İzmir Bornova Çalıntı Salcano NG650 Kırmızı-Beyaz

Tepki
1
Bu yaz aldığım bisikletim bugün 25 Kasım 2011 Cuma günü saat 16:00-17:30 saatleri arasında Bornova Metro bisiklet parkından çalınmış.

http://www.starbisiklet.com/foto/buyuk/SALCANO-NG-650-24.jpg

Bisikletimde ek olarak siyah demir suluk ve gidonda ışık ve hız göstergesi için yuvalar bulunuyor.Onun dışında yeni gibi sayılır.

Scudo

A.Kadir Ünal

Forum Demirbaşı
Tepki
187
Bu sıralar izmir de çalıntı olayları başı çekiyor.Yokmu bunlara dur diyecek biri...
Geçmiş olsun Sağ salim bulursunuz ihş.Etraftaki bisikletçilere gidip bisikletinizin çalındığını söyleyin Belki bi yararı dokunabilir.2.el eşyaların satıldığı bit pazarı tarzı yerlerede bakın.Polise başvurarak Kamera kayıtlarınında incelenmesini isteyin.Metro istasyonun her halukarda vardır kamerası.

• Beğen
Tepkiler: ertan altan

emre gülaydın

Aktif Üye
Tepki
71
Bisiklet
Merida
Geçmiş olsun. İnşallah kısa sürede bulunur. Bende Bornova'dayım. Takip ederim. Bit pazarı eskiden Basmane semtinde kuruluyordu. Hilal metro durağının yakınlarında da bit pazarına benzer bir şekil var.

• Beğen
Tepkiler: ertan altan

Sedat SARI

Üye
Tepki
11
Ahh be kardeş benimde geçen hafta Cuma yani 18.11.2011 de Bornova metro yanındaki Kipa mağazısının önünden SEDONA 721imi çaldılar ....... ları Polise falan başvurdum gerekli işlemleri yaptım ama birşey çıkarmı bilinmez 10 dk içinde gitti benimki :S Geçmiş olsun inş bulursun Çankaya da Bit pazarı Çankaya metroda in oradan birisine sor hemen gösterirler

mehmet kendir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.876
geçmiş olsun inşallah bulunur.alışveriş merkezlerinde güvenlik elemanlarının nokta duruşu yaptığı yerlere kilitliyoruz.. en azından başı boş kalmamış oluyor..

Emre Yıldız

Forum Bağımlısı
Tepki
502
Bisiklet
Giant
İzmirde kadife kalenın oralarda bir yerlerde her pazar gunu pazar kurulmuyormu ?