Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İzmir büyükşehir belediyesine bisiklet projeleri konusunda güveniyormusunuz.?

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında serhan aktaşgül tarafından paylaşıldı.

?

İzmir büyükşehir belediyesinin bisiklet projelerine güveniyormusunuz ?

Anketin kapanma tarihi 28 Temmuz 2010.
  1. Evet güveniyorum

oy sayısı 6
    18,2%
  2. Güvenmiyorum

oy sayısı 27
    81,8%
  1. serhan aktaşgül

serhan aktaşgül Aktif Üye

Seviye:
    Arkadaşlar burada hepimizin hemfikir olduğu bu konuda en azından fikirlerimizi ankete dönüştürüp dikkat çekebilmek adına oy kullanmanızı bekliyorum. teşekkürler...

2. MuratHan

MuratHan Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Böyle bir niyetleri olmuş olsa öncelikle hadi çukur ve bozuk asfaltları geçtik bizler için en büyük tehlike olan yola paralel duran geniş ızgaralı mazgalları değiştirilerdi. Alsancaktan üçkuyular vapur iskelesine kadar uzanan bisiklet yolu diye adlandırılan ayrılmış bölümde dahi mazgalların ne kadar tehlikeli dizilmiş olduğunu bilmeyenimiz yoktur sanırım. İzmir Belediyesinin çok daha önemli!!! işleri var gibime geliyor bisiklet yolu için hazırlanan projeler büyük olasılıkla göz boyamaya yönelik. Olanlarında ileride yapılacaklarında amaca yönelik kullanılabilirliğinin olacağını sanmıyorum.

3. styli

styli Üye

Seviye:
    MURATHAN'a katılıyorum benim bisikletim dağ bisikleti olmasına rağmen geçerken bi korku gelio ya bişi olursa die yol bisikleti kullananlar nasıl geçiyor merak ediyorum...

4. Bedreddin

Bedreddin Aktif Üye

Seviye:
    İzmir'de en azından mazgallarla ilgili olarak imza toplanıp ilçe belediyeleri kapsamında bir dilekçe çalışmasına gidildi mi acaba geçmişte, bilgisi olan var mı?

5. Cem Unden

Cem Unden Onursal Üye

Seviye:
    Altındağ tarafında mazgala girmemek için yaptığım manevrayı unutamam.

Bostanlı tarafındaki bisiklet yolu ise çok tenha yerlerden geçiyor. Bayanlar için tehlikeli .Ayyaşların , şarapçıların mekanı olmuş. Kırık bira şişeleri vs. var

Ben araç yolundan sürüyorum , arada bir otoban giriyorum . En az tehlikeli yerler otobanlar ne yazık ki.

İzmir Büyükşehir Belediyesi ne zaman bisiklet takımı kurar , yatırım yapar ; o zaman tamam derim , bu işte zirveye ulaşıldı.

6. Hasan Oğuz

Hasan Oğuz Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Yıllardır Metro gibi İzmir'in toplu ulaşımı için büyük öneme sahip olan bir projeyi dahi bitiremiyen bir belediye'den çok fazla bir şey beklememek gerekli.

7. tolg...

tolg... Aktif Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Geçenn katıldığımm toplantıda yrd.doç.dr. Yalçın ALVER bey dünyada bisikletler ne tür gelişimde kiralama taksi bisikletler gibi konulardan konusmuştu bizi bayağı aydınlattı ordan anladığıma göre izmir büyükşehir belediye başkanının kafası bu tür şeylere pek yatkın değilmişş izlenimi yarattı bende.Hatta bir arkadaşımız önce belediye başkanının kafa yapısını değiştirmek lazım diye de bir açıklamada bulunmuştu...

8. serhan aktaşgül

serhan aktaşgül Aktif Üye

Seviye:
    güvenle bisiklete binip çevreyi kirletmeden,işe,okula,alışverişe gidebileceğimiz bir izmir hayal ediyoruz :)