir'de ben bu Güzel Ülkeyi sevdim.Güzel sunumununz için siz güzel İnsanlara sonsuz teşekkür ediyorum.Uygarlığımızın siz güzel İnsanlar gibi sıcak güneşlere ihtiyacı var.Sizin nezdinizde İzmir Bisiklet Ailesine teşekkür ediyorum.
    Yüreğim ve Sevgimle...

'''Bir gün hepimizin Aile olarak bir arada pedal çevireceği gün de gelecek.'''

gencizmirli bunu beğendi.