Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İzmir Bornova civarı bisiklet tamircisi?

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında alibo tarafından paylaşıldı.

1. alibo

alibo Aktif Üye

Seviye:
    Sormak için doğru başlık burası sanıyorum. Bisikletimin bakımı için tavsiye edebileceğiniz, güvendiğiniz bir tamirci var mı?
    Tamirci fobim var, ankaradakiler beni çok yıldırmışlardı :mad: ama malesef elimden gelmeyen, şu durumda öğrenme şansım da olmayan işler var.. bilmediğim birilerine de gitmek istemem.. tavsiyenize ihtiyacım var.

tamirci yerine ben de yardımcı olabilirim derseniz, ücreti kabilinden tabi, çok memnun olurum. bu şekilde öğrenme şansım da olur sanırım..
    bisikletimin dokunmaya çekinilecek bir yanı yok :) bianchi aspid. yeni aldım :)
    Bilgilerini http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=11105 adresinde bulabilirsiniz.
    selamlar..

2. m80

m80 Yeni Üye

Seviye:
    Bornova çivarında bisikletci bilmiyorum ama bisiklet tamirinde en eskilerden biri seda bisikletdir oda karşıyakada. Bülent abinin işciliği mukemmeldir ve titizdir. Senelerdir o tamir eder benim bisikletimi. Memnun kalırsın yüzdeyüz. Hemen adresini vereyim

Seda Bisiklet
    Bülent Benli
    1698 sok. No16 Karşıyaka İZMİR (karşıyaka iskelesine çok yakın)
    Tel: 0 232 369 49 79
    www.sedabisiklet.com

alibo bunu beğendi.
  3. alibo

alibo Aktif Üye

Seviye:
    teşekkürler. adresi not ettim. biraz kendim kurcalıycam dağıtır da toplayamazsam başvurmak üzere.. :)
    bornova civarı için ses çıkmadı, bu civarda pek kalabalık değiliz sanırım.. :(

4. sonofdede

sonofdede Üye

Seviye:
    seda bisikletiin yeri tam olarak carsıdan bornovaya dogru gelirken hakiki koc war onun yanındaki sokaktan gir 30 metre kadar ilerle sagda okul war solda seda bisiklet war :D

alibo bunu beğendi.
  5. semihcelikoglu

semihcelikoglu Forum Demirbaşı

Seviye:
    Bende doğduğumdan beri Bornova da oturuyorum malesef güvenebileceğin bir tamirci bilmiyorum.Bostanlı da çalışmam dolayısıyla eve gidser gelirken bende seda bisiklette bakım ve tamir yaptırıyorum çok memnunum.Bornova da yer varsa brisi haber versin cidden .

alibo bunu beğendi.
  6. alibo

alibo Aktif Üye

Seviye:
    Teşekkürler arkadaşlar, Ender (Alıcıoğlu) abinin tüyolarıyla ufak tefek bakımla daha rahat binilebilir hale geldi aspidim. daha büyük tamir/bakım gerekirse, allah gecinden versin :) , karşıyakanın yolları taştan.. anlaşılan. :rolleyes:

7. timurdigital

timurdigital Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    sayın alibo,semih, ve diğer bornovalı sayın arkadaşlarım.ben de bornova özkanlarda oturuyorum. size öyle bir yer tarif edeceğim ki....... yaklaşık 20 yıllık avrupa malı bir yol bisikleti var ve yaklaşık 17 yıldır bende.izmirde o kadar bisikletçi gezdim verim alamadım.tabi 3 yıl önce adresini vereceğim yeri bulunca işler değişti.kendisi bu işlerin profosörüdür.benim bisikleti bir yaptı ki şu an 3 yıldır yanına sadece merhaba için gidiyorum. adresi şu şekilde:Yahya Kemal ilköğretim okulu var,yeri de bornovadaki migrosa sırtını verince tam karşıdaki apartmanların arkasında,okulun yanında park var parkın hemen önünde. başka bir şekilde anlatığım:özkanlarda eski iş bankası vardı,haşim işcan caddesinde.eski iş bankasının tam karşı sokağı,yaklaşık 100 metre Yahya Kemale doğru yürü sağ tarafda çocuk parkını göreceksiniz,parkın hemen önünde.zaten levhasının görürsünüz.ön tarafında çocuk parkı var,8 katlı beyaz bir apartmanın altında.derdinize çare olur,ve oradan vazgeçemezsiniz.şunu da ekleyim,kendisi aynı zamanda voit marka kondisyon bisikletleri ile interspor ege bölge servisidir.gittiğiniz zaman iş yeri kapalı olabilir.dükkanın levhasında telefonu var,not edin ararsın buluşursunuz.dükkanın yanında deterjancı,bayan terzisi ve bayan kuaförü var.bisikletçi hocamızın ismi Ferhun.hertürlü yardımcı olur.çok iyi müşterileri vardır,elinden herşey gelir.zaten iş yerinde kendi bisikletlerini görünce nasıl biri olduğunu anlarsınız....
    not:yazdıklarım kesinlikle reklam değildir,ayrıca Ferhun beyle herhangibir maddi ve ailevi bağım yoktur,saygılarımla...

seçkin erden, alibo ve semihcelikoglu bunu beğendi.
  8. alibo

alibo Aktif Üye

Seviye:
    Çok teşekkürler Timur.. Verdiğin bilgileri not ettim. Onca yıldır bisiklete gururla bindiğine göre esaslı bir tamircin olmalı ;) Bir bisiklet dostu olarak sen güvendiğine göre biz de güveniriz ;)
    görüşmek üzere, tekrar teşekkürler..

felis911 bunu beğendi.
  9. felis911

felis911 Bisikletkolik

Seviye:
    ben muğlada oturuyorum ve birçok parçayı seda bisikletten alıyorum jantlarımı da o dizdi birçok konuda da ona danışmadan karar vermem

alibo bunu beğendi.
  10. timurdigital

timurdigital Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    bisiklet konusunda Ferhun bey (FG PROBİKE iş yeri ismidir) mükemmeldir. çünkü bisiklet onun herşeyi.sıradan bir bisikletçi değil,tam bir profosyoneldir. kendi kullandığı bisikletleri görseniz tabiri caizse dudak uçuklattırır.ayrıca çok iyi bir bisiklet kullanıcısıdır.bu kadar bilgi herhalde yeter.....
    sayın arkadaşlarım, illa ki orada bisikletinizi yaptırın demiyorum,bisiklete bindiğiniz bir gün yukarıda adresini yazdığım yere gidip bakabilirsiniz,garanti veriyorum,oradan vazgeçemeyeceksiniz,eğer beyenmeyen bir arkadaşımız olursa buraya yazsın,ben forumdan üyeliğimi sildireceğim.
    hepinize bol pedallı günler,saygılarımla....

seçkin erden bunu beğendi.
  11. Genar Batur

Genar Batur Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    birde özkanlar ilköğretim okulu var(adı üstünde özkanlarda :D ) onun arkasında bir bisikletci var bisikletci mustafa orayada bakabilirsin.

alibo bunu beğendi.
  12. egeturbo

egeturbo Yeni Üye

Seviye:
    bornovada aydoğdu war ona gi5t

13. ati1955

ati1955 Üye

Seviye:
    Arkadaşlar,

Arkadaşımız, iyi bir Bisikletçi aradığını söylüyor. Bisikletçi aradığını söylemiyor. Lütfen yanlış yönlendirme yapmayalım.

Atilla Akagündüz
    İzmir bsd. Üyesi

14. alibo

alibo Aktif Üye

Seviye:
    Paylaşımınız için çok teşekkürler. Hepsi aklımda olacak.
    Bana da gözlem ve tecrübe ile doğru adresi belirlemek kalıyor. Forumun ve paylaşımın güzelliği :)

15. scotty

scotty Yeni Üye

slm ben de bornovalıyım ve bornova çevresinde bildiğim bi yer var.Burası bi mahalle bisikletçisi sayılır aslında seni ne kadar tatmin eder bilemiyorum ama mesafe açısından denemende fayda var derim.Olmazsa eğer çankayada SUNDU BİSİKLET var orası profesyonel bi yer seçim senin.bornovadaki yer özkanlardaki taşkent camisinin arkasında ilkokulun karşısında kalıyo ufak bir dükkan, Sundu ise çankayada bit pazarının içinde herkes bilir şimdiden güle güle kullan...Sundu bisiklet: 4253661,4412463 Hüsnü diye bi arkadaş var sana yardımcı olacaktır.

alibo bunu beğendi.
  16. simplonmurat

simplonmurat Forum Bağımlısı

Adı:
    Murat ALTINCAN
    Bisiklet:
    Simplon
    Seviye:
    Kendi bisikletinizin tamircisi olmanızı öneririm.Hem zevkli hemde bilgilendirici.Tek gereken biraz alet ve edavat.

17. alibo

alibo Aktif Üye

Seviye:
    Teşekkürler Scotty ve Murat :in:
    Ender Abi'nin tavsiyeleri ve forumdaki bakım konularını takip ederek ufak ufak birşeyler yapıyorum. Gayet keyifliyim, öğreniyorum.. Ama tıkandığım yerde başvurabileceğim insanları da öğrendim sayenizde :in: tekrar teşekkürler :rolleyes:

18. TrekOnur

TrekOnur Üye

Seviye:
    slm, ben de bornova merkeze çok yakınım. Bildiğim iyi bi tamirci var; kendim. Göbek bilyesı değiştirmek dışında her türlü tamiri çok iyi yaparım, iddia ediyorum. Bilye de değiştiririm ama pis ve yorucu bi iş. Size de öğretirim bidahaki sefere kendiniz yaparsınız. Herkese iyi eğlenceler...

alibo bunu beğendi.
  19. semihcelikoglu

semihcelikoglu Forum Demirbaşı

Seviye:
    Gerçekten Onur ile her ne kadar denk gelip sık görüşemesekte iyi bir bisiklet tamircisi olduğu aşikar;Öğretmekten de zevk alıdığını fark ettim:in: Onur sana da selam bu arada

20. TrekOnur

TrekOnur Üye

Seviye:
    arkadaşlar forumda telefon vermek yasak değildir umarım. ben pek internet kullanmıyorum o yüzden tel. yazayım: 0505 630 44 66. isterseniz burdan ulaşırsınız hem tanışmış oluruz