İzmir Bisiklet Derneği 77 nci İzmir Enternasyonel Fuarında

Tepki
14
Değerli Bisikletsevenler,

Derneğimiz bu yıl 77 ncisi düzenlenen İzmir Enternasyonel Fuarına 1400 m2 lik dev standı ile katılıyor. Akrobasi rampaları, trafik eğitim parkuru, bisiklet taksiler ve bilgisayar kontrollü bisiklet simulatörlerinin sergileneği standımıza tüm bisiklet tutkunlarını bekliyoruz.

22 Ağustos Cuma günü açılacak fuar 31 Ağustos tarihine kadar 16:00-23:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek. Fuara kapıda kuyruk beklemeden ve ücretsiz girmek için derneğimize tahsis edilen davetiyelerden temin edebilirsiniz. Davetiyeler İzmir’deki 5 ayrı bisiklet mağazasında bulunabilir. (bkz. Bisiklet Mağazaları)

Standımızı ziyaret ederek, çocuklarınızın trafik ve bisiklet eğitimi almasını sağlayabilir, bisikletinize bakım yaptırabilir, bisiklet simulatörü yardımıyla Fransa Bisiklet turunu koşabilir veya bisiklet tamir ve bakımı hakkında düzenlenen teknik eğitim seminerlerine katılabilirsiniz.

Ayrıca standımızı ziyaret eden ve derneğimize üye olan ziyaretçilerimiz arasında yapılacak çekilişte 1 adet bisiklet ve sürpriz hediyeler dağıtılacaktır.

Stand yerini ekteki fuar krokisinde bulabilirsiniz.

Fuarda görüşmek dileği ile sağlıklı ve bisikletli günler.

İzmir Bisiklet Derneği,2008

bilgi@izmirbisiklet.org

(link)
(link)

NOT: Stand çalışmalarında kullanılmak üzere aşağıdaki malzemelere ihtiyacımız vardır. Malzeme temini konusunda yardımcı olabilecek üyelerimizin 0542 387 74 15 no’lu telefondan bize ulaşmalarını rica ederiz.

Profesyonel ses sistemi. (mikrofon,anfi,kolonlar,cd çalar)
Masaüstü veya dizüstü bilgisayar
Masa, sandalye
Damacanalı su cihazı
Yiyecek, içecek ve ikram sponsoru
Tekstil ürünlerinin sergilenebileceği ayaklı stand

Scudo

Saruz26

Daimi Üye
Tepki
237
hepinize kolay gelsin süper iş çıkacak gibi gözüküyor. yanlış hatırlamıyorsam bu izmir fuarında ilk defa yapılacak bir organizasyon. Şimdiden başarılar yanınızda olmayı çooooook isterdim ama gönlüm sizinle

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
hyr ılk defa degıl saglık fuar ı ıle beraber dernegımızın 4 uncu fuarı oluyor