Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İzmir-Isparta

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Samet Koç tarafından paylaşıldı.

1. Samet Koç

Samet Koç Bisikletkolik

Seviye:
    Tarihi kesin olmamakla beraber, bir aksilik çıkmaz ise 1 mayıs günü İzmir'den yola çıkacağım. Isparta'ya 3 günde varmayı planlıyorum. Belki yanımda bir kişi gelebilir ama kesin değil. Turu Başmakçı bisiklet festivaline katılarak sonlandıracağım. Tura Salcano citysport 27vs ile çıkacağım. O tarihe kadar sabit bagaj ve 55 litrelik heybeden alacağım. Çadır-mat-uyku tulumum var, planım akaryakıt istasyonlarında konaklamak. Mümkün oldukça ekonomik bir şekilde bitirmem lazım turu. Şu anda bisikletin üzerinde continental touring plus 700x38c lastikler var. Ayrıca elimde vittoria rodanneour 700x35c lastiklerim de var. Hangi lastikle çıkmak mantıklı? Vittorianın akıcılığı daha iyi gibi geldi bana. Ayrıca tavsiyesi olan arkadaşlar varsa duymak isterim.

2. mehmetsunu

mehmetsunu İKONOKLAST

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    O zaman bizede tur fotoğraflarını sabırsızlıkla beklemek ve kazasız bir tur dilemekten başka bir söz kalmıyor.

Samet Koç bunu beğendi.
  3. Samet Koç

Samet Koç Bisikletkolik

Seviye:
    Abi başmakçıya gelecek misin?

4. mehmetsunu

mehmetsunu İKONOKLAST

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Sametciğim Sandıklı, dinar üzerinden Başmakçıya uğramak, gül bahçeleri arasından hafif eğimle Acıgöl'e doğru pedallamak ve oradan da göle paralel Dazkırıya kadar uzanmak için neler yapmazdım ama 2 aydır kolumuz kırık olduğundan iptalim. Umarım senin gibi içten bir yol arkadaşıyla bir gün bu güzergahı birlikte pedallarız

Samet Koç bunu beğendi.
  5. Samet Koç

Samet Koç Bisikletkolik

Seviye:
    Geçmiş olsun abi umarım en kısa zamanda düzelir. Belli mi olur belki yaparız bir gün..

mehmetsunu bunu beğendi.
  6. Samet Koç

Samet Koç Bisikletkolik

Seviye:
    Turun Ispartaya kadar olan etabı kesinleşti gibi. Okul durumunu ayarladım. 1 mayısda yola çıkıyorum. İlk gün ki rotam;

2. gün

3. gün

Atça ve Kaklıkta kamp atabileceğim yer olarak tavsiyesi olan olursa duymak isterim. Yoksa şansımı akaryakıt istasyonlarında deneyeceğim.

7. Cuneyt Erkman

Cuneyt Erkman Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Samet Koç bunu beğendi.