Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İzmir-Didim Yolu İçin Bilgi ???

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında ali erol tarafından paylaşıldı.

1. ali erol

ali erol Aktif Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar,

Okul nedeniyle İzmir'imden ayrı gayrı kaldım ama neyse Ağustos sonu gibi gelmeyi düşünüyorum,

İzmir-Didim yolu(yol durumu,alternatif yollar vb) hakkında bilgi verirseniz çok sevirim,ana yolları kullanmaya pek sevmiyorum ama mecbur kalınca elden bi şey gelmiyor :)

Sağlıcakla kalın.

2. alper15

alper15 Üye

Seviye:
    ilk izmirden yola çıkıp kuşadasına dogru geleceksiniz bu yol üzerinde istirat edeceğiniz çok alan war otobandan sonra sonra selçuk üzerinden kusadasına gececeksiniz kuşaadasından da aydın yoluna girip sökeye ulaşacaksınız u arada kusadası-söke arasında felaket yokuşlar war ve inişler var en uzunu 3 km kadar bişidir ve sonra o yokuşları inip cıktıktan sonrada sökeye varacaksınız eğer izmirden kusadasına kadar gelirseniz size sökeye kadar eşlik edebilirim söke didim yolu arasında dinlenebileceğiniz köy sofraları manavlar vs.. vs.. dolu eğer agustos ayında gelecekseniz:D en az 50 faktörlü güneş kreminizi :D bol bol suyunuzu almayı unutmayın daha da ayrıntı isterseniz ben kusadasında oturuyorum bizim yöreyi çok iyi bilirim daha fazlası için pm atınız .

3. Timukan Karaca

Timukan Karaca Aktif Üye

Seviye:
    Bu anlatiminiz benim icin de cok iyi oldu . Gokova Korfez Turu icin Izmirden Akyaka'ya gitmek istiyoruz 5 -6 arkadas. Simdiden programlar yapildi ama sunu cok iyi biliyorum ki hic bir yol yapilmadiktan sonra bilinemez yani harita uzerinde km olarak veya rakimlara bakilarak olmuyor .Ancak o yoldan gitmis biri olarak tavsiyelerinizi dinleyecegim ve arkadaslara da anlatacagim.Ruzgar, bozuk yollar ve haritada az gibi duran ama hicte kolay tirmanilmayan cok yol yaptim. Tesekkurler.

İrfan Aşıroğlu bunu beğendi.