Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İzmir-Fethiye

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında bass tarafından paylaşıldı.

1. bass

bass Üye

Seviye:
    Arkadaşlar yanıma bir kaç kişi daha alıp yaza doğru İzmirden Fethiyeye gitmek istiyorum. Bilenlere yol uygun mu diye soracaktım. Ne kadar sürede gidilir ortalama? Günlere böleceğim sanırım geze geze gideceğim:D

2. white_sirius

white_sirius Yeni Üye

Seviye:
    merhaba

öncelikle fethiye izmir arası kaç km ve grubun performansı nedir günde kaç km yapabilir yani bunları söylersen belki yardımcı olabilirim.birde yanındaki kişileri iyi seçmeni tavsiye ederim... ;)

3. bass

bass Üye

Seviye:
    Ya daha grup yok:D Kendi arkadaşlarımı toplayacam. Otobüs molalarla 6 saatte gidiyor. Bi de otobana girme iznimiz var mı? Ya eğlence olsun gezelim görelim diye istedim. Bikaç günde varsak yeter.:D Normalde gittiğim yollar ama bisiklete uygunluğunu merak ediyorum.

4. tırt kaptan

tırt kaptan Forum Demirbaşı

Seviye:
    http://www.mercedes.com.tr/Internet/TR/Hizmetler/Route/
    bu siteye göre toplam 330 km ama otobandan gidersen.
    Bisikletlerin otobana girmesi yasak diye biliyorum. 330 km için günde 80 km yol yaptığını varsayarsak 4,5 günde ulaşırsın. Ancak otobana giremeyeceğini düşünürsek, İzmir - Aydın arasını hesaplamak için Serkan Taşdelen arkadaşımızın notlarını incelemeni tavsiye ederim.

bass bunu beğendi.
  5. bass

bass Üye

Seviye:
    Teşekkürler:D Günde 80den fazla giderim tahminim. Acaba İzmirden Aydına nasıl gidilir otobansız?

6. salcano

salcano Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    TAM BİLMİYORUM AMA DANDİK YOLLAR VAR OTABAN DIŞINDA ARABAYLA GİTMİŞTİM:d

7. unlu

unlu Kıdemli Üye

Seviye:
    ben çok gittim antalya ya.memleket benim burdur 120 km sonra antalya geliyo tabi burdur a uğramadan da gidilebiliyo.günde 80 km sanırım biraz az gibi.yaza bende düşünüyorum ciddi biçimde antalya ya gitmeyi.yaza kadar hem bisikletimi yol için baya hazırlamış olurum.ama kesin gider miyim bilmiyorum yazın birde hava çok sıcak oluyo gündüz vakitleri 12 ile 5 arası en azından yol alınabileceğini zannetmiyorum.o zamana kadar senle görüşürüz heralde.gelmeyi dediğim gibi çok isterim geçen seneden zaten içimde kalmıştı.sana tavsiyem performansını ciddi biçimde etkileyecek kişilerle gitmemeye özen göster derim.

8. bhdr48

bhdr48 Yeni Üye

Seviye:
    dalaman uzerı qecmenız lazım qecerken bende katılabılırım dalaman fethiye arası zaden 98 km ben 2.30 saatde ulaşıyorum ...durmak yok tam gaz :)