Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

izmir bayraklı'dan Merhaba

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında TOLGA TUMAY tarafından paylaşıldı.

1. TOLGA TUMAY

TOLGA TUMAY Yeni Üye

Bisiklet:
    Merida
    Uzun yıllar motosiklet kullandiktan sonra sağlık sorunlarimdan dolayi ara vermistim motosiklete. sağlığımızı cok şükür duzelttik. doktoruma motosiklete binebilirmiyim? dedigimde "tabi binersin ancak düşersen bir daha ayağa kalkamayabilirsin" diyince cok sevdigim hobimden vazgeçmek zorunda kaldım.bir arkadasim boşver bisiklete binersin dediginde kafamda birseyler canlandi ..evet ben 4yasimdan beri zaten 2 teker uzerindeydim. gençlik yillarimda arkadaslarimla birlikte antalyanin altini ustune getirirdik.simdi ne degisti de ben binmeyeyim tekrar? O heyecanla hemen gidip bir mtb ve ekipmanlarini aldim ..simdi 4 gozle havalarin biraz duzelmesini ve yeni arkadaslarla tanisip bu guzel SPOR u beraber yapacagimiz gunleri sabırsızlıkla bekliyorum. .izmirden sevgiler.bu arada 38 yasinda evli 2 tane yakisikli delikanli babasiyim...

Özgür BOZKURT bunu beğendi.
  2. Mustafa Şahin

Mustafa Şahin Üye

Seviye:
    Hayırlı olsun tolga bey bisikletiniz sağlıklı ve kazasız günlerde kullanın. Bende Bayraklıdanım birlikte pedallarız

3. TOLGA TUMAY

TOLGA TUMAY Yeni Üye

Bisiklet:
    Merida
    Cok tesekkurler mustafa bey ..insallah, cok isterim ..

4. Çağrı Cantürk

Çağrı Cantürk Aktif Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Bana kalırsa havaların düzelmesini fazla beklemeyin. Sağlık problemi olmayacaksa çıkın pedallayın. Şahsen ben Aydın'da bu sene yağmurda çok yola çıktım yada dönüş yolunda çok yağmura yakalandım onun zevki bir ayrı oluyor. Yağmuru bilerek çıktığımda yağmurluğum su geçirmez pantolon ayakkabı oluyor ama bilmeden yağmura yakalandığımda yüksek tempoda eve dönüyorum ne kadar ıslansamda üşüme pek olmuyor. Tabi yağışlı havalarda lastik problem oluyor dikkatli olmakta fayda var. Birde çok soğuk havalarda termal içilik tavsiyemdir. Sağlığınıza dikkat edin. Rüzgar hep arkanızda olsun.

5. Mustafa Şahin

Mustafa Şahin Üye

Seviye:
    Ben her gün 15 km pedallıyorum Tolga beyede tavsiye ederim

6. Kadir Altuntaş

Kadir Altuntaş Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    :) Tolga Kardeşim,aramıza hoşgeldin.Doğru seçim yapmışsın.Şahsen Bisikletle motosikleti kıyaslayacak olursak,motosiklet yerine arabaya binmeyi tercih ederim.Bisiklet kendi gücünüzle olduğu için bu tamamen farklı olup aynı zamanda spor,özgürlük,sağlık açısından da yararlı derim.Çocuklarınızı ve sizleri Allah Bağışlasın!.

Ayrıca bir sloganımız vardır:Bisiklet yağları yakar,paranızı korur.Araba paranızı yakar,yağlarınızı korur.

7. TOLGA TUMAY

TOLGA TUMAY Yeni Üye

Bisiklet:
    Merida
    Coook tesekkur ederim dostlar...aranizda çok seyler ogrenecegiz artik... mail adresim tolga.tumay74@gmail.com. ..sevgiler