Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İzmir-Gediz Deltası

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Utkucallak tarafından paylaşıldı.

1. Utkucallak

Utkucallak Yeni Üye

Adı:
    Utku Çallak
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Herkese selamlar henüz 1 hafta önce aldığım Sedona 340 ile ani bir şekilde bu küçük turu gerçekleştirdim.En azından kondisyon sağlamak için aldığımdan beri düzenli olarak inciraltı ve güzelyalı çevresinde sürüyordum.Bugün öglen otururken kafama esti ve yolu biraz daha uzatıp Üçkuyulardan Sasalıya doğru pedallamayı planladım ve 16.30 gibi yola koyuldum.Güzelyalı üzerinden Konak İskeleye oradan da yaklaşık 15 dklık bi vapur seferiyle Karşıyakaya ulaştım. 20150629_185322.jpg
    Güzel bir havada güzel manzara eşliginde yoluma devam ettim.Tek sıkıntı tersten esen rüzgardı.Rüzgar nedeniyle hafif tempoyla manzaranın tadını çıkara çıkara yoluma devam ettim ve kısa bir yolculuğun ardından Gediz Deltasının başlangıcına ulaştım. 1435595006971.jpg
    Yaklaşık 5-6 kilometre daha sürerek bataklıkların içinden yola devam ettim.İlk defa bu bisiklet yolunu kullanan biri olarak oldukçak hoşuma gitti.Bunlar da bataklıklar ve uzaktaki flamingolar(telefon çekimi olduğu için pek birşey belli değil kusura bakmayın)
    20150629_181438.jpg 20150629_181244.jpg 20.30da evde olmayı planladığım için bir süre daha yoluma devam edip geri dönüşe geçiyorum. 20150629_185343.jpg 19.30da Bostanlı iskelesinden feribotla Üçkuyulara dönmeyi planlıyorum fakat planımdan 30 dk önce Bostanlı iskelesinde olunca yoluma devam ederek Karşıyaka iskeleden 19.30 vapuruyla Konağa geçiyorum. Snapchat--8137894778263174028.jpg
    Konaktan yola koyuluyorum fakat uzun süre sonra 1 haftadır bisiklete binince kondisyon eksikliğiyle dönüş yolunda 15-20 km hızla bacak ağrıları içinde rüzgara karşı Güzelyalı sahilinde yoluma devam ederek tam planladığım saatte evde oluyorum.Kısa bir yolculuktu ancak yalnız olmama rağmen oldukça hoşuma giden bir yolculuk oldu.Kısa bir yolculuk olmasınq rağmen bunu burdan sizlerle paylaşmak istedim.Herkese iyi pedallamalar dilerim.

Ekli Dosyalar:

2. cello1935

cello1935 Yeni Üye

Adı:
    recep
    Bisiklet:
    Salcano
    Eğer bir grubunuz varsa dağda bisiklet kullanmayı seviyorsan Kütahya Şaphane'i tercih edebilirsiniz.Dağlık ve 3700 nüfuslu ve şirin bir ilçe ama biraz İzmir'e uzak.

Ekli Dosyalar:

DOKTORBEY bunu beğendi.