İzmir Emiralem Gezimiz :) (14.06.20009)

Asmirk

Forum Demirbaşı
Tepki
1.206
@funq

Kardeşim hadi artık funq bekliyoruz senide aramızda nerellerdesin? . ;) 26 Nisan'dan beri beraber pedallayamadık bir türlü :)

• Beğen
Tepkiler: umut kaplan
Scudo

Ferhat Şener

Forum Demirbaşı
Tepki
562
Bisiklet
Giant
@Asmirk
Saol sanada gecmıs olsun...
Tek avantajım kontrolu kaybetmememdı:Dyoksa fena gırmıstım:eek:

• Beğen
Tepkiler: Asmirk

Asmirk

Forum Demirbaşı
Tepki
1.206
Ercüment Kardeşim Senide bekleriz.Umarım bisikletindeki sorun büyük değildir. Hemencecik hallolur da katılırsın yanımıza

derya.yildirim

Daimi Üye
Tepki
746
@Asmirk

Aslan BABAM benim be!... Benden habersiz tur yapmışsın kıskandım valla. Neyse, küçüken birlikte yaptığımız pedallamalara sayayım bari. İlk fırsatta yine birlikte turlayacağız. Delikanlı sözü!...

Ey ahali, görmüş olduğununz nadide insan zamanında EBİT için de fedakarlılardan kaçınmamış bir bisiklet severdir (Son günlerde yeni aldığı bisikletini daha fazla sevse de...:) ). Bir örneğini aşağıdaki linkten görebilirsiniz. Kaç baba, okulunu, dersini bırakıp bisiklet tepesinde keyif yapan kızına eskortluk yapar

(link)

Sencer Kan

Forum Demirbaşı
Tepki
637
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@derya.yildirim

A aa ne güzel.. aslan babanızla birlikte karpuz taşımışlığımız da var... :)
Turumuzun nimetleri; hani temiz hava, sağlık, bol gıda yanında.. paylaşmanın da güzel bir örneğiydi... yeri geldi, temas edeyim dedim..

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
Sevgili Asmirk, güzel bir günde yapılan güzel bir tur ve harika fotoğraflar. Kask sayesinde ucuz atlatığınız kaza için geçmiş olsun diliyorum. :in:

• Beğen
Tepkiler: Asmirk