Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İzmir-Karaburunda Bisiklet Sürenler İçin

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında Atakan9 tarafından paylaşıldı.

1. Atakan9

Atakan9 Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar, ben Karaburunda oturuyorum ve burada 2 kişi dağ bisikletçiliği yapıyoruz babam ve ben. Diyorum ki bir kaç kişi daha olalım her sabah sürelim ve bir dernek oluşturalım. Karaburun Bisiklet Derneği olabilir. Zaten dağ bisikleti diyorsanız Karaburun müthiş bir yer :) Yazın karaburunda kışın İzmirde görüşmek üzere desteklerseniz sevinirim

2. Berk Mercancı

Berk Mercancı Bisikletkolik

Bisiklet:
    Raleigh-USA
    Seviye:
    Evet Karaburun-Mordoğan tam dağ bisikletçiliği için uygun bir yer. Ben de Mordoğan'dayım ama maalesef yol bisikleti kullanıyorum ve asfaltı bile yol bisikleti için uygun değil, öyle olmasa kesin gelirdim :)

3. Fatma ER

Fatma ER Aktif Üye

Seviye:
    Selamlar eğer arkadaşımla planlarımız tutarsa bu cuma izmirden bisikletle karaburuna gelmeyi düşünüyoruz.
    Biz de mtb kullanıyoruz,eğer gelebilirsek haberleşelim.
    Kazasız bol pedallar

4. Atakan9

Atakan9 Yeni Üye

Seviye:
    Berk dağ bisikletin olsa müthiş zevkli burası ama lastiklere yaramıyor benim iki kere lastiğim patladı iç teker yama yaptım genelde çıkmadan önce pompalamak zorunda kalıyorum :D izmirden gelebilirseniz helal olsun kesinlikle görüşürüz ne kadar kalacaksınız

Fatma ER ve Berk Mercancı bunu beğendi.
  5. tunckuyel

tunckuyel Kıdemli Üye

Seviye:
    Arkadaşlar İzmirden karaburuna bisikletle gelmeyin. Yollar dar araçlar viraja girerken bile sollama yapacak kadar salak gidiyorlar. Ben arabayla kaç defa toprak kısma çıktım karşıdan hatalı sollayanlar yüzünden. Sadece tavsiye ama fikrinden bile korktum o kadar söyleyeyim...

Fatma ER bunu beğendi.
  6. Berk Mercancı

Berk Mercancı Bisikletkolik

Bisiklet:
    Raleigh-USA
    Seviye:
    Sonuna kadar haklısınız. Adamlar virajlarda bile solluyor. Ama gelecek olan arkadaşlar varsa benim gibi sabah 5:30'da yola çıksınlar. O saatlerde çok çok az araba oluyo

Fatma ER bunu beğendi.
  7. Fatma ER

Fatma ER Aktif Üye

Seviye:
    Arkadaşım ve kuzeni antremansız olmalarına rağmen daha önce 6 saatte gelmişler.
    Benimde Avrupa Yakası Pedal Grubuyla bir kaç istanbul çevresi uzun turum oldu,geliriz heralde :)
    Benim abim sağlık ocağında çalışıyor onun yanına geleceğiz ama acelemiz olmadığından kamp yaparak gelmeyi planlıyoruz yani Urla da ve belki Mordoğan taraflarında durarak. Bakalım durumlara göre en az 10 gün oralarda oluruz gibi.

8. Fatma ER

Fatma ER Aktif Üye

Seviye:
    tunckuyel çok haklısın arabayla bile zor bir yol,uyarıların için teşekkürler bakalım inşallah kazasız belasız varırız ama Berk in dediği gibi sabaha karşı yollarda olmayı planlıyoruz hem daha serin hem daha tenha ;)

9. Fatma ER

Fatma ER Aktif Üye

Seviye:
    Tekrar selamlar,
    Karaburundayım,haftaiçi haberleşip çıkabiliriz.
    Sabah erken saatlerde güzel olabilir diye düşünüyorum.