Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İzmir Fuarında İzmir Bisiklet Derneği.

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Nail USANMAZ tarafından paylaşıldı.

1. Nail USANMAZ

Nail USANMAZ Bisikletkolik

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar.

İzmir fuarı'nın açılmasıyla, İzmir Bisiklet Derneği de fuar daki yerini aldı. Pedikep, tandem ve çeşitli bisikletler, akrobasi gösterileri, bisiklet yolları ve bisiklet ile ilgili slayt gösterileriyle, bisiklet yolları'nın yaygınlaştırılmasıyla ilgili imza kapmanyası düzenlenmesiyle oldukça hareketli ilgi çekici bir stand hazırlanmış. Akrobasi gösterileriyle birlikte stand ziyaretçilerle doldu taştı. İnsanların bisikletlere olan ilgisi oldukça fazlaydı. Fakat bu yıl fuar süresinin kısa olması üzücü. Önceki senelerde 1 ay olan fuar süresi bu yıl sadece 9 gün ile sınırlı kaldı. Buna da şükür.:) Bir kaç saat bile olsa ben çok keyif aldım. Fotoğraflar da anlatıyor zaten.:in:
    Hoşçakalın.

bertone, merveö, alper15 ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  2. ahmetdogan

ahmetdogan Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Marin
    Seviye:
    Gecen yaz denizli çivril e gelen akrobaside ki arkadaşları yine görüyoruz sanırım, tebrikler
    teşekkürler....:):)

3. ZekiAlper

ZekiAlper Antalya Downhill Prof MTB rider

Adı:
    Antalya Downhill Özel Antrenör
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Ben bu etkinliğe en az 3 teşekkür birden veririm:p 10 üzerinde 10 bir gösteri tebrikler emegi gecen akrobasiden sorumlu arkadaşlar;)!! (3 teşekkürü nasıl verdim anlamış değilim :p)
    Bu tarz etkinliklerin Fuar dan Fuar'a değil de, parklarımız da veya sokaklarımız da olması gerektigini belirtmek isterim ve diledigimiz zaman canımız çektiginde veya hergün izlemek istemez miyiz arkadaslar?? :) SAYGILARIMLA...

Nail USANMAZ bunu beğendi.