Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İzmir-Bodrum-Turgut Reis...

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Oksal Özdöl tarafından paylaşıldı.

1. Oksal Özdöl

Oksal Özdöl Onursal Üye

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Önümüzdeki hafta salı yada çarşamba sabahı İzmirden Turgut reise gitmeyi planlıyorum. Sabah saat 5.00 Gibi yola çıkacağım.Rotam: İzmir-selçuk-söke-bafa gölü-bodrum-turgut reis.izmir- bodrum 250 km +turgut reis 25 km toplam 275 km. 25 ila 30 km arası ortalama planlıyorum. yolda 2 ila 3 defa mola vereceğim.Bakalım nasıl olacak?

Tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum :) teşekkürler

2. Özgür!

Özgür! Bisikletkolik

Seviye:
    valla sağlam yol olucak:)
    şimdiden kolay gelsin..

3. spokesman

spokesman Forum Demirbaşı

Seviye:
    Sevgili Oksal,

Gitmeyi planladığın yol çok güzel.
    Ancak bir gün için yol çok uzun değilmi?
    Cuma günü geldim Bodrum'dan söke ovasındaki yaklaşık 15 km lik bölümde sathi kaplama çalışmaları yapılıyor ve her taraf kalın mıcır dolu mtb olsa belki idare eder ancak yol bisikletiyle biraz hırpalanırsın sanki.Araç lastiklerinin bastığı yüzeyler o zamana kadar sertleşebilir fakat senin kullanacağın yol kenarı gevşek olabilir.Malum sezon ortası yoğun trafikde var ve birde çok sıcak.
    34 plakalı trafik canavarlarınıda unutmamak lazım.

Ama ben hedefe kilitlendim gideceğim diyorsan çok dikkatli olmanı rica ediyorum. Yanınada bir arkadaş bulabilirsen dahada emniyetli ve keyifli olabilir.

Eğer gidersen Allah yolunu açık etsin.Kazasız belasız keyifli bir yolculuk olmasını dilerim.

Selamlar,
    Mustafa Dinç