Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İzmir - çanakkale - Bursa - İstanbul destek tavsiye

Konu, 'Şehirlerarası Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında savaş kahraman tarafından paylaşıldı.

1. savaş kahraman

savaş kahraman Aktif Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    arkadaşlar 20 mayıs'ta izmirde başlayıp istanbulda sonlandıracağm 10-15 günlük bir tur planı çıkarıyorum doğa ve tarihi güzellikleri mümkün mertebe görmek istiyorum bu güzergah üzerinde görülmeye değer yerleri yazarsanız sevinirim ona göre bir tur planı çıkaracağım. tur bittikten sonra keşke burayıda görseydim demek istemiyorum ve son olarak kaz dağlarının ne kadarına bisikletle girebilirim hangi şelaleri görebilirim ve o bölgede kamp atmak sorun oluyormu ilk kez gideceğim bir bölge olacağı için tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler

2. Ferhat Özben

Ferhat Özben Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    O bölgeyi hep araç ile gezdim kamp konusunda birşey söyleyemeyceğim ama en kötü bi benzinlikte kamp kurarsınız. Gezilecek yerler konusunda ise turu biraz uzatmanız gerekecek. Çanakkale Assos ve Edremit Hasan Boğuldu şelalesi. Şelaleye bisikletle çıkmak zor olur ama sabah çıkıp akşam inecek şekilde yapıp akşam edremit-akçay civarlarında kalırsınız. Sonra Edremit'ten Assos tarafı 60-70 km. oraya gidip birgünde Assos Ayvacık taraflarında kalıp sonra çanakkale üzerinden yolunuza devam edersiniz. Zaten İzmir-İstanbul arasında en güzel güzergahı seçmişsiniz.Manisa-Balıkesir üzerinden gitmek çok kuru bir yolculuk olurdu.Kolay gelsin.

3. savaş kahraman

savaş kahraman Aktif Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    teşekkürler gün sorunumuz yok ortalama 12 13 günlük bir tur olacak performansımızda iyi girebiliriz diye düşünüyorum. bu arada forumda çok baktım çanakkale bursa arası pek birşey bulamadım yok mu bana fikir verecek arkadaşımız

4. oguzhanzed

oguzhanzed Kıdemli Üye

Seviye:
    savaş kahraman bunu beğendi.
  5. savaş kahraman

savaş kahraman Aktif Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    teşekkürler hocam izmir aliağa arası görülecek bir yer yok mu :D destekleriniz için teşekkürler bu arada çanakkale bursa arası hiç tavsiye yok istanbula tekirdağ üzerimi gitsem diye düşünmeye başladım

6. Kadir Altuntaş

Kadir Altuntaş Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
  7. Bisikletli Gezgin

Bisikletli Gezgin Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    İzmir Dikili merkezde konaklamak için uygun fiyatlı kamping mevcut... 10-15 tl civarı...

8. savaş kahraman

savaş kahraman Aktif Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    teşekkürler böyle bir turda en çok ihtiyacımız olan konaklayacağımız güzel yerler :d petrollerde kalmak istemiyorum çünkü :D