İzmir-Bergama-Manisa Günübirlik 311 Km

TaylanEr

Aktif Üye
Tepki
53
Bisiklet
Carraro
12 saat için 300 km :O Çok iyi bir performans.. İşte İzmir insanı :) Ayağınıza sağlık :)

• Beğen
Tepkiler: Evren Uyanık
Scudo
Tepki
8
İsim
Mete GÜNEY
Bisiklet
Scott
Vallahi okurken yoruldum karşıdan esen rüzgarı suratımda ve dizlerimde hissettim.. Neyseki sonu iyi bitti yoksa yorgunluktan geberecektim :)))
Pedalına, ayağına sağlık..:)

• Beğen

Evren Uyanık

Daimi Üye
Tepki
282
Bisiklet
Scott
@ReşitÇağırgan

Reşit senin bu mesajın üstünden 1 ay geçmiş daha yeni gördüm kusura bakma :) Aynen dediğin gibi, antrenman yaptıkça, düzenli sürdükçe çok hızlı gelişiyor vücut, daha uzun mesafeler için çok hızlı direnç kazanıyor. Son zamanlarda biraz sıcaklardan biraz işlerden pek süremedim ama balkonda bisikleti gördükçe iç geçiriyorum, arayı fazla açmadan tekrar bir uzun yola çıkmak lazım.

@anlezgn

Ben İzmir'de oturduğum için Soma üzerinden Bergama'ya hiç gitmedim. O yolun durumuyla ilgili tekkir yorum yapmış. Ben Menemen üzerinden gidilen yolu tanıyorum. Trafik yoğun olsa da duble yol olduğu ve emniyet şeridi bulunduğu için sıkıntı yaşanmıyor. Bergama kavşağına kadar hep kaymak asfalt olması da avantaj. Yol bisikletiyle bile konforlu bir yolculuk oluyor. Bergama kavşağından Bergama'ya kadar mıcırlı asfalt. Bergama'nın içi ise baştan sona arnavut kaldırımı benzeri bir parke yol. Böyle rezil bir yol başka yerde görmedim. Toprak dağ yolları bile daha sarsıntısız. Merkezine kadar gitmiş olayım diye zangır zangır çektim bir süre ama sonra baktım olmayacak kaldırıma çıkıp kaldırımdan devam ettim. Hangi akla hizmet böyle yollar yapıyorlar anlamıyorum. Bergama'daki otomobil servisleri rot balanstan alt takımdan baya para kazanıyor olmalı :)

anlezgn

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Sedona
bende menemen üzerinden gitmeyi düşünüyorum zaten daha önce bergama ya gittim ama bisikletle ilk defa gideceğim. beni o yolda tek korkutan şey aliağa şakran arası olabilecek rüzgar :)

Ayhan Daş

Üye
Tepki
4
Çok güzel bir tur olmuş tebrikler ayran konusu sanırım hata olmuş olsun bunlar hep birer deneyim oluyor daha iyi olmak yolunda :D bravooo

• Beğen

Devrim Uyanık

Aktif Üye
Tepki
97
Bisiklet
Salcano
@Evren Uyanık

Denedik olmadı. 280'de kaldık. Bir daha böyle yola çıkacak motivasyonu bulursam affetmem yalnız :)

(link)

Evren Uyanık

Daimi Üye
Tepki
282
Bisiklet
Scott
Yaz sıcağında 280 yapıyorsan sonbaharda bir 350 patlatırsın sen, beklerim senden :) Ama motivasyon meselesi işte bunlar. Çıkacak azmi isteği hevesi bulmak lazım her şeyin başında. Ben de bir gazla çıkıp 311 yapmışım ama şimdi hiç heves gelmiyor benzerini veya fazlasını yapmaya. Bir gün ilham gelirse deneriz, gelmezse de 311 Allah bereket versin güzel rakam :)

• Beğen
Tepkiler: erendiz çetiner