İzmir-Aydın kamplı 30-31 mart

Samet Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
516
Bu tarihlerde İzmir-Aydın yapacağım. Aydın'da kamp atabileceğim yer olarak tavsiyeniz varsa alabilirim. Ayrıca katılmak isteyen olursa beklerim :)

• Beğen
Tepkiler: Bisikletli Gezgin
Scudo

Çağrı Cantürk

Aktif Üye
Tepki
12
Bisiklet
Giant
Şu an aklıma birkaç yer geliyor ama güvenlik konusunda şüphelerim var sizin için soracağım. Aydında evde kaldığım için hiç kamp yeri düşünmemiştim.

Samet Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
516
Mesela nereler var? Hic bir yer bulamazsam bir benzinlik bulurum heralde

Çağrı Cantürk

Aktif Üye
Tepki
12
Bisiklet
Giant
Bizim arkadaş grubuyla sabahlamayı düşündüğümüz bir arazi yolu ve sonunda ormanlık bir alan var ama tek başınıza hiç iyi değil. Ben aydına geleli 1 sene bile olmadı o yüzden tam bilmiyorum. Bu konuda birkaç arkadaşa sorarım onların tecrübeleri daha iyi. Ayrıca Sizi benzinlikte konaklatmayız merak etmeyin kapımız açıktır. Onun dışında niye aydın demek istiyorum neredeyse aynı mesafede Kuşadası Güzelçamlı kamp için çok mantıklı bir seçim olur. Posta kutunuz da dolmuş.

• Beğen
Tepkiler: Samet Koç

Çağrı Cantürk

Aktif Üye
Tepki
12
Bisiklet
Giant
Mesire alanı, Pınarbaşı hatta üniversiteden izin alıp üniversite arazisindeki zeytinlikte kamp kurabilirsiniz.

Samet Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
516
İlk önce neden aydın sorusuna cevap vereyim. Yakın zamanda aklımda İzmir-ısparta yapmak var ve rotanın tek bilmediğim kısmı izmir aydın arası. Hep otobanı kullandıgım icin diger yol nasıl bilmiyorum. Yolu tecrübe etmek icin bu turu yapmayı düşündüm.. Ayrıca verdiginiz cevaplar iciinde tesekkürler :) Siz bu söyledigibiz yerlerden nereyi tavsiye edersiniz? Ayrıca pm kutusunu boşalttım

Çağrı Cantürk

Aktif Üye
Tepki
12
Bisiklet
Giant
bunların üçü de birbirine çok yakın eğer geç saatte gelmezseniz gezin bakın pınar başı şehir seviyesinde şehrin içinde, üniversitenin zorlu yokşunu tırmanınca mesire alanı var(bu yol trafik olan yol değil çoğunlukla öğrencilerin yürüdüğü yol)(bunların hepsini sorarak kolayca bulabilirsiniz) devamında zaten üniversitede olursunuz. yol konusunda sıkıntı yaşamazsınız ben Aydın İzmir yaptım çok temiz bir tur olmuştu.

Samet Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
516
Bi ihtimal yol bisikletimle gelip pansiyonda kalma durumumda var. Belki cuma çıkarım cumartesi dönerim. Hava durumu sonucuna göre hareket edeceğim.

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
Güzel rota düşünmüşsünüz, şimdiden iyi yolculuklar...