Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

izmir de bisiklet

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında Mustafa Ertuğrul tarafından paylaşıldı.

1. Mustafa Ertuğrul

Mustafa Ertuğrul Yeni Üye

Seviye:
    izmir de bisiklet en iyi nereden alınır.2.el bisiklet satan bir yer var mı izmirde.

2. Cem Unden

Cem Unden Onursal Üye

Seviye:

Ben Doruk ve Seda Bisikleti tavsiye ediyorum . 50 senelik firma . Birol , Bülent Abi ile milli bisikletçi Mustafa Güler , çalışanlar Turgay Germen , Ali kardeşim , Nail Usanmaz bu işlerin kurdu olmuşlar artık . Servis , yedek parça konusunda da çok iyiler .

Birde 2Teker adlı yeni bir firma var , Alsancak'ta . Çeşit bol

2.el bisiklet konusunda da yine bu firmaya ve Fatih kardeşime başvurabilirsiniz. Fatih ; forumda ultegrax nickname ile satış yapan bisiklet sporcusu bir arkadaşımız . 2.El bölümünde rastlarsınız.

3. Mustafa Volkan Koca

Mustafa Volkan Koca Forum Bağımlısı

Seviye:
    merhaba seda bisiklet güvenilirdir fakat bisikletçiye giderseniz biraz pahalıya alırsınız galerici misali aldığı bisikleti aynı fiyatta satmayacağı kesin 50 100 lira gibi bir mebla koyarak satacaktır size tavsiyem izmirde bisikletini satan birileri mutlaka vardır mesela ben carraro grunge satıyorum 380 lira ya vereceğim hiçbir bisikletçi sanmıyorumki 380 ne 2010model acera donanımlı bir bisiklet satsın
    Şuanda bisiklet rezerve fakat satılmazsa gelip bakabilirsiniz evim seda bisikletin az ilerisinde 0542 488 53 20 bana bu numaradan ulaşabilirsin

Mustafa Ertuğrul bunu beğendi.
  4. sadana

sadana Onursal Üye

Seviye:
    Ben pek bilmiyorum ama geçen İzmir’den geldim. Orada Ata bisiklet vardı. Bir de Sedat tosunoğlu abi yeni bir arkadaşın iş yeri açacağını söylemişti. Katkı anlamın da iyi olur diye düşünüyorum. İstersen sana telefon numarasını bulurum.İyi forumlar.

Mustafa Ertuğrul bunu beğendi.
  5. Özgür Budak

Özgür Budak Yeni Üye

Seviye:
    Bugün Seda'da çok iyi fiyatlara birkaç (Scott ve Sedona) 2. el bisiklet gördüm. Mutlaka uğrayın derim. Arkadaşın Doruk ve Seda için söyledikleri şeylerin altına imzamı atarım. İşi bilen ve dürüst satıcıdır.

sadana bunu beğendi.
  6. Turgut.Bozüyük

Turgut.Bozüyük Gold Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Merhaba Ben Turgut Bozüyük,
    www.ikiteker.com.tr nin sahibiyim. Yazışmalarda "2Teker" adlı firmadan bahsedilince kendimi ifade etme gereği duydum.

2nci El Bisiklet pek tabii ki iyi durumda olduğu sürece alınmalıdır, satılmalıdır. Ancak Galerici misali üstüne 50-100 TL konulması için hem sektörün hem de bisiklet kullanıcılarının çok sayılara ulaşması lazım diye düşünüyorum. Şimdilik doğru olan satışı gerçekleştiren firmanın tüketicisine istediği fiyat ile satış noktasında destek sağlaması daha doğru bir yaklaşım olacaktır.

Diğer taraftan DELTA BİSİKLET in İzmir deki satış noktası olmaktan, ithal ettiği ve Türkiye'de exclusive biçimde temsil ettiği markaları bulundurmaktan son derce mutluyum. Geotech tamamı ithal montaj, Schwinn dünyanın tanıdığı Amerikan, Corratech Avrupa lideri Alman, GT kalitesi malum Taiwan, Cannondale herkesce malum el yapımı yine Amerikan bir üründür. Bu ürünlerin tamamına ait örnekleri showroom umuzda görebilirsiniz.

Buradan herkese sevgi dolu günler dilerim, pedalınız hep güçlü olsun.

Turgut Bozüyük

7. afg1

afg1 Üye

Seviye:
    bende sundu bisikleti tavsiye ederim.hem ılgılıler hemde ıstedıgınız seye ulasmanız ıcın yardımcı oluyorlar ...

8. gökhan saraç

gökhan saraç Kıdemli Üye

Seviye:
  9. ercan günes

ercan günes Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    turgut bey internet sitenizdeki modellerin tamamının görseli mağazanızda mevcutmu gelir uğrarsak yakından inceleme olanağımız varmı tesekkürler

10. Alp Bedir

Alp Bedir Yeni Üye

Seviye:
    Seda bisiklet gerçekten işinin ehli. Tavsiye ederim. Üstelik gerçekten ilgileniyorlar sorunlarınızla :)

11. mustafa koc

mustafa koc Aktif Üye

Seviye:
    sundu bisikletide tavsiye ederim ben ordan aldım çünkü köklü şirket...

12. mücahitaltunbaş

mücahitaltunbaş Yeni Üye

Seviye:

Kesinlikle Sundu Bisiklet diyorum her konuda yardımcı oluyorlar ve kesinlikle müşteri esnaf ilişkisi yok hep arkadaş gibi davranıyorlar .Sundu bisiklet firmasında hiç bir şekilde olmaza yer yok herşey oluyor her anlamda yardımcı olup magdur etmiyorlar..

saygılarımla..

13. dogu gundogdu

dogu gundogdu Kıdemli Üye

Seviye:
    hermes bisiklet var güzel bahçede orayı tavsiye ederim elinde 2. el bisikletler olduğunu biliyorum bir arayın isterseniz

Artık Yok bunu beğendi.