Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

izmir dechatlon park yeri

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında ozer_kesgin tarafından paylaşıldı.

1. ozer_kesgin

ozer_kesgin Yeni Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    arkadaşlar iyi akşamlar hepinize. Konuyu nereye açacağımı bilemediğim için buraya açtım.
    Bisikletimi yeni aldım. İzmir dechatlona aksesuar almaya gideceğim yarın.
    Ancak bisikleti nereye park edebilirim, park yeri var mı? Dışarıda güvenli olur mu ?
    Bu acemiye bir yardım :))

2. tekkir

tekkir Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Decathlon'un içinde bulunduğu optimum alışveriş merkezinin küçük bir otoparkı var. Otoparkta motosiklet için ayrılmış binanın yan tarafında küçük bir bölüm var oraya kitleyebilirsin ammaaa kaşla göz arası kilidi patlatırlar mı bilemem. Ayakta gezinen bir kaç otopark görevlisi var ve bahsettiğim yer göz önünde ama yine de dikkatli olmak lazım...

3. ozer_kesgin

ozer_kesgin Yeni Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    sağol hocam vaz geçtim. bisikleti gözümün önünden ayırmak iyi olmayacak.

4. Özgür K.

Özgür K. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Konu açılmışken ben de yazayım.

Forum İstanbul Decathlon un hemen yanında bisiklet park yeri var. Sarı renkli ve yalnızca ön lastiğin bağlandığı yerlerden.
    Ancak bu park yerinin çevresinde devamlı kaykay-paten kayan, bmx süren gençler-çocuklar oluyor. Dolayısıyla hiç güvenli görünmüyor oraya bırakmak.
    Forum İstanbul Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçip durumu anlattım. Daha güvenli bir park yeri yapabileceklerini, örnek fotoğraf göndermemi istediler. Birkaç tane bisikletin lastiklerinden ve kadrosundan kilitleyebileceğim park fotoğrafı gönderdim. En kısa sürede ilgileneceklerini söylediler.

Umarım sağlam ve görünür bir yere güvenli bir park yeri yaparlar. Forum İstanbul evime 10 dk. mesafede olduğundan çok sık alışveriş yapıyorum. Bisikleti park edebileceğim bir yer olursa çok iyi olur.

Siz de Decathlon yada Optimum AVM Müşteri Hizmetlerine mail gönderebilirsiniz.

5. ozer_kesgin

ozer_kesgin Yeni Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    teşekkürler öneriniz için, güzel fikir.

6. ersen t.

ersen t. Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    İzmir decathlon'un ayrı bir girişi var, ben orayı kullanıyorum. Avm'lerden nefret ederim. Decathlon'a gittiğim zaman optimum'a hiç girmeden ön kapısı önünden geçip duvarın yanındaki merdivenden aşağı iniyorum.Orada optimum içindeki girişten ayrı bir girişi daha var.oldukça güvenli bir yer, bulduğun müsait yere kilitleyebilirsin.Kasada ödemeyi yaptıktan sonra da oradan çıkıp gidiyorum.Optimum ile hiç işim olmuyor.

7. edin

edin biciklom

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    forum istanbul da belirtilen yere ben de sürekli bisikletimi bırakıyorum. hatta çok kalabalık olduğu günlerde saatlerce kaldığı oluyor,şu ana kadar hiçbir sorun olmadı.ama yine de özgür arkadaşımızın talebi çok yerinde olmuş bence,ayrıca avm yönetiminin de konuya dikkat göstermesi gayet güzel.

8. Çağlayan

Çağlayan Onursal Üye

Seviye:
    decathlon izmir'de park yeri var ve güvenlik görevlileride var,ancak kilitlemeyi ihmal etmeyin..