İzmir Bostanlıda Çalındı Giant ATX Turuncu Kadrolu...

SerinUcer

Üye
Tepki
12
Bisiklet
Scott
5 Nisan 21:40 sularinda Bostanlı Özsüt'ün yanindaki Akbank önünde sokak lambasına zincirli iki bisikletimin zinciri sökülerek turuncu renkli olan bisikletim çalındı, beyaz renkli olana dokunulmadı. Bisikleti kendim toplamıştım. Parçaları;
Giant ATX Medium boy Turuncu kadro
Deore 3x10 vites seti, arka ruble Shimano XT 10`lu
Ön Fren: Shimano BR445 Siyah disk fren, arka freni Acera V fren
Schurmann marka yüksek profilli 26“ metal rengi jantlari var. Arka lastik Schwalbe Marathon Supreme (aşınmış durumda), ön lastik Maxxis Overdrive.
Sele borusu Amoeba Borla, selesi Selle Italia XC Flow.
On catali SR Suntour XCM V3 Beyaz gidondan kilitlemeli.
Gidon boğazı btwin marka logolu
Siyah renk üzerinde turuncu şerit reflektörü olan sele altı çantası var.
http://i.imgur.com/MYGeP6u.jpg

Scudo

Cyclist999

Forum Bağımlısı
Tepki
896
İsim
Harun Sayı
Bisiklet
Giant
Geçmiş olsun, inşallah bulunur. :(

Ebazer

Üye
Tepki
1
Bisiklet
Peugeot
Geçmiş olsun, umarım en kısa zamanda bulunur. Özellikle el emeği objelerin kaybı insanı çok üzer bilirim :(

Tepki
12
Bisiklet
Carraro
maalesef günümüz hirsizlarina en iyi zincir ve çelik kilit bile yeterli olmuyor geçmiş olsun.

Mustafa Şükrü Yıldırım

Forum Bağımlısı
Tepki
812
Bisiklet
Giant
Geçmiş olsun, inşallah bulunur bisikletiniz, banka yada özsütün kamerasına girmişlerdir inşallah, yol üstü nasıl beceriyolar bu işleri anlamıyorum.

alperen_69

Forum Bağımlısı
Tepki
305
Bisiklet
Giant
Geçmiş olsun hocam üzücü bir durum ,bulunduğunuz yerde yada yakınlarda ikinci el bisiklet pazarları falan kuruluyorsa oralara bir bakın derim

Mert C.

Forum Bağımlısı
Tepki
410
Bisiklet
Salcano
@SerinUcer

durumu nasıl peki? deforme olmuş mu?
çalan kişi mi kullanıyormuş yoksa satılmış mı?

Homer

Forum Demirbaşı
Tepki
590
İsim
A.Murat Günal
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Giant
Vay be !
Uzun sürse de geri gelmesi çok güzel.

SerinUcer

Üye
Tepki
12
Bisiklet
Scott
@Mert C.

Bisikleti en son satın alan kişinin ve ona satan kişinin söylediklerine göre, bisiklet muhtemelen 10 kere falan el değiştirmiş. Kadroda 1 ezik ve ayak takıldığı için orta göbeğin arkasında arka üçgenin alt bacaklarında hırpalanma mevcut. Aynakol baya temiz durumda, rublede kaydırma yok ama bir miktar aşınma mevcut. Bunların dışında hiç bakım yapılmamıştı, furş takımında boşluk vardı ve tüm işler parçaların üzerinde kirli ömrü bitmiş yağ vardı. 3 kutu balata spreyi kullandım parçaları temizlerken. Tahminimce bisikleti 1 yıl boyunca ben kullansam daha bakımlı olurdu ama parçalar daha çok aşınırdı. Sonuç olarak bisikleti bulduğum için mutluyum.

Mehmet H.

Forum Bağımlısı
Tepki
363
Bisiklet
Ghost
peki nasıl aldınız sahibinden
ona satıldığı ücretimi verdiniz

SerinUcer

Üye
Tepki
12
Bisiklet
Scott
@Mehmet H.
Benim elimde çalındığı zaman polise verdiğim ifademin tutanağı mevcuttu. Polis ile birlikte gittik teşhis ettik ve olay karakolda çözüldü. Bu yüzden siz siz olun, ikinci el bisiklet satın alırken ilk faturayı ya da satın aldığınız kişi ile yazılı bir sözleşme imzalayın. Bu sayede çalıntı olabilecek bir ürün satın almamış olursunuz.

• Beğen
Tepkiler: MeTaLioNs

MeTaLioNs

Daimi Üye
Tepki
210
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Gözünüz aydın. ilk günkü gibi sevinmiş ve heyecanlanmışsınızdır bulunduğunda. 2. el bisiklet için öneriniz pek mantıklı. sağolun.