Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İzmir Duatlonu 2016

Konu, 'Triathlon Yarışları' kısmında Guney1907 tarafından paylaşıldı.

1. Guney1907

Guney1907 Triban 500

Adı:
    Nadir Güney Kunt
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Arkadaşlar bu senede olucak galiba triathlon.org.tr de çıkıyor falat detaylarına ulaşamadım.ayrıca başvuruda yapamadım başvuruyu sadece triathlon.org dan mı yapıyoruz ve yarışma detaylarınu bilen var mı? İşte linki: Türkiye Triatlon Federasyonu

2. itsaboutyou

itsaboutyou Kıdemli Üye

Adı:
    Kerem
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Ben de başvuru yapamadım , mail attım federasyona ama cevap bile vermediler

3. Guney1907

Guney1907 Triban 500

Adı:
    Nadir Güney Kunt
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Bu sene kesin olucak mı acaba ilk kez katılacağım için biraz çalışayım dedim. Ama daha başvuramadım bile etap detaylarınıda bilmiyorum

4. itsaboutyou

itsaboutyou Kıdemli Üye

Adı:
    Kerem
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Federasyon açıkladı takvimi , olacak mart ayında

5. Guney1907

Guney1907 Triban 500

Adı:
    Nadir Güney Kunt
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Yarışma kategorileri yaş sınırlamaları katılım şartları ve etap detayları ne zaman açıklanır acaba

6. cemekan

cemekan Üye

Adı:
    cem
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    ben telefon ile aradım onlıne kayıdın aktif olmadığını ilettim.
    subatta açılacağını söylediler
    amatör sporcular için lisans gerekli il spor il müdürlüğüne başvurun çıkar hemen dediler (izmir)
    aradım dedim böyle böyle ben izmir duatlonu için bireysel katılımcı olmak istiyorum lisans için ne lazım(şimdi sıkı durun)
    adam dediki duatlon ney ben herhalde şaka yapıyor dedim.sonra tekrar abi izmir duatlonuna kayıt için lisans vs derken
    adam:duatlon diye birşey duymadım bugüne kadar triatlon var bizde dedi sadece.ısrarla yahu sitenizde var açarmısınız siteyi sadece koşu ve bisiklet olana duatlon deniyor diyorum yok ikna olmuyor.
    en son başka bir numara verdi al burayı ara dedi henüz o numarayı arayamadım fırsat bulamadım bir türlü.
    ne denir bilemiyorum resmen bir etkinlik yapalım spor için adım atalım diyorum ama arkadaş aldığım cevap duatlon ne.

nonsteril ve Zafer KAPLAN bunu beğendi.
  7. Guney1907

Guney1907 Triban 500

Adı:
    Nadir Güney Kunt
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Ben duatlona katılmak için triathlon lisansı gerekiyo diye biliyorum yani direk ferdi triathlon lisansı çıkartmak gerek bende aradım sordum izmir il gençlik hizmetleini gerekli belgeleri falan söyledi benim yaşım için velini al gel dedi daha gitçe gursatım olmadı ama belgeler hazır yarışma takvimi ile ilgilide triathlon federasyonunu aradım 2-3hafta için yayınlanır dediler.bir de acaba yıldızlar kategorisi falan bu sene kaç doğumlular için oluyor onu öğrenemedim bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

8. Alperen Haner

Alperen Haner Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    Guncel herhangi bilgi edinen var mı federasyonda guncelleme gözükmüyor zaten

9. Barış Özegemen

Barış Özegemen Swim Bike Run

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    @cemekan duatlon diye bir ferderasyon yok triatlon federasyonun altında alt kategori yarışlardan bir tanesi bilmemesi çok normal lisansınızı triatlon diye çıkarmanız yeterli yarışmadan önceki hafta da bağlı bulunduğunuz il gençlik spor bakanlığından kafile izin yazısı almanız şartı var onun harici katılım online site üstünden yapılmaktadır... hatta bir uç örnek o arkadaşa aquatlon ne deseniz onu da bilmeye bilir ama her sene minikler aquatlon yarışları yapılıyor :D bu arada inşallah bütün arkadaşlarla yarışta görüşür güzel bir yarış çıkarırız katılacak arkadaşlara şimdiden başarılar ... iyi forumlar

10. Hasan Saylık

Hasan Saylık Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    @Barış Özegemen Lisans tamam da, kafile izin listesi nedir? Bireysel sporcular için de geçerli mi ?

11. Barış Özegemen

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    @Hasan Saylık aynen gerekli adı kafile listesi olmayabilir ama izin alınıyor ... site de yayınlanmamış daha ama gerekli koşullar kısmında var aman diyim atlama yarışa almıyorlar yoksa para da uçup gidiyor ...

12. Hasan Saylık

Hasan Saylık Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    @Barış Özegemen takipte kalalım Barış Bey, olmadı aynı zamanlarda Aydın'a gidelim. Geçen sene katıldınız mı prosedür nasıldı ?

13. Barış Özegemen

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    @Hasan Saylık ben takımda yarışıyorum bu işleri yapmıyorum takım sağ olsun hallediyor hepsini ... geçen sene izmir duatlonun da ferdi yarıştım ve izin yazısından haberim yoktu yarışa almıyoruz dediler o sırada bir kargaşa oldu ben aradan yaptırdım kaydımı :D yazı dediğim gibi bağlı bulunulan bakanlıktan alınıyor aydında rıfat abiydi yanlış hatırlamıyorsam o yardımcı oluyor sağ olsun çok iyi biri :D martta tekrar haberleşiriz ...

14. Hasan Saylık

Hasan Saylık Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    @Barış Özegemen Ben lisansı aldım zaten ama bireysel birisi için kafile izin nedir anlamış değilim. Evet Rıfat Bey lisans ile uğraşan ona sormakta fayda var ama neden izin alayım ki ?

15. Barış Özegemen

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    @Hasan Saylık vallaha nedenini bilmiyorum ama istiyorlar işte :D adı kafile olmıyabilir ama yarışmacının katılımında sorun yoktur diye bir yazı ha saçma mı bence saçma çünkü sağlık raporu alamasan lisansta alamazsın mantığı var ortada ama dediğim gibi amaç ne bilimiyorum faskat istiyorlar onu biliyorum ...

16. Guney1907

Guney1907 Triban 500

Adı:
    Nadir Güney Kunt
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Arkadaşlar yarışmacı kayıt sistemi açılmış kayıt olabiliyorsunuz kategoriler belli yarışma detayı tam değil galiba ama bilgilendirmek istedim

tuna ünüvar bunu beğendi.
  17. Yusuf Z. Şipal

Yusuf Z. Şipal Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    75 TL kayit ucreti var. Izin yazisi vb herhangi bir bilgi yok fed. sitesinde. Parkur ve mesafe bilgilerini bilen biri paylasabilir mi

18. Guney1907

Guney1907 Triban 500

Adı:
    Nadir Güney Kunt
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    O 75 tl sadece yaş grupları için galiba yıldızlar elitler gençler hibi kategorilerde katılım ücreti yok galiba ,yanlış anlamadıysam.belgele hakkında bi bilgim yok internette izmir duatlonu yarışma talimati pdf yazınca çıkıyor mesafeler.belgeler hakkında bilgi sahibi olursanız paylamanızı rica ederim

19. Barış Özegemen

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    arkadaşlar merhaba öncelikle bulunduğunuz il spor ve gençlik müdürlüğünden lisans çıkarmanız gerekli triatlon lisansı olmalı bu ... lisans çıkarmak için sağlık raporu ve 2 adet fotoğraf lazım .... sonra yarış için kayıt yaptırıyorsunuz kişi başı 50 tl idi bu sene 75 tl yapmışlar sağ olsunlar neyse daha sonra yarışa katılmadan önce yine bulunduğunuz il spor ve gençlik müdürlüğünden yazı alıyorsunuz katılım için en son yarıştan bir gün önce teknik toplantı zamanı bu belge ve lisansla gelip imza atıp numaralarınızı alıyorsunuz @Guney1907 @Yusuf Z. Şipal ... mesafeler sprint puanlı yani 5 km koşu ile başlıyor 20 km bisiklet ve 2,5 km son koşu koşu ksımları kent ormanında kent ormanı park alanı değişim alanı olarak kullanılıyor ve yarış kent ormanı önünden inciraltı girişine kadar 4 tur sonra tekrar değişim alanı ve koşu parkuruna girip bitirilecek ... düz bir alan akıcı bir yol kısacası güzel bir yarış oluyor puan almak için 1 saat 30 dakika da yarışı bitirmek gerekiyor diskalifiye olmak yok ama puan alamıyorsun ...

Helen ve Yusuf Z. Şipal bunu beğendi.
  20. Guney1907

Guney1907 Triban 500

Adı:
    Nadir Güney Kunt
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    75tl herkes için mi yoksa bazı kategorilermi veriyor.bide kask için itu standartlarına uygun olması gerek demişler bu nedir ve hangi markalar bu na dahil?teknik toplantıya katılmak zorunlu mu yoksa yarış günüde numara alabiliyormuyyz @Barış Özegemen